Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende kaşlarımın azlığından muzdaripim ama yağları kullanma konusunda da çok tembelim çok sopalığım çok:p

Ben de kaşlarım koyu renk olsun istiyorum ama yemek tarifi gibi bunlar da ya...

ben 1buçuk haftadır badem yağı kullanıyorum.ilk gün sarımsak denedim ama gerçeten kaslarımdan kokusu geçmedi bende tek başına badem yağı kullanmaya başldm.neyse sanırım erken oldğu için pek bi sonuç alamadım bi de silerken çok bastırmama rağmen her defasında bi tel bi tel kaşlarım dökülüyo başka böyle sorun yaşayan var mı:KK43: bi de bende çok duydum hint yağıyla karıştırıp kullan dediler bi de onu deniyim sonuçları paylaşırım

kaşlarım son zamanlarda dökülmeye ve seyrelmeye başlayınca, mecburen doktora gittim ve kan testi vs. yaptı ve görünürde bir sebep bulamayınca stresten dökülüyordur diyerek losyon şeklinde bi ilaç ve biotin ilacı yazdı, yaklaşık 1,5 ay kullandım ama hiç faydası olmadı maalesef.
artık iyice çaresiz kalınca bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine, kaşlarıma sarımsak sürdüm bir hafta boyunca; ama sanırım ben de ters etki yaptı; kaş diplerimde, kepek şeklinde sert beyaz kabuklar oluştu ve kaş dökülmem daha çok arttı.. bana göre sarımsağın yararından çok zararı var; ama birçok kişi kaş küsmesi ve dökülmesi durumlarında sarımsağın çok etkili olduğunu söylüyor. sanırım herkeste aynı etkiyi yapmıyor..
kaş dökülmesi/kaş küsmesi sorunu için sarımsak kullanıpta, sarımsağın gerçekten işe yaradığını söyleyecek birisi varsa eğer; nasıl kullandığını ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirse çok memnun olurum.

herkese iyi forumlar.

Son düzenleme:
kaşlarım son zamanlarda dökülmeye ve seyrelmeye başlayınca, mecburen doktora gittim ve kan testi vs. yaptı ve görünürde bir sebep bulamayınca stresten dökülüyordur diyerek losyon şeklinde bi ilaç ve biotin ilacı yazdı, yaklaşık 1,5 ay kullandım ama hiç faydası olmadı maalesef.
artık iyice çaresiz kalınca bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine, kaşlarıma sarımsak sürdüm bir hafta boyunca; ama sanırım ben de ters etki yaptı; kaş diplerimde, kepek şeklinde sert beyaz kabuklar oluştu ve kaş dökülmem daha çok arttı.. bana göre sarımsağın yararından çok zararı var; ama birçok kişi kaş küsmesi ve dökülmesi durumlarında sarımsağın çok etkili olduğunu söylüyor. sanırım herkeste aynı etkiyi yapmıyor..
kaş dökülmesi/kaş küsmesi sorunu için sarımsak kullanıpta, sarımsağın gerçekten işe yaradığını söyleyecek birisi varsa eğer; nasıl kullandığını ayrıntılı bir şekilde açıklayabilirse çok memnun olurum.

herkese iyi forumlar.

çok mu bastıra bastıra sürdün acaba :/

kaşlarını kaldırmak için masaj yapıcaksın. kaşlarını çat önce sonra orta parmağında kaşının ortasından yukarıya doğru ittirerek say:jeyyar:. önce 10, ikindi denemede 20, üçüncü denemede 30 defa say.
peş peşe yap. boş vakitlerinde yap. benim kaşlarda çok düşüktü. bu şekilde boş kaldıkça yaptım. epey yukarda.:lepi:düşük kaş makyajıda göstermez. kaşla göz arası ne kadar yüksek olursa. makyaj okadar güzel durur.:icecream:[/Q

bunu mutlaka denicem

Ne badem yağları, ne hint yağları, ne susam yağlarıı sürdüm.hemde aylarca.yok anacım yok.ne Uzama ne kaslarda dolma var

Bide hint kınasini kullanan var mı kızlar.çok mu koyu yapıyor.kullanan var mı.bide koyu kasların yüz ifadesini çok sertleştirdiği söyleniyor.doğrumu acep

kızlar saçlarımın rengini açtığım için arada kaşlarımında rengini açıyorum ama kaşımda boşluklar var şuan o boşlukları doldurmak gürleşsin diye arko yağlı krem kullanıyorum ve şuan kara kaşlıyım resmen :) rengini koyulaştırmak isteyenlere duyrulur

herkese iyi forumlar.

cildiniz kuru ve hassas sanırım yanılıyomuyum bilmiyorum. sarımsak kullanıyosanız arada nemlendiricide sürün cildinizi çok harap etmesin sarımsak dediğiniz gibi güçlü bi asidik

sarımsağı birkaç kere yaptım sadece, banyoya girmeden 15 dk kadr önce ortadan ikiye kesip bastıra bastıra sürdüm, bende bir hayli işe yaradı, özellikle üst kısımlarda seyrekleşen yerler vardı, hemen ince ince çıkmış, bende en alt kısımlar ve ortalar hariç ellemiyorum şimdi, biraz güçlensinler, ama kaş usturası deneyesim var bir süre sonra, gerçi bilmiyorum becerebilirmiyim ama

kızlar kumral saçlarım var ve kaşlarımda kumral kaş kalemi almak istiyorum ama genelde kahve rengiler hangi renk kullanmamı önerir siniz???

kaşlarından daha açık bir ton kullanırsan daha doğal durur.
kalem bulamıyorsan far deneyebilirsin.

X