Lazer Epilasyon yüze lazer uygulaması yaptıranlar

arada benimde oluyor ya minik minik neden oluyo bi çözemedim ama

Jilet kullanılıyorsa hassasiyet göstermiş olabilir.sıkıcı bir durum ama kalıcı değildir.

benimde kollarımda olmuştu lakin geçti.cildinizi nemlendirin veya sivilce kurutucak ürünler kullanın.

mrb arkdslar bende bır hastahanede yaptırıcam da nd yag ve alex kullanıyolarmıs ama ndyagla alakalı nete ozellkletını vermısler 130W güç ve 120 puls enerji diye yazmıslar fotona xp max yazıyor 42 cm uzerınde tarama alanı vs yazıyo bu ozellkler ıyımı bılen varmı????

iyi bir ndyag lazerdir ama acılıdır.

yok çok şükür bende hiç bişey olmadı sivilce çıktı biraz bepanten sürdüm şidi hiç bişey kalmadı forumda bepantenin tüylenme yaptığını söyleyen arkadaşlar olmuşta eğer çok fazla sürülürse yapabilirmiş ayrıca ben şuan gayt memnunum umarım böyle devam eder

peki uygulama yapılırken jel sürüyorlar mı?

Jilet kullanılıyorsa hassasiyet göstermiş olabilir.sıkıcı bir durum ama kalıcı değildir.

benimde kollarımda olmuştu lakin geçti.cildinizi nemlendirin veya sivilce kurutucak ürünler kullanın.

Yok hayır jilet hiç kullanmadık.Dışarı çıkarken güneş kreminin herzamn sürmüyorum unutuyorum sanırım ondan oluyor.

bugün lazer seansım vardı kızlar.. yüzümde çıkan minik sivilceleri sordum kabarcık şeklinde benimkiler .. bana uygulanan lazerde nd yag.. estetisyen lazerin yüzdeki yağ bezlerini yukarıya çıkarttığını söyledi eğer evde cildinize bakım yaparsanız( düzenli jelle temızlemek tonıklemek vs.) çok güzel bir cilt bakımı olur dedi.sivilcelerin nedeni yağ bezeleriymiş yani..

tahminim yeniden çıkacağıdır umarım çıkmaz ama genelde böyledir 20 seans gören kişi hormon bozukluğu olmadığı halde bitmiyor en iyi makinalarla bitmmiyor 2-3 seans komik biraz

favorı bölgesı cok cabuk bıtıyor. neden komık dedınız anlamadı

ben daha bır senans gıttım favorı bolgem 1.5 ay olmasına ragmen cıkmadı bıle. cene altım da yarısı cıktı yarısı cıkmadı. normalde 1 ay arayla gıtmem gerekıyordu ama cıkanları kısaltıp beklemek zorundayım dıgerlerı de cıksın dıye. 1. senans olmasına ragmen baya azalma var

tenım buyday kıllarım sa özellıkle çene altı sımsıyah,. benım tek sorunum yanaklarıma lazer yapmıyolar daha da kalınlasır dıye. favorı ve cene altı alınında yanaklardakı tuyler cok bellı olur. ben sımdılık kıl kesme makınesıyle kestım yanaktakılerı ama lazer seanslarım bıtınce mecburen yakagıma ve cene altında kalanlara iğneliye gidicem

Dün lazere gittim.
Daha önceden gitmeyi hep düşünüyordum fakat dün arkadaşla konuştum ve hadi gidelim dedim şimdi.
Hadi deyip gittik....
Gittik ama lazerin adını sanını sormadım daha doğrusu unuttum.
Neyse çene favori ve bıyığın sadece uç kısımlarını( diğer kılları görmezmiş) toplam 50tlye anlaştım.
İlk defa gittim fakat erkek arkadaşımda boynu için başka bi yere gidiyor ordan biliyorum lazeri yapanda lazer yaptıranda bi gözlük takıyor daha sonrada bi krem sürüyorlar.
Ama benim gittiğim yerde kadın gözlük takmadı ne bana ne kendisine garip geldi birde lazer bittikten sonra krem falan sürmedi hiç.
Birde lazerin adını falan bilmiyorum ama tecrübeli olanlar bilir aleti iyice derime yapıştırıp atış yaptığında yanık bi koku gelmeye başladı aynı ütüyle saçları yakmışsın gibi. Yani ne bileyim sanki sıcak ütüyü yüzüme bastırılmış gibi hissettim.birde dün daha yeni çenemde ve bıyıklarımda çıkan tüyleri almıştım ama kadın olsun olur yine dedi.

sayfaların hepsini okyamadım belki cevap verilmiştir ama benim de bir sorum olacak; lazer epilasyon ciltde leke yapıyor mu acaba? lekeden kastım kararma , kötü görüntü genel olarak cilt taze görüntüsünü kaybediyor mu?

