Trambolin ile zayıflama

Birazck büyük olsun istedim başta üstünde durmayı beceremem diyee :))

Bende Verdim sabah delta aldım bi an önce gelsiiiin çok sabırsızlanıyorum :KK70:

Çok zorluo mu eğlenceli mi :)

Nette bi kaç video buldum onlarla yapınca çok zevkli olur sanırım ben izlerken bile eğlendim :)

Güle güle zıpla :21:

Birazck büyük olsun istedim başta üstünde durmayı beceremem diyee :))

Bende Verdim sabah delta aldım bi an önce gelsiiiin çok sabırsızlanıyorum :KK70:

Çok zorluo mu eğlenceli mi :)

Nette bi kaç video buldum onlarla yapınca çok zevkli olur sanırım ben izlerken bile eğlendim :)

Valla hem zorluyor hem eğlenceli. Ben ham olduğumdan zorlanıyorum ama gün geçtikçe değişir sanıyorum. Henüz denge olayına alışmaya çalışıyorum. Birde bu hafta taşınacağım pek vakitayıramıyorum şu ara...

Önemli olan düzenli yapmak..Ben de 15-20 dakika yapıyorum..Arkasından mekik ve dambıllar ile kol çalışmaları yapıyorum..pksnmz 5 dakika yaptığında kaç kere zıplamış oluyorsun ve kaç kalori yakmış oluyorsun ?

15-20 dk yı bende görürüm inş. bir gün. Tam hatırlamıyorum. Ölçüp bildireyim. Ben dinlene dinlene inip çıkıyorum şimdilik. Ama taşınayım düzenli yapacağım hemde kuraallı çalışacağım. Öyle 5 dk da bırakmamaya çalışacağımmm

Güle güle zıpla :21:

Teşekkür ederimmm :KK70:

Valla hem zorluyor hem eğlenceli. Ben ham olduğumdan zorlanıyorum ama gün geçtikçe değişir sanıyorum. Henüz denge olayına alışmaya çalışıyorum. Birde bu hafta taşınacağım pek vakitayıramıyorum şu ara...

Dün sipariş verdim bugün gelmiş ama daha dağıtıma çıkarmadılar bugün getirirler inş sabırsızlıkla bekliyorum :)))

Teşekkür ederimmm :KK70:

Dün sipariş verdim bugün gelmiş ama daha dağıtıma çıkarmadılar bugün getirirler inş sabırsızlıkla bekliyorum :)))

İnsan sabırsızlanıyorrr :)
Güle güle zıplaaa
Dans ederk zıplaa
Şarkı söyleyerek zıplaaa
:)

Ooooww elime geçti tepindim biraz ama nasıl birşey öyle yaa ben bu kadar kısa sürede bu kadar ter attığımı hatırlamıyorum herkes denesin bence :KK70:

AAA süper
Ne kadar kalabildin
Yordumuuu

Hemde nasıl yaa bugün uyuzluk vardı aslında üstümde o gitti ama :KK70:

Ama duramadım yaa parça parça toplasam 5 6 dk eder :KK70:

Bi de direk yüksek tempoda başlayınca pestilim çıktı yani :)

Biz de de var trambolin markası york finspordan aldık gayet memnunuz çok eğlenceli ve terletiyor 155 tl ye almıştık ve memnunuz..

ya kızlar çok ses çıkarıyor mu bu bende almayı düşünüyrm ama alt kattaki komşum yaşlı rahatsız olmasınlar sonra
:KK1:

Kızlar merhaba, ben de trambolin almak istiyorum, dogum sonrası kilolardan kurtulmak için. Şimdiden alıcam cünkü eşim de kullanmak istyor ve ben karar veremedim hangi marka almam gerekttiğine.Eşim 110 kilo civarı.onun da kullanabilmesi için büyük bişey olması lazım.Ayrıca acayip arıza bir alt komsum var.Öyle cok ses filan cıkarırsa kesinlikle kavga cıkarır.Bana tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Şimdiden teşekkürler.

Ben Delta 102 cm olanlardan aldım arada bi gıcırdıyo ama sadece size duyulur yani hopladıkça ses çıkarmıyo öyle

Bizim çok aşırı kilolu bi komşumuz var bi geldiğinde baya şiddetli zıpladı ve taşıdı yani sorun olmadı kocanızı da taşır :)

Hımmm hayırlı olsun o zaman yeni eviiinn :)

Yeni evin hayırlı olsun ,sağlıkla otur..:KK16:

Çok teşekkür ederim .Daha iyisi sizlerin olsun...

ya kızlar çok ses çıkarıyor mu bu bende almayı düşünüyrm ama alt kattaki komşum yaşlı rahatsız olmasınlar sonra
:KK1:

Walla benimki hiç ses çıkarmıyor. Tüylü bir halı var onu koyduğum yerdee belki de ondandır. Ama ben bile ses duymuyorsam aşağısı hiç duymaz. Ayrıca ben gece 2 de falan zıpladım, ses çıksa babam hemen gelirdi. Tv nin sesini bile duyuyorrr geceleri :)

Kızlar merhaba, ben de trambolin almak istiyorum, dogum sonrası kilolardan kurtulmak için. Şimdiden alıcam cünkü eşim de kullanmak istyor ve ben karar veremedim hangi marka almam gerekttiğine.Eşim 110 kilo civarı.onun da kullanabilmesi için büyük bişey olması lazım.Ayrıca acayip arıza bir alt komsum var.Öyle cok ses filan cıkarırsa kesinlikle kavga cıkarır.Bana tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı? Şimdiden teşekkürler.

Hemen al bence çok eğlenceli. Bende delta aldım. Çok memnunum. Çok sağlam. 102 lik ideal olur size...

yya benmki yaylardan hafif gıyk gıyk ses çıkarıyo niye ki :KK70:

Son düzenleme:
X