Göz Makyajı En iyi kaş tasarımı yapan 10 adres

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sarımsak sürün kaşlarınıza,bird badem hint yağ karışımı, 3-4 ay sora kaş fışkırdı, ardından da şekili için kıl tekniği yaptırdım kaşlarıma
Sarimsak dokuyo cnm onuda denedim once hafif hafif igne ucuyla cizgi ceker gibi yaptim ardindan sarimsak yikayip badem yagi surdum sarmisak kuruyo o kisma kadar bir sorun yok tas gibi oluo ama bu seferde yikarken hirpaliosun dokuluyo badem sutuyle sildim vazelinle denedim menekse yagi direk sulu pamuk herbirinde enaz 5,6 kas kalio pamukta sinirim bozuldu biraktim her yuzunu yikadiginda ortaya cikan kokusuda caba.

bende aşırı fazla dökülme olmamıştı ama kokusu mahvediyordu evet ama yine de iyigeldi benim kaşlarıma yağlarla beraber sarımdak. Zaten sonra baktım olmuyor, kaşlarımı yaptırdım gecen sene

kizlar ben kil teknigle yaptrdim kaslarimii cok dogall ve gercekci duruo benm kaslarim zaten cok kalin ama yaralar vardi bi kasimda oyuzden bosluklardan dolayi sekilleri farkliydii suan 3 gun oldu yaptiralii kimsee anlamaz yanii okadar dogal duruyo bu teknik

canım merhabba biraz anlatabilir misin tekniği, bir de nerede yaptırdın onu da söyleyebilir misin? teşekkürler.

Kızlar ankarada kavissiz ince ve seyrek kaşlarıma kavis yapabilecek, miktarını arttırabilecek birini arıyorum. yardımcı olursanız çok mutlu olurum
ya ben bu ustura yontemini ararken ınstagramda bir bayana çok sık rastlamıştım.Ankaradaymış (Ben istanbuldayım o yüzden maalesef bana uymuyor ama bakabilirsin takip edersin beğenirsen gidersin)Kalıcı makyajda yapıyor ama oda ustura besleme vs yöntemleriyle çoğu kaşı kalınlaştırmış. Gülşah Eraslan profılınde Turbanlı Resim var.Ben beğendim İstanbulda olsa denerdimde açıkcası.

Merhabalar,
ben bundan 9 ay önce kıl tekniğyle kaş konturu yaptırdım. İlk günler zor geçti ama sonuç başaralı oldu :) tek bir sefer rötuş yaptırdım gören herkes şuan doğal olduğunu söylüyor. kaş yüzümüzde gerçekten önemli bir yere sahipmiş :) herkes tavsiye ederim. ben Ankara da Emre Polat kuaföre yaptırdım. g

Merhaba yaklaşık 25 yıldır hizmet veren Helena Güzellik merkezinde yaptırıyorum bende kaşlarımı kesinlikle tavsiye ederim kullandıkları malzemeler birinci sınıf özellikle gösteriyorlar. İncelemenizde fayda olacağını düşünüyorum ....

Son düzenleyen: Moderatör:
İzmir'de kesinlikle Müge gülle. Çok ama çok memnunum. Hem kaşlarım hem kirpiklerim muhteşem oldu. İlgilenenlere yardımcı olurum

Merhaba kızlar. Kaş konusunda ben de çok muzdariptim. İnternetten sürekli araştırma yaptım. Evlendikten sonra semt değişikliğinden dolayı eski kuaförüme gidemiyordum. Oturduğum yerde iyi bir kuaför bulmam lazımdı. Kaşlarıma her bayan gibi çok önem veriyorum. Dikmende 7 kuaför denedim ama hiçbiri istediğim gibi olmadı sonra internetten tekrar baktım. Ankara Sokulluda bir kuaför buldum. Yine korka korka acaba güzel olur mu diye gittim ve sonuç çok iyiydi. Size de kesinlikle öneriyorum. İki kez gittim şu ana kadar ve çok memnun kaldım. Adı Buse güzellik salonu. Bir deneyin derim

Artık istanbulda yaşıyorum. Ve Ankaradaki kuaforume gitmek için can atıyorum.

En iyi kaş alan Ankara etlik'teki s'carna kuaför , üstüne yok yok yok. :)

Diğer işlemlerde aynı şekilde kesinlikle. Temiz ve çok profesyonel..

İstanbul Maltepe' de önereceğiniz yerler var mı kızlar ?

ohaaaa diyorum bu kadarda iftira olmaz diyorum ben bildim bileli gül abbasoğlu ilker yavrutürkle birlikte çalışıyor en az 3 yıldır makyaj yaptığınıysa hiç görmedim iftira atacağınıza arayıp sorun benzetmekle yorum yapılmaz bi sorun bakalım istanbuldamı antalyadamı çalışmış benim bildiğim gül abbasoğlu sadece kaş almıyor tam güzellik uzmanı iğneli epilasyon cilt bakımı ve kalıcı makyaj yapıyor bide satış elemanımı olmuş hiç duymamıştım bunu onu tanıyanlarda bunun böyle olmadığını söylücektir çokda iyi bir uzmandır gidip tanışın ve sorun o kişimi değilmi ondan sonra burda yazabilirsiniz yaptığınız hiçde yasal değil. ayrıca çok ilgili.
Sende sanki o kişinin avukatı yada kendisisin bu kadar bilgece bir savunmayı aklı başında bir insan kendini savunmak için kullanır. Ne ayak

Kızlar ben de Ankarada/Sokulluda yaptırdım ve inanılmaz memnun kaldım. Gören arkadaşlarım kaşına naptın çok güzel olmuş diyorlar. İlk günler biraz koyu duruyor ama sonra inanılmaz doğal ve güzel oluyor.

ya ben bu ustura yontemini ararken ınstagramda bir bayana çok sık rastlamıştım.Ankaradaymış (Ben istanbuldayım o yüzden maalesef bana uymuyor ama bakabilirsin takip edersin beğenirsen gidersin)Kalıcı makyajda yapıyor ama oda ustura besleme vs yöntemleriyle çoğu kaşı kalınlaştırmış. Gülşah Eraslan profılınde Turbanlı Resim var.Ben beğendim İstanbulda olsa denerdimde açıkcası.

Betül Koçer le bi görüş derim, Kaşa Vitamin uygulaması yapıyormuş, yurt dışından bile gelenler var, küsmüş dökülmüş kaşları çıkartıyormuş. Ben müdavimi oldum kaş makyaj kirpik herşeye Bianco ya Betül hanıma gidiyorum.

Merhaba,
Kontör de vs gözüm yok ben hala İstanbul Anadolu tarafında iyi kaş alan birini arıyorum. Mümkünse kızıltoprak feneryolu göztepe civarında, şu yaşa geldim hala ne kaşımı alabiliyorum ne de iyi bir kaşçı edinebildim çok sinir olmuş durumdayım :KK43:

X