Saç Kesim Şekilleri Bebek Kahkülü

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
ben saçta çok simetrik kesimleri beğenmiyorum kuaförler bile asimetrik kesimler yapıyor mesela ama slania nn yüzü zaten hoş olduğundan bence dikkat çekmemiş saç.
aklıma natalia oreiro geliyor örnek olarak
çok tatlı
$yenii.jpg

Alternatif olarak güzel bir yöntem fakat yine de doğal görüneceğini düşünmüyorum ben yani en azından bende doğal durmaz. Saçlarım siyaha boyalı ve dipten doğal kumral saçlarım uzuyor. Renk tutmaz.

Amatördü. Düzeltiyorum yavaş yavaş. Kusurları gördükçe kesiyorum. Bir de benim saçlarım dalgalı, fotoğrafta uzunlu kısalı görünmesinin sebebi o. Şimdi biraz daha kısaltmayı düşünüyorum, düzleştirince kaşlarıma değiyor
.

Doğal gerçek saçtan yapılan postiş alacaksın kardeşim yoksa plastik saç değil. Günlük kullanımda kullanıyorum ben hiç yapay değil aksine çok büyük rahatlık. Renk olarak diplerin çıkıyormuş örneğin onu da kapatıyor bilgin olsun...

Fotoğrafın uzunlu kısalı görünmesi değil de bence fazla kısa kesmişsin, bu tarzı genelde marjinal tarzda müzik dinleyenler kesiyor bilgim var. Ancak dezavantajı kahkülü geniş almışsınız yani yandaki saçlar da kahküle dahil olduğundan yanda neredeyse hiç saç kalmamış. Neyse canım senin içine nasıl sinerse ama bence kahkülsüz resmin daha güzel haberin olsun canım :)

Alternatif olarak güzel bir yöntem fakat yine de doğal görüneceğini düşünmüyorum ben yani en azından bende doğal durmaz. Saçlarım siyaha boyalı ve dipten doğal kumral saçlarım uzuyor. Renk tutmaz.

Amatördü. Düzeltiyorum yavaş yavaş. Kusurları gördükçe kesiyorum. Bir de benim saçlarım dalgalı, fotoğrafta uzunlu kısalı görünmesinin sebebi o. Şimdi biraz daha kısaltmayı düşünüyorum, düzleştirince kaşlarıma değiyor
.

Bir de sürekli kendi saçını kısaltacağına doğal saçtan bir kahkül peruğu alıp bu kez peruğu kendin kesebilirsin kendi saçın gibi. Yani şimdi bu saçtan sıkılacaksın saç uzarken binbir çirkin şekle girecek o tip dezavantajların yok. Bütün Dünya starları kullanıyor takma kahkülü, doğal olmama ihtimalini ilk sende duydum:) Natalia Orero'nun marjinal bir tarzı var bu iş tarz meselesidir, ve aslında erkeklerin de sinir olduğu bir saçtır yukarıda verdiğiniz örnek. Daha da kısaltma bence, bayaa kısaltmışsın makas kaçarsa hiç toparlayamazsın...Benim okuldayken bir arkadaşım öyle olmuştu aylarca uzamadı bir de:)) Kusura bakma da kardeşim yakışmamış bence, benim önerdiğim yöntemi mutlaka dene hem öyle pahalı birşey değil bu postişler, çok daha havalı görünüyorsun.

Google'dan bak takma kahkül yaz harika modelleri var modeli kendin de kesebilirsin sonuçta yukarıdan takjarak da kısa modelde kullanabilirsin, olay sadece postişi nereden sabitlediğine baklıyor. Her gün her gün fön çekmene de gerek yok hemen takıp bakımlı şekilde sokağa fırlayabiliyorsun, tam postiş olmadığından çok çok doğal duruyor emin ol. Ama plastik değil gerçek saçtan al derim ben. Ben kullanıyorum harika....

Doğal gerçek saçtan yapılan postiş alacaksın kardeşim yoksa plastik saç değil. Günlük kullanımda kullanıyorum ben hiç yapay değil aksine çok büyük rahatlık. Renk olarak diplerin çıkıyormuş örneğin onu da kapatıyor bilgin olsun...

