Vajinismusu Nasıl Yendik? Başarı öykülerimizle birbirimize destek olalım:)

kızlaaaaarrrrrr rüya mı gercekmi bilemıyorum ama ben bu gece 1 saat önce allahıma çok ama çok şükürler olsunki başardım evet basardım dıyorum kendım bile ınanamıyorum.sasbahı bekleyeemdım:)))
3 yıl sonunda bunu bu kadar kolay bır sekılde yenecegımı hıc dusunemezdım bu sıtede bana yardımcı olan butun arkadaslarıma dilek84 bahar07 tebessum ya aklıma gelmeyen dıger arkaslarım hepınızden allah razı olsun yardımlarınız sayesınde verdıgınız bılgıler sayesınde hem cahıllıgımı aştım hem bilinç altındakı sacma sapan fıkırlerımi duzelletınız.
Nasıl basaradıgımı çok kısa bır sekılde söyleyeyım detayları yarın ve dıger gunler uzun uzun anlatırım bundan sonra bende sıze destek olacagım. Tebessüm ve bahar07 arkadaslarımın tavsıyelerıne uyaak önce emla krem aldım ve gıletgelen jelını aldım bu ıkısını kullandım arkadslar sıze yemınederım bu sıtede kımse benım kadar cesaretsız ve korkak olamaz 3 yıl cektım arkadslar hıc ama hıc bısey hıssetmeyın penısın oraya gırecegı fıkrını benımseyemeyen arkadslar bende sızler gıbı dusunuyodum ama lütfen bunları unutun.bızler gercketen baska dunyada mı yasıyoruz ne. cocuklukmus yaptıklarımız penıs o kadar rahat gırıyokı bıde jelı kullanın.acı yooooookkkk penısın ıcınde oldugunu hıssedıyosunuz detaylar yarın benım cıkmam gerekıyo. hepınıze cok ama cok tsk ederım
Devamı ;
özlemersel canım ben 3 yıl esımın penısı hıc ıcıme alamadım bu emla ile 5 dakda oldu valla hala ınanamıyorum acaba tekrar aynı sorunu yasarmıyım dıyede korkuyorum sureklı denemelere devam edecegım elayıda azaltarak tabi. ben burdakı arkadslarımın bana soyledıgı sekılde uyguladım yani şu sekılde tatlım önce kendımı rajatlamak adına sıcak bır banyoyay gırdım ve duş aldım ardından ilişkiye gırmdeden öncede emladan fındık buyuklugunde vajınamın ıcıne surebıldıgım yanı parmagımı sokabıldıgım yere kadar gıttım zaten benım parmak egzersızlerınde sorunum yoktu 3 parmaga kadar ıcıme alabılıyordum penıs korkum vardı acıyacak korkusu anlayacagın emlayı surdukten sonra hafıfı bır yanma oluyor. hemen gecıyor oda uyustugunun etkısı uyusmaya baslıyor 5-10 dak bekledım ben kremı surdukten sonra daha sonra da gıletgelen jelını 1 tupun yarısını kullandım yarısını esım penısıne surdu yarsısınıda ben vajınamın içine sıktım jelın hıcbır zararı yok canım ıstegıne baglı olarak kullanmya devam edebılırsın ama emlayı uzun kullanmayın dıyorlar. daha sonra ön sevısme gerceklestı ben önce uste ben olayım dedım belkı daha rahat olurum dıye baktım ben uste beceremıyorum ıcıme alabılıyorum ama esımın hareket etmesıne ızın vermıyorum en ıyııs dedım alta ben geceyım yıne aynı sekılde esım penısı elıle yerlestırdı ve hıcbırsey anlamadım ıcıne aldıgını hıssedıyosun ama acının aaa sı yok. sankı vajınan yıllardır penıs alamya lısık gıbıydı sonra esım gıtgel yaptı. hatta ben zevk bıle aldım dıyebılırım uyusuk olmasına ragmen kesınlıkle korkama canım kesınlıkle ılk fırsatında dene bu sıtede benden daha fazla korkakk emınım yoktur. yıllarıma uzuldum sevıncten dun gece hem aglıyorum hem guluyorum. o sevınc psıkolojısını senınde en kısa zamanda yasayacagına emınım basarılar.
CANIMBANADA YARDIM ET NE OLUR BEN EGZERSİZ DAHİ YAPAMIYORUM NASIL YAPACAM BİLEMİYORUM DOKUNAMIYORUM BİLE

Arkadaşlar merhabaaaaa
Dün gece itibari ile vajinismusu yendimmmmmmm:KK71:
Çok mutluyummm, ama açıkçası çok kolaymış diyemeyeceğim:mad:
Gayet zor psikolojik olarak yıkıcı bir süreçti. 6 aylık evliyim ve yeni yendim .
Ugraşan kim varsa yardım etmek isterim. Bende buradaki insanların yardımı ile yendim.
@sakisevdasi ve @ba dem arkadaşlarımızın desteği ile onlara da çok teşekkür ediyorum buradan.
Sormak isteyen herkese yardıma hazırım:KK35:
nasıl yendin bana özelden yazar mısın

