Saç Rengi ve Saç Boyama 7.3 Kumral Dore ( resimli ) - Fikir olsun diye:)

$23423432.jpg
canım bu renk fındık kabugu gıbı geldı bana
senın dedıgın gıbı acık sarıyla karıstırıp boyasam bu renk tutar sanırım..
bu arada sen % kaclık oksıdan kullandın?
ben 9'luk kullanmayı dusunuyorum rengın acılmasını ıstedıgımden :))

Eki Görüntüle 239482
canım bu renk fındık kabugu gıbı geldı bana
senın dedıgın gıbı acık sarıyla karıstırıp boyasam bu renk tutar sanırım..
bu arada sen % kaclık oksıdan kullandın?
ben 9'luk kullanmayı dusunuyorum rengın acılmasını ıstedıgımden :))

Tam düşündüğün gibi açık sarıyla karıştırıp bide % 9 luk oksidan kullanırsan tam süper olacak :KK16: Bende %9 luk oksidan kullandım :KK61:

Konu sahibi saç rengini çok beğendim yakışmış, güle güle kullan :KK61:
leylass seninde saç rengin güzel duruyor :KK61:
Bu fındık kabuğu rengini beğendim gibi acaba 1 kutu fındık kabuğu - 1,5 kutu da sarı ile karıştırılsa benim saçlarımda da sizinki gibi aynı sonucu verir mi? Yoksa 2 kutu mu olsun o sarı ?
Eki Görüntüle 238540

sac rengin harika duruyor cok begendım :nazar:

paletet süper açıcı işe yarıyormu bende açıp daha açık renk boyamk istiyorum. saçlrım kahveydi biraz bakırlık var.sizler açık boyamı alıyosunuz. nasıl oksidanı %9luk seçebiliosunuz.kutudakiler %kaçlık

paletet süper açıcı işe yarıyormu bende açıp daha açık renk boyamk istiyorum. saçlrım kahveydi biraz bakırlık var.sizler açık boyamı alıyosunuz. nasıl oksidanı %9luk seçebiliosunuz.kutudakiler %kaçlık

ben de saç rengimi açmak istiyorum canım benimde saçlarım kahve lütfen bize birşeyler önerin arkadaşlar bu konuda pek bilgim yok kutu boya alıp evde boyuyorum ve kafama takılan birşey var süper açıcıyla saçların rengini açtıktan sonra üzerine hemen istediğimiz rengi mi boyuyoruz böyle yaparsak saçlarımız yıpranmaz mı

ben de saç rengimi açmak istiyorum canım benimde saçlarım kahve lütfen bize birşeyler önerin arkadaşlar bu konuda pek bilgim yok kutu boya alıp evde boyuyorum ve kafama takılan birşey var süper açıcıyla saçların rengini açtıktan sonra üzerine hemen istediğimiz rengi mi boyuyoruz böyle yaparsak saçlarımız yıpranmaz mı

evet canım açtıktan sonra hemen boyayabilirsin palette saca en az zarar veren boya diyebilirim ama saç rengin koyu olduğu için ilk seferde güzel bi açılma olmuyo benim turuncu sarı gibi bişey olmuştu.Bi de saçlarım normalde boyalıydı ama dıplerım cıkmıstı. Açıcı dipteki doğal saçları daha çabuk acıyo.Renk farkı oluşuyo. Yani kısacası sarı tonlarına ulasmak ıstıyosan ıkı kere acma ıslemı uygulaman gerek üstüne de istediğin boyayı hemen boyayabilirsin :KK61:

slm arkadaşlar saçlarımı koyu kestaneye boyamıştım 7 aydır falan boyamıyorum bayada aktı saçlarım zeminide koyu renk şimdi fındık kabuğu istiyorum palette açıcı kullanarak açmayı düşünüyorum sizce bu rengi elde edebilirmiyim yoksa kızıl mı olur saçlarım..daha önce palette altın karameli düşündüm ama o çok açık oluyor sarısı daha fazla bu renk daha çok hoşuma gitti bilgilendirirseniz sevinirim:KK34:

sarının üstüne fındık kabuğuda tam böyle oluyor işte, bende de aynı sonuç,gerçi sen kumral dore yapmışsın ama diğer markalarda fındık kabugu diye geçiyor die paylaşıyorum fotoyu,fikir olsunEki Görüntüle 238531 :KK34:

Mrb leylaş,

Senin duvar resmindeki karikakür kızın saç rengi hakkında bilgin varmı acaba,çok güzELMİŞ :)

Ya kızlar nerdesiniz sorumuza cevap verecek yardımcı olacak kimse yokmu :KK43:

canım evet işe yarıyor 4 tona kdr açıyor rengini eğer dip boyan geldiyse uçlardan başla en son dipleri boya yani önce uçları boya 20-30 dak beklet sonra dipleri boya bir 10 dakika daha beklet ve yıka ama açıcı kullandıktan sonra bakım yap saçına hemen badem yağı ile falan ve hemen başka renge boyama bir kaç gün bekle

Yakında kel kalıcam :KK1:

Eki Görüntüle 238514

Kızlar saçlarım böyleydi , 2 gün önce palette yoğun açıcıyla boyayıp üstüne Loreal Kumral Dore boyadım 7.3 . Başka markalarda fındık kabuğu olarak da geçiyor. Zamanla akacaktır ama böyle de ilginç oldu bence . İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum . :KK54:

Eki Görüntüle 238513

**Allahım kimseyi ikizler burcu yapmasın kızlar yine fikrim değişti :KK1: Ben bu son saçımın üstüne Casting Bal Köpüğü boyarsam sizce nasıl bir renk olur ?

tatlım ne yaptın boyadın mı bal köpüğüne :) ya bende syoos altın karamele boyadım ama akyı ilk başta çok güzeldi anlamadım ya acaba fındık kabuğu ile papatya sarısını karıştırsam nasıl bir renk olur birde igorasnın kumtral bej ve altın kumral var onlarıda çok beğendim ne yapsam acaba bu arada saç rengin harika olmuuuş:21:

X