Acısız Epilasyon & Emla Krem

arkadaşlar evde ağda yapmak istiyorsanız VEET in turuncu kutuda bezleri ve spatulası içinde olan ağdasını alın ve yapın. İnanaın ben kullanıyorum yaklaşık iki yıldır hem azaltıyor hemde hiç acıtmıyor. tavsiye ederim. benim canım çok kıymetli normalde hiç dayanamazdım ama bu hiç acıtmıyor ve cildiniz yumuşacık oluyor.

mrb.kızlar bende bu ilacı 4 aydan beridir kullanıyorum çok memnunum:dance:

kremi silip ağda yapıyosunuz sera dedikleri şeyde poşet yada gıdalara sarılan sera varya onlardan.krem sürdüğünüz yeri kapatmanız lazım.1 saat sera kaplı öyle bekletilmeli.

valla sera dışında bişeyle kapatırsan krem emilir.o zaman anestezi etikisi olmaz.bi şekilde evde yada odanızda 1 2 saat ayırın mecburen artık nasıl oturusunuz bilmiyorum.kapatıp yapın.ben yatarak beklemiştim.

kızlar kremi bende kullandım.yıllardır çektiğim acıya,eziyete üzüldüm.malum orasını lazer epilasyon yaptıramam.her defasında oradaki tuyleri almak bana işkence gibi gelirdi.
kremi sürdükten sonra 1,5 saat bekledim,sildim ve makine ile aldım.ağrı oluyor ama inanın büyütülecek bir ağrı kesinlikle değil.
kullanmaya çekinenler,korkanlar nasıl bir şeyi kaçırdıklarını bir bilseler hemen eczanenin yolunu tutarlardı.

bu kremi 8 yıldır gerektikçe kullandık(kızıma aşı öncesi,kan aldırmaya giderken vs.)kremi sürdükten sonra üzerini streç ile sardım.1saat kadar yetiyor.sonrasında 2-2.5 saat etkili

nasi kapatdinmi? wallah acik havada bekletip kurutdum zaten böle tuhaf köpüklenme oldu sorada sogdu ve öle de biraktim bi süre...ha kremi sürdüm ha sürmedim, hic bi farki yokdu yani ya...:KK43: yinede cektim o aciyi, sürerkenmi yoksa bisii yanlis yaptim nebilimki...bayada moralimde bozulmustu yani

yanlış kullanmışsın.eğer bitirmediyse yine dene

kremi tabaka olarak sür yedirme sakın.iyice ağda yapacağın yere yay.bunu küçük bi yerde denemek için yap.üstüne posetle kapat kremi dağıtmayaya özen göster.ister istemez bulaşır ama kremin ciltte kalmasını sağla.1 saatten önce de sakın açma.1 saat sonra cımbızla dene acı varsa hala poşeti kapatıp biraz daha bekle

Kizlar Herkese Selam Bende Eczaneye Gittim Emla Için Fakat Bana Anestol Verdi Kullanan Varmi Acaba?

anestolü yedirerek sürüyosun.emla kadar etki etmiyor malesef.ama bacak alacağın zaman mesela önce onu sür sonra ağda yap acısı biraz diner

Kizlar Herkese Selam Bende Eczaneye Gittim Emla Için Fakat Bana Anestol Verdi Kullanan Varmi Acaba?

Canım anestol acıyı alıyo.. Yani yaparsın, acır o acı yarım saat sürecekse eğer, anestol sürersin 5 dakika sonra geçer acısı. Senin ağda sırasında acını azaltmaz yani.. ben denemiştim..

içerisinde 5 tüp mevcut her tüpü 1 kullanımlık işte1 tüpü 5 gr toptam bütün tüpler 25 gr kişisine göre değişiyo formu baştan takip edersen görürsün canım bazı bayanlar 2 tüp kullanmışlar

canım aynen öyle ama...
ben emla kullandım eski ambalajı tek tüp halindeydi şimdi 5 tüp halinde 3 tüp 1 kullanıma bana yetiyor bikini bölgene bol bir sekilde yaydır hatta ilk anda sadece hafif .... bölgende yanma oluyor uyuşmanın etkisiyle 5 dk sonra geçiyor... sonra seffaf bir poşetle bu bölgeyi kapla çamaşırını giy 1 saat oyalan cımbızla baksanda ilk anda farkedilmiyor ben sana 70 dk öneririm sonra bu bölgeyi ben ıslak mendille siliyorum ancak silindiği an uyuştuğu hissediliyor...
sonra kolay gelsin
bu kremi tüm pretisyen hekimler dahil herhekim karneye yazıyor 25 ytl 5x5mg tüplerde ayrıca ben ilk evlendiğim yıllarda anestol kullanıyordum oda aynı etkiyi gösteriyor o da 1.5 ytl

