Lefkoşe Paylasim Alani(Tanisma)

white gril kıbrıslı degilm ama bir parçam kıbrıda abim ve yiyenlerim oradalar hiç gelmedim ama gelmek niyetim var ama bu hafta abim gelecek kıbrısdan ne güzell yaaa

canım benim keşgem senda gelebilsen hem isdersan tanışırdık da ! inşallah en kısa zamanda senda gelin gülüm ! burası gerçekden çok güzel... tgendine ii bak cnm öpdüm a.s.

canım benim keşgem senda gelebilsen hem isdersan tanışırdık da ! inşallah en kısa zamanda senda gelin gülüm ! burası gerçekden çok güzel... tgendine ii bak cnm öpdüm a.s.

Heheheh ya bayılırım sizin şu şivenize... 2 sene kaldım ben kıbrısta, Girne deydim evim. Özlemişim wallahi :1rolleyes:
Lefkoşa ya çok gittim, KTHY da hostestim...

Heheheh ya bayılırım sizin şu şivenize... 2 sene kaldım ben kıbrısta, Girne deydim evim. Özlemişim wallahi :1rolleyes:
Lefkoşa ya çok gittim, KTHY da hostestim...

benda sizin temiz türkçenize bayılırım be cnm vallai ! aman ne güzel hostes haa,,anam hep isderdi hostes olayım ama kısmet olmadı sözlendim da ztn hiç olmaz artık :KK43:( napalım sağlık olsun.. kıbrısa gelirsan görüşürük insaşşallah gendine eyi bakasın ha banu ablaaaaa öpdüm a.s.

Ben Lefkoşe doğumluyum Teyzem Küçükkaymaklı da oturuyor.
Yaz aylarında 1-2 haftalığına giderdim şimdi işim yok diye 1 aylığına gelebiliirm.

slm ben de artık oralı oluommmm yakın dogu üniv.kazandım 15 ekimde geliommm...lefkosa nasıl cok güzelmiş ama giyim cok pahalıymıs...

Bende lefkoşadayım .K.Kaymaklıdayım süper starın orda.Hafta sonları Metropolüün ordaki parka geliyoruz kızımı getiriyoruz eşimle.Fatoş görüşürüz bir hafta sonu seninle orda bu hafta ist ye gitme ihtimalim var 1 yada 2 ay kadar kalıcam ...Ama döndügümde görüşmek isterim burda arkadaşım olsun istiyorum...:Roflol::Roflol:

benimde aşkım kıbrısta asker onu çok özledimsenağlama
ama cumartesi alıyo teskeresini :sm_cool: kavuşcaz inşallah:1hug:

Bende lefkoşadayım .K.Kaymaklıdayım süper starın orda.Hafta sonları Metropolüün ordaki parka geliyoruz kızımı getiriyoruz eşimle.Fatoş görüşürüz bir hafta sonu seninle orda bu hafta ist ye gitme ihtimalim var 1 yada 2 ay kadar kalıcam ...Ama döndügümde görüşmek isterim burda arkadaşım olsun istiyorum...:Roflol::Roflol:

ayy cnm ablam ya ınsallah mesajına geç cvp yazmıyorum... ya metropolün ordaki parka geliyosanız ben ztn metropolün hemen karşısında kalıyorum... canım benim görüşürsek çok mutlu olurum... kimbilir ki belkide daha önce karşılaşmışızdır malum kıbrıs küçük yer :smiley-cool: sen sağ salim git gel istanbula dödüğünde görüşürüs ablacım... sevgiyle kal öpüyorum a.s.

benimde aşkım kıbrısta asker onu çok özledimsenağlama
ama cumartesi alıyo teskeresini :sm_cool: kavuşcaz inşallah:1hug:

oyy oyy kıyamam ya asker yolu gözleyenlerdensin demek.. çok zor deilmi hasret çekmek :asigim: olsun bitanem gözün aydın kavuşuyrsunuz çok sevindim adına ... herşey gönlünce olsun cnm kucak dlusu sevgiler... kib.. a.s.

ayy cnm ablam ya ınsallah mesajına geç cvp yazmıyorum... ya metropolün ordaki parka geliyosanız ben ztn metropolün hemen karşısında kalıyorum... canım benim görüşürsek çok mutlu olurum... kimbilir ki belkide daha önce karşılaşmışızdır malum kıbrıs küçük yer :smiley-cool: sen sağ salim git gel istanbula dödüğünde görüşürüs ablacım... sevgiyle kal öpüyorum a.s.

slm bende çok mutlu olurum görüşürsek.pazartesi döndüm evime hava ii oldugu pazar günleri yine geliriz mutlaka metropolün oraya özelden msn adresini yollarsan daha rahat yazışırız bence.evet kıbrıs küçük lefkoşa dahada küçük belkide karşılaştık :)

slm bende çok mutlu olurum görüşürsek.pazartesi döndüm evime hava ii oldugu pazar günleri yine geliriz mutlaka metropolün oraya özelden msn adresini yollarsan daha rahat yazışırız bence.evet kıbrıs küçük lefkoşa dahada küçük belkide karşılaştık :)

abloşummmm senin özel mesajın kapalı senağlama ben sana nasıl atacam ki msn adresimi... :uhm:

bende kıbrıscıktayımm :)
yakın dogudayım var mı bana arkadaşcık :)

anammmm be gardaşşş bende yakın doğudayım...

yoksa adın denizdir inanmam yoksam seni tanırımmmmm :KK70:

fatoş adım belki bişeyler çağrışdırabilir :KK70: aklıcığınla gendine eyi bakasın ha ! :1hug:

X