Netimde sorun oldugu icin yarim kaldi yazim sözün kisasi ben bunu basardim arkadaslar hepinize cok tsk ederim Allah sizden razi olsun bu sayfada bir arkadas haydar dumenin yönteminden bahsetmis ilacla bir yöntem onu arastirdim cok iyi bir sekilde ve uyguladim.malesef ben parmak egzersizler i yapamiyordum kizlik zarim nolur diye dusunurken oraya parmagimi sokmaya bile cesaret edemiyordum ama krem ve haplarla bu illetden kurtuldum .inşallah herkes benim gibi kurtulur cunku yaşamayan bilmez bu hastaligi..
hangi krem le kurtuldun bende 1.5 yıldır cekiyorum bana özelden yazarmısın

Arkadaşlar merhaba :KK52: 4 aylık evliyim 8 sene görüştük sevdik falan fistan :KK19: doktorunda dediği gibi bizde sevgili modundan çıkamamıştık çünkü evlendikten sonra 3 ay boyunca ilişkiye giremedik :stop: ben bu süreçte herşeyi denedim uyku hapı,alkol,emla krem, parmak egzersizi her türden çözüm aradım. Kaç kere doktora gittim veee en son gittiğim kadın doğum uzmanı kurtarıcı meleğim :KK71: bana krem ve sprey verdi aynı gün yaptım ve oldu :KK9: bir kaç kez kremlerle yaptık ama şuan kremsiz bir şekilde başarı alabiliyoruz şimdide çocuk için çabalıyoruz inşallah onuda başarırız :KK70: dilerim sizlerde bu lanet şeyi aşarsınız Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor...
canım o kadın dogum uzmanının verdiği ilacı söylesen bende alsam onla yapsam gercekten zor bir durum

slm arkadaşlar bende 5 senelik evlı ve vajınısmustum bu hastalığı yenmek ıcın cok ugrastm çok şükür şubat ayında yendim ..herseyı denedm başaramamıştım bır gun burda haydar dumenin recetesıyle yenenlerı gordum bende sadece hapları spreyı ve prezrvatıfı aldırdım esıme ilk gun cesaret edememstm ertesı gun esım uyurken hapları attım acımıck diye kendımı sartlandırdım sureklı.yattm vajınamı sıkıp bıraktım kegel egzersızı oluyo heralde kasları çalıştırdım spreyı sıktım oraya şişeyede ılık su koydum orda beklettm kaslar gevşesin diye esımı uyandırdım hadı denıyelım bu sefer kesın olck dedm drın nefes aldım esımın penısını yukarıdan aşağıya doğru ıttm ıkındım ve ve bırden gırdı anlamadık bıle esım yavaş yavas gıtgel yaptı ve cıktı daha anlamamıştık cunku ısıgı açtı baktı çok az kan gelmış gulumsedı basardık dedi o anki mutlulugumu anlatamm bu muymuş dedm bende.önceden hep hazırlık yapıyorduk sabahlara kadar ugrasıyorduk olmuyodu.bıde hazırlık yapmadan denemek ıstedım yapcam basarcm dıye kendımı sartlandırdm ıyıce ve oldu çok sukur darısı dıger arkadaşlarımın basına..benım gıbı canı tatlı korkak bırı yaptıysa herkes yapar bıde bnm gıbı deneyın ınşallah başarırsınız.benım tek sorunum kac aydır hep o spreyle yapabılıyorum spreysız yapamıyorum esım alıştın artık dıyo ama cesaret edemiyorum bugün ılk defa spreysız denıcm esım onu kullanmamı ıstemıyo artık bazen yanmada hissediyorum onun için bildiğiniz bi krem falan varmı yardım edebilecek varmı lütfen :18: bu arada biraz açık knştm kusura bakmayın belki birilerine yardımım dokunur diye detaylı anlattm :KK17:
o spreyin adını banada söylermisin ne olur yardım et burda ben eczneye sordum yok diyorlar eger oyle ise ben sana özelden adresimi vereyim karşı ödemeli gönder ne olursun