ıyı bır ndyag demıssınız pınar hanım pekı yuzdekı tuyler ıcın tavsıye edermısınız bır de acaba acısı dayanılmayacak kadar cok mu_

benim yüz bölgesinde en iyi sonuç veren yer alnım oldu :) ordaki tüylerden daha çabuk kurtuldum seninde işine yarayabilir..

Gerçekten mi ? Yeni Küçük Saçlar Çıktı Anlımı Lazerle Genişletebilirmiyim Acaba Umarım Mümkündür :KK43:

ben daha bır senans gıttım favorı bolgem 1.5 ay olmasına ragmen cıkmadı bıle. cene altım da yarısı cıktı yarısı cıkmadı. normalde 1 ay arayla gıtmem gerekıyordu ama cıkanları kısaltıp beklemek zorundayım dıgerlerı de cıksın dıye. 1. senans olmasına ragmen baya azalma var

tenım buyday kıllarım sa özellıkle çene altı sımsıyah,. benım tek sorunum yanaklarıma lazer yapmıyolar daha da kalınlasır dıye. favorı ve cene altı alınında yanaklardakı tuyler cok bellı olur. ben sımdılık kıl kesme makınesıyle kestım yanaktakılerı ama lazer seanslarım bıtınce mecburen yakagıma ve cene altında kalanlara iğneliye gidicem
canım ben de çarşambaya randevu aldım makinaları diode muş geçen yıl sormuştum da pahalı gelmişti ama bu yıl paraya acımayacağım gideceğim dedim bir de kol altı için konuştum. bulunduğumuz yerde yok maalesef. merkezde bir yerde varmış yerini de bilemiyorum gidip araştıracağım artık. inşallah iyi bir sonuç alırım. seninkilerin makinası neymiş?

sayfaların hepsini okyamadım belki cevap verilmiştir ama benim de bir sorum olacak; lazer epilasyon ciltde leke yapıyor mu acaba? lekeden kastım kararma , kötü görüntü genel olarak cilt taze görüntüsünü kaybediyor mu?

hayır olmuyor daha doğrusu çok şükür öyle bir sorunla karşılaşmadım ama güneş kreminini düzenli bir şekilde kullanırsan bişey olmaz bende ihmal etmemeye çalışıyorum..

Dün lazere gittim.
Daha önceden gitmeyi hep düşünüyordum fakat dün arkadaşla konuştum ve hadi gidelim dedim şimdi.
Hadi deyip gittik....
Gittik ama lazerin adını sanını sormadım daha doğrusu unuttum.
Neyse çene favori ve bıyığın sadece uç kısımlarını( diğer kılları görmezmiş) toplam 50tlye anlaştım.
İlk defa gittim fakat erkek arkadaşımda boynu için başka bi yere gidiyor ordan biliyorum lazeri yapanda lazer yaptıranda bi gözlük takıyor daha sonrada bi krem sürüyorlar.
Ama benim gittiğim yerde kadın gözlük takmadı ne bana ne kendisine garip geldi birde lazer bittikten sonra krem falan sürmedi hiç.
Birde lazerin adını falan bilmiyorum ama tecrübeli olanlar bilir aleti iyice derime yapıştırıp atış yaptığında yanık bi koku gelmeye başladı aynı ütüyle saçları yakmışsın gibi. Yani ne bileyim sanki sıcak ütüyü yüzüme bastırılmış gibi hissettim.birde dün daha yeni çenemde ve bıyıklarımda çıkan tüyleri almıştım ama kadın olsun olur yine dedi.

Bazen kullanıcılar gözlük takmayabiliyor ,o onların sorunu lakin size vermeleri gerekirdi.

Ipl yapılmış olabilir.Bir daha gittiğinizde sorun ,IPL ise yüzünüze sürdürmeyin,

Bazı diod lazerlerde anlattığınız şekilde çalışır. diod lazer ise yüzünüz için güvenebilirsiniz.

Direkt güneşe çıkarsanız lekelenme (dalgalanma) olabilir.Onun dışında birkaç saatlik kızarıklık olabilir kişiden kişiye değişir.

Birde bugün önemli olduğunu anladığım bir uyarıyı paylaşayım.

Lazerden sonra hemen duş almayın derler.Heleki sıcak su ile kesinlikle alınmaması gerekirmiş.
Tahrişe neden olabilirmiş.

Bazen kullanıcılar gözlük takmayabiliyor ,o onların sorunu lakin size vermeleri gerekirdi.