Fotoğrafın uzunlu kısalı görünmesi değil de bence fazla kısa kesmişsin, bu tarzı genelde marjinal tarzda müzik dinleyenler kesiyor bilgim var. Ancak dezavantajı kahkülü geniş almışsınız yani yandaki saçlar da kahküle dahil olduğundan yanda neredeyse hiç saç kalmamış. Neyse canım senin içine nasıl sinerse ama bence kahkülsüz resmin daha güzel haberin olsun canım :)

Üslubunuzdan nedense pek hoşlanmadım. Fikir paylaşımını severim ama ne bileyim biraz gergin geldi bana yazış tarzınız.

Plastik saçı kastetmediğinizin farkındayım, muhalefet olmak için yazmadım aslında, hatta faydalı buldum fikrinizi ama ben yine de doğallıktan yana olduğum için tercih etmem.

Marjinal dediğiniz farklı tarz müzikse evet ben de müzikde farklı tarzları tercih ediyorum. Kestiğim kahkül tam istediğim genişlik ve uzunlukta, bilerek ve ölçerek kestim.

Son düzenleme:
Bir de sürekli kendi saçını kısaltacağına doğal saçtan bir kahkül peruğu alıp bu kez peruğu kendin kesebilirsin kendi saçın gibi. Yani şimdi bu saçtan sıkılacaksın saç uzarken binbir çirkin şekle girecek o tip dezavantajların yok. Bütün Dünya starları kullanıyor takma kahkülü, doğal olmama ihtimalini ilk sende duydum:) Natalia Orero'nun marjinal bir tarzı var bu iş tarz meselesidir, ve aslında erkeklerin de sinir olduğu bir saçtır yukarıda verdiğiniz örnek. Daha da kısaltma bence, bayaa kısaltmışsın makas kaçarsa hiç toparlayamazsın...Benim okuldayken bir arkadaşım öyle olmuştu aylarca uzamadı bir de:)) Kusura bakma da kardeşim yakışmamış bence, benim önerdiğim yöntemi mutlaka dene hem öyle pahalı birşey değil bu postişler, çok daha havalı görünüyorsun.

Google'dan bak takma kahkül yaz harika modelleri var modeli kendin de kesebilirsin sonuçta yukarıdan takjarak da kısa modelde kullanabilirsin, olay sadece postişi nereden sabitlediğine baklıyor. Her gün her gün fön çekmene de gerek yok hemen takıp bakımlı şekilde sokağa fırlayabiliyorsun, tam postiş olmadığından çok çok doğal duruyor emin ol. Ama plastik değil gerçek saçtan al derim ben. Ben kullanıyorum harika....

Ben saçlarımı keserim uzatırım, kahkül keserim sıkılırım uzatır bir kaç ay uzun kullanırım, sıkılır tekrar keserim. Değişik renkler denerim. Saçlarımla oynamayı severim yani. Ünlüler genelde herşeyin en iyisini kullanırlar, benim onlara erişecek ne zamanım, ne maddi durumum var. Açıkçası erkeklerin beğenileri de beni ilgilendirmiyor.

Yakışıp yakışmadığını nereden anladınız, yüzümü görmediniz? Aslında ben de yakışıp yakışmadığını sormak için paylaşmamıştım o resmimi. Ben seviyorum ve bu şekilde kullanıyorum, zamanında aylarca kullandım, bi ara sıkıldım uzattım, şimdi yeniden kullanıyorum.

Tuhafsın....Üsluba gelecek olursak onu sen bana öğretecek seviyede değilsin henüz. Ben sana bir kardeş olarak sesleniyorum anlayana sivrisinek saz. İstediğini yap yoksa...Ben kendi kullandığım çok basit ve etkili ve de doğal bir yöntemden bahsediyorum. Kimseyi zorla güzelleştirme borcum yok :)) Ben marjinalliğin içinde yaşayan birisiyim ama senin kestiğin Dita Von Tees'e benzemeye çalışma çabası içindeki bu başarısız kahküle gülüyorum. Şunu anlıyoruz ki insanlara dürüst olduğunda sana verdikleri tepkiler de böyle oluyor, ama sen beni hatırlayacaksın bu sözlerimi kahkülünü beğenmediklerinde, eleştirdiklerinde... Protestan rahipler gibi olmuş saçının önü, Dumb and Dumber diye bir film vardır onlara benzemiş. Marjinallik böyle oluyorsa çok kolaymış yahu :))