slm arkadaşlar bende 5 senelik evlı ve vajınısmustum bu hastalığı yenmek ıcın cok ugrastm çok şükür şubat ayında yendim ..herseyı denedm başaramamıştım bır gun burda haydar dumenin recetesıyle yenenlerı gordum bende sadece hapları spreyı ve prezrvatıfı aldırdım esıme ilk gun cesaret edememstm ertesı gun esım uyurken hapları attım acımıck diye kendımı sartlandırdım sureklı.yattm vajınamı sıkıp bıraktım kegel egzersızı oluyo heralde kasları çalıştırdım spreyı sıktım oraya şişeyede ılık su koydum orda beklettm kaslar gevşesin diye esımı uyandırdım hadı denıyelım bu sefer kesın olck dedm drın nefes aldım esımın penısını yukarıdan aşağıya doğru ıttm ıkındım ve ve bırden gırdı anlamadık bıle esım yavaş yavas gıtgel yaptı ve cıktı daha anlamamıştık cunku ısıgı açtı baktı çok az kan gelmış gulumsedı basardık dedi o anki mutlulugumu anlatamm bu muymuş dedm bende.önceden hep hazırlık yapıyorduk sabahlara kadar ugrasıyorduk olmuyodu.bıde hazırlık yapmadan denemek ıstedım yapcam basarcm dıye kendımı sartlandırdm ıyıce ve oldu çok sukur darısı dıger arkadaşlarımın basına..benım gıbı canı tatlı korkak bırı yaptıysa herkes yapar bıde bnm gıbı deneyın ınşallah başarırsınız.benım tek sorunum kac aydır hep o spreyle yapabılıyorum spreysız yapamıyorum esım alıştın artık dıyo ama cesaret edemiyorum bugün ılk defa spreysız denıcm esım onu kullanmamı ıstemıyo artık bazen yanmada hissediyorum onun için bildiğiniz bi krem falan varmı yardım edebilecek varmı lütfen :18: bu arada biraz açık knştm kusura bakmayın belki birilerine yardımım dokunur diye detaylı anlattm :KK17:
lütfe ama lütfen o spreyi ben de arastırdım ama hangi eczneye gittiysem yok diyorlar bana da yardım et 1.5 yıldır huzurum yok

iyi akşamlar herkese
ben de vajinusmusu yeni yendim.7 aylık evliyim ve hayatımı kabusa çevirmişti.eşimin desteğiyle bu konuda uzman bir psikologtan randevu aldık.ilk başlarda hiç ümitli değildim.ama verilen tüm egzersizleri yaptım.olmayacak olmayacak canım çok acıyacak ilk deneme kesin kötü geçecek gibi olumsuz düşüncelerle meğer kendimi boşu boşuna kasıp sıkıyormuşum.aslında psikolojimizi bozan hep bizleriz.zaten egzersizleri eksiksiz yapıp rahatlayınca kendinizide hazır hissetmeye başlıyorsunuz.sadece kayganlaştırıcı jel kullandık.ilk denememizde hiç birşey hissetmedim tekrar tekrar eşime sordum inanamadığım için ve artık çok rahatım.
bu sorunu yenemeyen arkadaşlara tavsiyem kendilerine güvensinler ve rahat olsunlar.öyle uyuşturucu kremlere spreylere falan gerek olacak bir durum yok aslında.herşey tamamen psikolojik.

Kizlar suan aldigim bir haberi paylasmak icin yazmak istedim. Yakin arkadasimi gittigim psikiyatri klinigine yonlendirdim. Vajinismus icin 4 yildir care bulamiyordu. 1 hafta once gitti simdi basari haberini aldim. Benim doktorum psikiyatr hakan erkaya fakat ben danistim kendisine o bana bir doktor hanimi onermisti. Ancak adini bilmem. Hakan erkayanin klinigi ile irtibat kurarsaniz bayan doktor ile iletisime gecebilirsiniz saniyorum. Olmazsa arkadastan ismini net ogrenecegim fakat simdilik bu bilgiyi paylasmak isterim. Ucrette arastirdigi diger yerlerden daha makul. Hem de bayan olmasi tercih sebebi oldu. Umarim basarirsiniz tedaviyle ya da kebdi basiniza.

merhaba,
5 aylık evliyim ve hala eşimle birlikte olamadık, herşey güzel gelişiyor, ıslaklıkta oluyor ancak tam iş o noktaya geldiğinde kendimi sıkıyorum ve bacaklarımda titreme oluyor. Evlenmeden önce cok fazla acı duyulacağına dair hikayeler dinlemiştim bunların etkisinden dolayı korkuyorum, nolur bana yardım edin,

vajinusmusu yeni yenmiş biri olarak çok acıyacak çok kanayacak...vs gibi anlatılan şeylere çok inanmayın derim.kendinizi çok sıkmayın rahat bırakın derin derin nefes alıp verin.herşeyi kendiniz yaşayarak gördüğünüzde anlatılan çoğu şeyin gerçek olmadığını anlayacaksınız.ben hala inanamıyorum.

