Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Doktor konusunda şüphem yok ama hem olumsuzlukları duymak canımı sıktı sanırım Belkide bi beklentiyle gittim ondandır çünkü bana hiç olumlu bişey söylemedi😔

taktir edrsinzki muhammet bey olumsuzluk lari bstan solemeliki snradan sizde de hayal kiriklgi olmasin beni simetri bozuk lugu icn uyardi bstan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Doktor konusunda şüphem yok ama hem olumsuzlukları duymak canımı sıktı sanırım Belkide bi beklentiyle gittim ondandır çünkü bana hiç olumlu bişey söylemedi😔

sorun ndir burnunuzun

taktir edrsinzki muhammet bey olumsuzluk lari bstan solemeliki snradan sizde de hayal kiriklgi olmasin beni simetri bozuk lugu icn uyardi bstan

Zaten olumsuzluklara rağmen gün almamda Muhammed beyin dürüst bi şekilde herşeyi söylemesi etkili oldu benım burnumun anatomisiyle ilgili ortaya çıkabilecekleri söyledi en azından ama ameliyata moralim bozuk girmek istemiyorum

Zaten olumsuzluklara rağmen gün almamda Muhammed beyin dürüst bi şekilde herşeyi söylemesi etkili oldu benım burnumun anatomisiyle ilgili ortaya çıkabilecekleri söyledi en azından ama ameliyata moralim bozuk girmek istemiyorum

Derisi ince ve burun köküm kavisli değilmiş çok iyi bi sonuç çıkmaZ dedi benim gibi olan burun örneklerine de çok rastlamadım fotolarda görmek istedim fakat o kadar hasta içerisinde tek tek aramak baya zaman alırdı

anladm moralnzi bozmayn lutfn

muhammet bey e revizyon ameliyatı olan var mı acaba? varsa, fiyatı nedir öğrenebilir miyim? memnuniyet durumu nedir?

uzun zaman oldu girmeyeli ..forum almış başını gitmiş yeni amelyat olcak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum ve korkmayın :KK34::KK34:

Derisi ince ve burun köküm kavisli değilmiş çok iyi bi sonuç çıkmaZ dedi benim gibi olan burun örneklerine de çok rastlamadım fotolarda görmek istedim fakat o kadar hasta içerisinde tek tek aramak baya zaman alırdı

Canim burun kökü yukarida olan okadar hastasi var ki merak etme sadece cok kavisli isteme burun kokun yikarida oldugu icin orasida sinuzlere denk geldigi icin doktorlar oraya mudahale edemiyorlar merak etme cok dogal ve guzel burnun olacak

Canim benim burun kokum cok yikarda degildi ama sirt kismi ince ye yakin derideydi merak etme emin ellerdesin :)

Canim benim burun kokum cok yikarda degildi ama sirt kismi ince ye yakin derideydi merak etme emin ellerdesin :)

Merhaba , cevap verdiğiniz için teşekkürler. Gerçekten çok zor tabi nasıl olabileceği konusunda tahminde bulunmak ama insan nasıl olacağını merak ediyo doktor bey sağolsun dürüst bi şekilde söyledi ama ameliyat sonrası mutsuz olacaksam eğer o sıkıntıyı yaşamak istemiyorum. Ayrıca herkesi ikna edici konuşmuş benle öyle konuşmadı acaba çok mu kötü bi sonuç çıkacak diye korkmadım değil😔

Benim burnunda herhangi bir sağlık problemi yok fakat derim ince ve burun köküm kavisli olmadığı için çok mükemmel bişey beklememem gerektiğini vurguladı gösterdiği burunlar cok güzel ve doğaldı ama benim var olan burnumdan bu sonuçların çıkmayacağını söyledi ikna olmadım ama çokta ikna edici konuşmadı zaten ama ben yinede gün aldım hala düşünüyorum hatalı bir karar vermek istemiyorum doktor iyi bir doktor ama ben uygun bi hasta mıyım bilemedim .

Canım hiç bahsettiği sorunu yaşayan bir hastadan örnek göstermedi mi resimlerde? çok saçma.
Yüzlerce insan ameliyat etmiştir şimdiye kadar illaki bi örnek gösterebilirdi ki ne burunlar gördük biz burda başarıyla muhammet beyin ameliyat ettiği.

Kızlar sadece eylülde boşluğum vardı ama sekreteri muhammet beyin eylülde çalışmayacağını söyleyerek beni ve yıllardır kurduğum hayalleri kestirip attı resmen :KK25: moralim bozuldu hevesim kırıldı cidden:KK43:

Eylülde muhammet beyden gün alan yok mu? :KK53:

arkadaşlar bende muhammed beyi araştırıyorum ücret ne kadar alıyor bilen var mı ? burunda çökme yada kayma olmasından çok korkuyorum hayırlısı bakalım..

arkadaşlar bende muhammed beyi araştırıyorum ücret ne kadar alıyor bilen var mı ? burunda çökme yada kayma olmasından çok korkuyorum hayırlısı bakalım..:18:

Bir de ameliyattan sonra kaç defa kontrole gidiliyor bilmiyorum ama ağustosta ameliyat olcaklar eylülde muhammet beye kontrole gitmicekler mi? nasıl oluyor da eylülde muhammet bey olmuyor anlamıyorum:KK43:((((

Bence siz yanls anlamissinizdir. Eylulde dr bey calisyor.bi yakinim ameliyat tarihi aldi. Belli tarihlerde calismiyor olabilir. Telrar arayip sorun isterseniz

Canım hiç bahsettiği sorunu yaşayan bir hastadan örnek göstermedi mi resimlerde? çok saçma.
Yüzlerce insan ameliyat etmiştir şimdiye kadar illaki bi örnek gösterebilirdi ki ne burunlar gördük biz burda başarıyla muhammet beyin ameliyat ettiği.

Her ne dediyse de doktor güveniyorum sonuç olarak o kadar çok hastası varki aklına getiremedi isimlerini ve bilgisayarından bulmak zaman alıcaktı artık kendımı ellerine bırakıcam doktor beyin Allah yardımcımız olsun her şeyi stres yapıyoruz ama benzer durumları yaşadığımız insanları bulup moral almak istiyor insan. Sizde tekrar doktor beyi arayın bence şu an çok yoğun oldukları için öyle söylemiş olabilirler

Merhaba arkadşlar ben de yaptığı ameliyatlar hem acısız hem de önceden burnunu tasarlayıp sonra aynısını yapıyor diye ismail Kuran'a gitmeyi düsunmustum ama yorumlara bakınca muhammet bey de cok güvenilirmis; yalnız kendisi hic tasarım yapmıyor mu nasıl kararlaştiriyorsunuz burnunuzu şeklini..

Bence siz yanls anlamissinizdir. Eylulde dr bey calisyor.bi yakinim ameliyat tarihi aldi. Belli tarihlerde calismiyor olabilir. Telrar arayip sorun isterseniz

belli tarihlerde canım evet ama eylülün çoğunda yokmuş benim istediğim tarihlere denkgelmedi. Sizin yakınınz ne zaman aldı tam olarak?

X