Tuhafsın....Üsluba gelecek olursak onu sen bana öğretecek seviyede değilsin henüz. Ben sana bir kardeş olarak sesleniyorum anlayana sivrisinek saz. İstediğini yap yoksa...Ben kendi kullandığım çok basit ve etkili ve de doğal bir yöntemden bahsediyorum. Kimseyi zorla güzelleştirme borcum yok :)) Ben marjinalliğin içinde yaşayan birisiyim ama senin kestiğin Dita Von Tees'e benzemeye çalışma çabası içindeki bu başarısız kahküle gülüyorum. Şunu anlıyoruz ki insanlara dürüst olduğunda sana verdikleri tepkiler de böyle oluyor, ama sen beni hatırlayacaksın bu sözlerimi kahkülünü beğenmediklerinde, eleştirdiklerinde... Protestan rahipler gibi olmuş saçının önü, Dumb and Dumber diye bir film vardır onlara benzemiş. Marjinallik böyle oluyorsa çok kolaymış yahu :))

Hanımefendi niye bu kadar gerildiniz anlamadım? Birine benzeme veya marjinallik çabasında değilim, sadece bu tarz kahkülü seviyorum ve uyguluyorum. Kimseye tarzımla alakalı fikir sormam, bu konuyu bu tarz kahkülü hiç denemeden açmıştım. Size bir şey öğretme çabam da yok, olsa ne olacak sanki, birinden bir şey öğrenmenin nesi kötü?

Çok ilginç. Yüzümü görmediniz ve sadece ufak tefek kusurları olduğu için saçma benzetmelerde bulunuyorsunuz. Neye sinirlendiniz anlamadım.

Neyse iyi forumlar..

Bu arada laf göndermişsin erkeklere beğendirme isteğim yok diye de, o zaman saçını hiç elleme direkt uzat ne uğraşıyorsun kahkülle, açıkçası her insan kendini beğendirme isteği içindedir ne kadar inkar etse de. Neyse kardeşim istediğini yap istediğini kes. Bahsettiğim postiş de en fazla taş çatlasa 50 Tl'dir daha bile az olabilir. Yani sürekli bir bahaneyle haklı durmaya çalışmadan bir de insanlarla bilgi paylaşmaya çalış istersen, ben de dünya starı değilim, günlük kullanımda kullanıyorum zaten... Bana laf yetiştireceksin ya olsun.:))) Hadi kolay gelsin kardeşim...

Ben gerilmedim gülüyorum burada aksine, sen gerginsin sürekli bir üste çıkma modunda paylaşım isteği olmadan direkt üslubunu beğenmedimle başlayan da sensin. Ben çok rahatım ve rahat yazıyorum algıda hatası olan sensin....:))) :KK1:

Bu arada bebek kahkülü başlığı senin kahküle uymuyor. Seninki Dumb and Dumber kahkülü bence, bebeklikle alakası yok :KK1: Hadi sağlıcakla kal .

Arkadaşlar benim de arada sırada kahkül isteğim geliyor ama eşim saçını kısaltıyorsun diyerek mani oluyordu, bana yakışmıyormuş. Ben de şöyle bir çözüm buldum kahkül şeklinde postiş... Süper kolay ve istediğiniz boydan ayarlayabiliyorsunuz. Rengini de aynı şekildeayarlıyorsunuz sadece çıt çıtlı bir tokayla monte ediliyor. Arkadaşımız kesmiş ama fazla amatör bir görünüm olmuş...Bence çıt çıtlı kahkül postişleri deneyin harikalar saçınızı kesmeden, önden keseyim derken yanları da götürmeden saçınızı daha da gür gösteren harika bir çözüm...

.