Ipl yapılmış olabilir.Bir daha gittiğinizde sorun ,IPL ise yüzünüze sürdürmeyin,

Bazı diod lazerlerde anlattığınız şekilde çalışır. diod lazer ise yüzünüz için güvenebilirsiniz.

Teşekkür ederim bir daha ki sefere gittiğimde ne kullandıklarını sorucam :)

ben de yüzüme epilasyon uygulatmak istiyorum ama lazer mi iğne mi bi türlü karar veremedim iğneden korkuyorum lazer de leke yapar mı etkili olurmu bi türlü emin olamıyorum :KK5::44:

bu nasıl bi anlayıştır anlayamıyorum.benim tüylerim 4 ay çıkmıyordu bu dmeek değildir ki aa bittii!
ne yparsanız yapın sonunda pişman olmayında

arkadaşlar malum yüz bölgesi lazere pek cevap vermiyormuş bunun için lazerle tüy sarartma yapılıyormuş içinzide bunu deneyen varmı bende göbek bölgesi için sarartma düşünüyorum ama sanırım tüyler döküldükten sonra aylar sonra aynı renkte çıkabilir tam bilmiyorum deneyen varsa bilgi edinmek isterim buarada nette şu yazıyı buldum sarartmayla alakalı:İstenmeyen tüylerde melanin pigmentinin çokluğu ve açık renk cilt lazer epilasyonlarda başarıyı artırmakta ve neredeyse tüylerin tamamına yakının bitmesini sağlamaktadır.
Kalan tüylerde kişiyi rahatsız etmemektedir.
Ancak, lazerin (Alexandrite 755 nm ) etki edemediği ince, zayıf ve açık renkli tüylerde de kişiyi mutlu edebilecek bir teknoloji mevcut.

Nd:Yag (1064 nm) Q-switched lazer teknolojisi ile ince tüyler sarartılarak görünmez hale getirilebiliyor. Tüylerin bir kısmı dökülürken 7-8 hafta sonra tekrar eski haline gelebiliyor.
Her tür cilt tipine ve rengine uygulanabilen lazer, yaz aylarında da güvenle yapılabilir. Yine de uygulama sonrasında mutlaka güneş koruması önerilmektedir.
Yüz, üst kol, karın, sırt en çok tercih edilen bölgelerdir.

Uygulamadan sonra hafif bir kızarıklık olur ve saatler içinde geçer.
Herhangi bir leke kalma riski yoktur

arkadaşlar malum yüz bölgesi lazere pek cevap vermiyormuş bunun için lazerle tüy sarartma yapılıyormuş içinzide bunu deneyen varmı bende göbek bölgesi için sarartma düşünüyorum ama sanırım tüyler döküldükten sonra aylar sonra aynı renkte çıkabilir tam bilmiyorum deneyen varsa bilgi edinmek isterim buarada nette şu yazıyı buldum sarartmayla alakalı:İstenmeyen tüylerde melanin pigmentinin çokluğu ve açık renk cilt lazer epilasyonlarda başarıyı artırmakta ve neredeyse tüylerin tamamına yakının bitmesini sağlamaktadır.
Kalan tüylerde kişiyi rahatsız etmemektedir.
Ancak, lazerin (Alexandrite 755 nm ) etki edemediği ince, zayıf ve açık renkli tüylerde de kişiyi mutlu edebilecek bir teknoloji mevcut.

Nd:Yag (1064 nm) Q-switched lazer teknolojisi ile ince tüyler sarartılarak görünmez hale getirilebiliyor. Tüylerin bir kısmı dökülürken 7-8 hafta sonra tekrar eski haline gelebiliyor.
Her tür cilt tipine ve rengine uygulanabilen lazer, yaz aylarında da güvenle yapılabilir. Yine de uygulama sonrasında mutlaka güneş koruması önerilmektedir.
Yüz, üst kol, karın, sırt en çok tercih edilen bölgelerdir.

Uygulamadan sonra hafif bir kızarıklık olur ve saatler içinde geçer.
Herhangi bir leke kalma riski yoktur

ya benim bahsettiğiniz bölgelerimde ince ve küçük tüylerim war dikkatli baklıldığında belli oluyooo herkes o kadardan bişe olmaz dio ama ben rahatsız oıluyorumm yüz üst kol karın sırtta filan işte bu lazerde çok derine iniyomuş amaa yüzde filan kullanılması tavsiye ediliyomuu kafayıı yiycemm birazını döksünn birazını sarartsın ne yaparsa yapsız rahatsız edici şekilde olmasın yeterr:))) sizcee faydasınıı görürmüyümmm sizz yaptırdınız mıı ???birazcıkk saçma oldu sorum herhalde ama :)

X