arkadaşlar EMLA'yı kullandım süper bişey cidden benki korkan ve yırtınan insan emla sayesinde dün en güzel duygu yaşadım:))))2 tüp kullandım ben 75-80 dk bekledim uyuşmuştu hiç ama hiç bişey hissetmedim!!!!şiddetle tavsiye diyorum herkese......ağda yaptırmak artık bir çile değil arkadaşlar...şimdide karneme yazdırcam bulunsun süpersin EMLA:))))))))))))))

ya emla kremini ben de uyguladım ama biraz acı hissettim ne yalan söyleyim ama çok değil herkese öneririm:dance:

emla kullandım herhangi bir yan etki olmadı.kalimero al cnm emlayı bana 2 tüp gitti 70-80 dk bekledim uyuşmaya başlamıştı özel bölgem snr ağdacıma gittim ve ağdamı yaptırdım ve hiç bişey hissetmedim cnm cidden.benki yırtınan ve o bölgede çok acı çeken biri olarak emla sayesinde çok ama çok rahat ettim yani.tüylerinin çekilme sesini duyuyosun sadece:)))emlayı sür snr serala o bölgeyi snrda iç çamaşırını giy bekle 70-80 dk yada 90 dk cnm snr ıslak mendil ile sil işlemine öyle başla yada başlattır cnm.ama bu emla cidden süper:))))

ya arkadaşlar emla diye başladı sonra arada değişik krem isimleri geçti.emla krem 25 ytl civarında.lokalen pomad ve anestol ise 3 ytl gibi ucuz bi fiyata sahip.aynı işi görüyosa neden 25 ytl ödeyelim.lokalen ve anestol kullanlar sonuçları yazabilirler mi.ben sigortaya yazdıramıyorum.aynı işi görüyosa boşuna o kadar para vermiyeyim yani.lütfen cevapları bekliyorummmmmm

cnm kremi sür snr ya sera strechle yada naylon poşeti iç çaşarın gibi ayarla onla sar snr iç çamaşırını giy cnm.ben kremi sürdüm snr naylon poşeti iç çamaşırım gibi yaptım.poşati aynen çocuk bezi gibi yapıyosun yanlardan bağladım snr iç çamaşırımı giydim.70-80 dk bekledim uyuşuyo zaten o bölge.snr ıslak mendil ile sil o bölgeyi snr işlemi yapıyosun.yada yaptırıyosun işlemi cnm.

kızlar ben bugün eczaneye gittim emla krem almaya.bide anestol var demiştim ya onu da sordum.aynı işlevi görüyo dedi eczacı.bende anestol aldım.1,60 ytl...bu arada benim eczacım emla kremi tek tek veriyo.yani tanesi 5 ytl'ye falan geliyo.ben anestolu sürdüm ama poşet kaplamadım.pek bi etki yapmadı.poşet kaplamak şart galiba.yarın epilasyon yapıcam bacaklarıma.sonucu yazarım.eğer olumlu olursa boşuna emla'ya o kadar para vermezsiniz :KK66:

kızlar ben emle krem kullandım gayette memnun kaldım..%100 bi uyuşma yok ama acık çok azalıyo tavsiye ederim..ne geregi var o kadar acı çekmenin...
ama kesinlikle sarmanız gerek bende sera yoktu folyoyla sardım ::)
AMA DİGER KREM İYİSE ONUDA ALIRIM HEM DAHA UCUZ

merhaba arkadaşlar;
benimde emla krem vazgeçilmezim.Epilasyona gideceğim gün önce o bölgeyi iyice yıkıyorum ama duru su ile vucut şampuanı yada sabun sürmemek gerekiyo.tahriş etmeden yumusak bir bezle iyice kuruluyorum.sonra genital bölgeme yetecek miktarda kremi sürüp bi kaç dakka sonra (hafif yanma hissi başladığında)streç flm (olmadığımda buz dolabı poşedi )ile sarıp iç çamaşırımı giyorum. önemli olan kremin deri altını uyuşturması köklere nufuz etmesi içinde çamaşır giymeden önce bişey sarmak şart. 45 dakka _ 60 dakka arası zaten ektisini göstermiş oluyo.
acısız günler kızlarrrr:dance:

kızlar ya anestol bi işe yaramadı valla.gerçi ben 45 dk fln bekledim ama bence o kadar zamanda az da olsa etki gösterirdi.hiç bi değişiklik olmadı.yine aynı acıyı hissettim..şimdi emla alıcam ama o da işe yaramazsa die korkuyorum.kimisi çok güzel diyo kimisi hiç etkilemedi diyo.bıktım artık herşeye paraları döküp sonuç alamamaktan yaaaa!!!!!!!!!!!

X