Ben de kullandim bir donem çok pratik oluyor :) sacim dalgali kakul kestirsem sekil veremiyorum ya da hemen bozuluyor. Onu takip cikiyodum :) ben sentetik almistim ogrenciydim o zamanlar :KK70: ama kimse anlamiyodu takma olduğunu. Gerçek sac olani daha güzel duruyo tabi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gerçekten aştın artık. İyi git sen kendini erkeklere beğendir arkadaşım, laf göndermedim, açık açık söyledim öyle bir çabam yok evde bebeğiyle yaşayan sınava hazırlanan sıradan bir kadınım ben. O 50 tlye gider bebeğimin ihtiyacını alırım ben. Kendi çapımda bir kahkül yapmışım kimseye beğendirmek zorunda değilim. Sen git o mükemmel marjinal hayatını yaşa. Hadi yallah şimdi!

Kestim yine. Seviyorum bu tarz kahkülü. Ufak tefek kusurları var ama gördükçe düzeltiyorum onları.

saçların ne kadar gür, kahkül çok iyi durmuş :nazar: benim saçlarım ince telli ve biraz seyrek olduğundan (alnımın iki yanında da açıklık var) asla öyle düzgün durmuyor kahkül. o nedenle kestirmiyorum. sadece yanlara kat verdiriyorum, yanları kısa kestiriyorum biraz.

saçların ne kadar gür, kahkül çok iyi durmuş :nazar: benim saçlarım ince telli ve biraz seyrek olduğundan (alnımın iki yanında da açıklık var) asla öyle düzgün durmuyor kahkül. o nedenle kestirmiyorum. sadece yanlara kat verdiriyorum, yanları kısa kestiriyorum biraz.

Teşekkür ederim. :KK16: Aslında son zamanlarda baya dökülüyor, bende de açılmalar var ama bu şekilde daha rahat kullanıyorum kahkülü. Öbür türlü çok kabardığı için sürekli fön ve düzleştirici istiyor. Saçı fazla gür olmayanlar daha rahat kullanır kahkülü, hatta aramakas kullanılmadan kesilmiş kahkül bence saçı daha çok gösteriyor.

Güzelim konunun içine ettin resmen. Evet o son yorumu yazmasaydım banlanmayacaktım belki ama hakettin.

Bir insan bir şey hakkında bilgi sahibi olabilir, onu başkalarıyla paylaşabilir ama bunu kakalarcasına söylemek de neyin nesi? 4 seneden fazladır bu sitedeyim, o kadar insana saç rengi, saç kesimi konusunda elimden geldiği kadarıyla yardımcı oldum, ve her zaman insanları kırmamak için elimden geleni yaptım. Yardım ederken de asla kesin şu şöyledir bu böyledir diye iddialarda bulunmadım. İnsanlar körü körüne beni dinleyip mağdur olmasınlar diye.
Ama senin yaptığın resmen bilmişlik taslamak, ''ben herşeyi bilirim, illa bunu kabul edeceksin'' havasından bir an önce kurtulmalısın bence. Ben doğal bulmuyorsam, doğal değildir bana göre. Bu kadar basit, ötesi yok bunun.

2011den bu yana sürekli olmamak üzere o saç tarzını kullanırım, kimisi beğenir kimisi beğenmez ama bu yorumları yapan insanlar yüzümü gören, tarzımı bilen insanlardır. Ve bir allahın kulu da gelip saçma sapan benzetmelerde bulunmamıştır. Yüzünü görmeden, tarzını bilmeden, tanımadığın bir insana bir saç modeli yüzünden neden çirkince davranılır ki? O tuhaf benzetmeleri acaba yüzüme karşı yapabilir miydin merak ettim? Veya çevrendeki insanlara da bu şekilde mi davranırsın hep? Yazık gerçekten yazık..

Saçlarımda her rengi her tarzı denedim neredeyse, eğer gerçekten birine benzeme çabasında olsaydım o kişiyi kendime örnek alır onun gibi giyinir yıllarca aynı saç rengini ve modelini kullanırdım ki bırak benzeme isteğini kendisi hiç hazetmediğim bir tiptir.
Ne ona benzeme çabasındayım, ne de marjinal olma. Senin tuhaf benzetmelerini ise o anki sinirine veriyorum zira saçmalıktan öteye gidemedi.

Adminden konuyu kapatmasını rica ettim. Konunun artık başlığıyla bir alakası kalmadı, artık fikirlere de ihtiyacım yok zaten. Önümüzdeki bir kaç ay kullanırım bu modeli, artık başkaları kime benzetir bilemem önemli olan benim memnuniyetim..

X