Saç Rengi ve Saç Boyama saçımdaki dore altın parıltılardan kurtulamıyorum

milena

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2017
68
103
36
merhaba arkadaşlar saçlarım dore sarı yer yer röfle var kaç defa açıcı kullandım kaç farklı markanın platin ve küllü sarısını boyadım yine bir şekilde dorelikten kurtulamıyorum... ayrıca diplerim eskıden ne renk yaparsam yapayım tutardı şimdi tutmuyor koyu kalıyor dün yine acıcı sadece diplerime uyguladım berbat bir turunculuk oldu...sizlere sorum jeans color veya benzeri markaların grisini alsam koyulaştırırmı saçımı? açık gri olsun istiyorum deneyenler varmı? yada dore altın sarıdan nasıl kurtulurum
denediğim boyalar
palette deluxe küllü açık sarı
palette deluxe platin sarısı
palette naturals sandre sarı
silky color ekstra açık küllü sarı
loreal exellance küllü sarı

bunca boyaya ragmen yine dore altın sarı saçlarımdan kurtulamadım
önerilerin varmı ? istediğim renk bu
kendi rengimde ikinci fotograf

Eklentiler

• platin-saçlar.jpg
    platin-saçlar.jpg
    223,4 KB · Görüntüleme: 212
Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar saçlarım dore sarı yer yer röfle var kaç defa açıcı kullandım kaç farklı markanın platin ve küllü sarısını boyadım yine bir şekilde dorelikten kurtulamıyorum... ayrıca diplerim eskıden ne renk yaparsam yapayım tutardı şimdi tutmuyor koyu kalıyor dün yine acıcı sadece diplerime uyguladım berbat bir turunculuk oldu...sizlere sorum jeans color veya benzeri markaların grisini alsam koyulaştırırmı saçımı? açık gri olsun istiyorum deneyenler varmı? yada dore altın sarıdan nasıl kurtulurum
denediğim boyalar
palette deluxe küllü açık sarı
palette deluxe platin sarısı
palette naturals sandre sarı
silky color ekstra açık küllü sarı
loreal exellance küllü sarı

bunca boyaya ragmen yine dore altın sarı saçlarımdan kurtulamadım
önerilerin varmı ? istediğim renk bu
kendi rengimde ikinci fotograf

Kuzum koyu küllü kumral alacaksın. Saçlarım sanırım uzun ya da çok gür. Küllü koyu kumrala boyayıp doreliği aldığın zaman 1 hafta sonra yavaş yavaş oryal kullanmadan aç platin sarıyla. Her gün de duş al sıcak su akıtıyor. Ben böyle yaparak siyah boyalı saçlarımı bakıra,, bakırdan da platine döndürdüm

X