arkadaşlar bn de bir vajinusmus hastasıyım 1 parmak 1 boğum bile yapamıyordum sonra bi doktor bulduk onun sayesinde 3. aparata kadar yaptım ilişki deneyin dedi başaramadk sonra da regle girdim şimdi tekrar egzersize başladm egzersiz yaparken korkularım geçmeye başladı ama ilişki sırasınnda tekrar korkularım ortaya çıkıyo bu 3 aparatıda doktor tek günde sırasıyla yapmama yardımcı oldu ama kendm yeni evde çalışıyorm ondan mı vücüt tepki gösteriyo yoksa ilişkiyi başarabilir miyim ne kadar beklemem çalışmam lazım lütfen yardımcı olun eşimle boşanma noktasına geldik artk :KK43:

aparatla denemeye devam edin.ben en son mum ile egzersiz yapmıştım.mum giriyor ama diğeri asla girmez deyip kendimi kasıyordum.asla yılmayın.psikolojik olarak rahatladığınız bir anda eşinizle denemelerinize devam edin.boşanma gibi kötü düşünceleri aklınızdan çıkarın.çünkü başardığınızda ne kadar kolaymış diyeceksiniz.

bende öyle düşünüyorm ama eşim artık bu duruma sabredemiyo geçen gün tartıştk babasına söyledi biz 1.5 senedir karı koca olamıyorz diye doktora götürdüm yinede çözemedi diye halbuki 3. aparat çalışmasına geçmştm her akşamda çalışıyordum.Babasıda at ozamn taşını bul birini demş :KK43: ben bi daha onun ailesinin yüzüne nasıl bakarım eşimlede konuşmuyorz moralim çok bozuk ama çalışmaya çalışıyorm :KK43: en kısa sürede çözmenin yolu yok mu arkadaşlar erkekler aileler çok anlayışsız ne yapacağımı bilemiyorm artk :KK43:

Arkadaslar 6 aylik evliyim ve vajinusmus hastasiyim parmak egzrrsizi yapamiyorum :KK43:(( emla krem aldim ama denemedim henüz deneyip de basarisiz olnaktan korkuyorum eger onunla da yapamazsam bütün ümitlerim kırılacak sizce emla etkili mi bu konuda ?

huzurhuzur35752 .!.:
Arkadaslar 6 aylik evliyim ve vajinusmus hastasiyim parmak egzrrsizi yapamiyorum :KK43:(( emla krem aldim ama denemedim henüz deneyip de basarisiz olnaktan korkuyorum eger onunla da yapamazsam bütün ümitlerim kırılacak sizce emla etkili mi bu konuda ?
Ben 9 ay sonra emla kremle yenebildim bu durumu. parmak eegzersizler i yapamiyordum ve emla krem gleitgelen jel ile basardim.tamamen uyusturuyor zaten birsey hissetmiyorsun.

[QUOTEuzurhuzur35, post: 39247022, member: 657752"]Gercekten mi bunu duyduguma cok sevindim işe yariyo yani :KK28:[/QUOTE]
Bende işe yaradi canim hatda bende kremi aldım bir ay bekledim surmeye cesaret edememistim buda olmazsa diye düşünüyordum hep.bigun daha nekadar erteleceksin dedim kendime üç tüp emla kremin i vajinamin içine disina surdum bolbol ben baya bol surerek abarttim hatda zaten hissiyatsizligi anlıyorsun uyusunca oldugunda inanamadim cok mutlu oldum ne bir acı nede baska bisey hissetmedim iki uc denemede emlayi kullandim simdi emla siz da oluyor kafa olarak rahatladigin icin emlayada gerek kalmıyor daha sonra ama kayganlastiricida cok onemli onuda bolbol sür.insallah sende basaricaksin..

3 tüp emla zararli degilmi fazla kullailmasi zararli diye biliyorum ben fındık büyüklügünde sürün diyo lar ama o kadarida uyusturur mu bilmem bende deneyip basarisiz olmaktan korkuyorum onunlada basaramazsam ümidim daha cok kırılacak o yuzden bugun yarin surekli ertrliyorum:KK43:

bende öyle düşünüyorm ama eşim artık bu duruma sabredemiyo geçen gün tartıştk babasına söyledi biz 1.5 senedir karı koca olamıyorz diye doktora götürdüm yinede çözemedi diye halbuki 3. aparat çalışmasına geçmştm her akşamda çalışıyordum.Babasıda at ozamn taşını bul birini demş :KK43: ben bi daha onun ailesinin yüzüne nasıl bakarım eşimlede konuşmuyorz moralim çok bozuk ama çalışmaya çalışıyorm :KK43: en kısa sürede çözmenin yolu yok mu arkadaşlar erkekler aileler çok anlayışsız ne yapacağımı bilemiyorm artk :KK43:
Bu konularda eş desteği çok önemli. Ayrıca babasına bu durumu iletmesi çok yanlış. Siz yinede egzersizlere devam edin ama vajinusmusu yenebilmek için moralinizin ve psikolojinizin iyi olması lazım

X