AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

kızlar bir şey sorucam bilgisi olan cevaplarsa cok sevınıırım :)
benım içeride biriken alıcak bakiyem bulunuyor diğer aylardan devretmiş şuanda sipariş verdim alıcak bakıyemın uzerıne cıktım sadece o cıktıgım ucretı oducem degıl mı?
yanı 68 lıralık bırıkmıs 72 lıralık aldım aradakı farkı ödeyeceğim değil mi?
birde siparişler için alt limit değişti mi hala 50 tl mi?
:18:

eğer başvuralı çok oluyosa sisteminiz açıldıysa giriş uapıp iletişim kısmından mesaj yollayın kataloğum hala gelmedi diye.o zaman ilgileniyolar.ben öyle yapmıştım 2 güne gelmişti hemen :KK34:

teşekkür ederim. evet giriş yapabiliyorum. hemen mesaj yazayım...

teşekkürler.saykopat...

giriş yapabiliyorum..o zaman hemen mesaj yazayım..

kızlar bir şey sorucam bilgisi olan cevaplarsa cok sevınıırım :)
benım içeride biriken alıcak bakiyem bulunuyor diğer aylardan devretmiş şuanda sipariş verdim alıcak bakıyemın uzerıne cıktım sadece o cıktıgım ucretı oducem degıl mı?
yanı 68 lıralık bırıkmıs 72 lıralık aldım aradakı farkı ödeyeceğim değil mi?
birde siparişler için alt limit değişti mi hala 50 tl mi?
:18:

bilgim dahilinde cevap vereyim :)

evet farkı ödiceksiniz mecburen hangi ödeme yöntemini seçtiysen o şekilde tahsil ederler.
alt limit değil de 60 lira olunca kargo ücreti ödenmiyo diye biliyorum.60 ın altında kargo ödüyosunuz :)

bilgim dahilinde cevap vereyim :)

evet farkı ödiceksiniz mecburen hangi ödeme yöntemini seçtiysen o şekilde tahsil ederler.
alt limit değil de 60 lira olunca kargo ücreti ödenmiyo diye biliyorum.60 ın altında kargo ödüyosunuz :)

çok tesekkurler :)):KK16::KK16:
yalnız 50tl ydı en son sıparıs verdıgımde 60 mı oldu :s birde dünden beri hala siparişlerim açık gorunuyor ne zaman yollucaklar telefondan da ulasamıyorum :s
:44:

çok tesekkurler :)):KK16::KK16:
yalnız 50tl ydı en son sıparıs verdıgımde 60 mı oldu :s birde dünden beri hala siparişlerim açık gorunuyor ne zaman yollucaklar telefondan da ulasamıyorum :s
:44:

hizmet çok ama çok yavaş 1 hafta açık kaldı siparişlerim benim. limit 50 değil 60tl. 5-6 aydır bu şekilde

evet ya çok yavaş gerçekten. mesela en son bu ayın 20sinde siparişi vermiştim. 28inde elimde olmuştu ürünler. bu süreç daha kısa olsa süper olur gerçekten. :KK31:

Arkadaşlar bu network nu kadar sıkıntılıysa neden ala bu networ ile çalışıyorsunuz...Ben firmam da takır takır çalışıyorum yani

kızlar sipariş verebilmek için illa 60 tl lik ürün almak lazım dimi?meslela 40 tlik sipariş toplayabildim o zaman sistem buna izin veriyormu?60 tl lik limiti dolduramazsam sistem izin vermiyo sanırım satın almaya..
bi de sepete ürün attığımda hemen satın almam mı gerekiyor? belli bir süre sonra sistem otomatik olarak sepetimi boşaltırmı satın almadım diye?

Son düzenleme:
kızlar sipariş verebilmek için illa 60 tl lik ürün almak lazım dimi?meslela 40 tlik sipariş toplayabildim o zaman sistem buna izin veriyormu?60 tl lik limiti dolduramazsam sistem izin vermiyo sanırım satın almaya..
bi de sepete ürün attığımda hemen satın almam mı gerekiyor? belli bir süre sonra sistem otomatik olarak sepetimi boşaltırmı satın almadım diye?

hayır tabiki niye veremeyesin. sadece kargo parasını ödersin 60tl nin altında olursan. sepete ürün attığında hemen alman gerekmiyo sen satın al tuşuna basıncaya kadar onlar sepette duruyolar canım boşalmaz sepetin almadın diye

şu taşınma muhabbetleri olmadan önce, sipariş verdikten kaç gün sonra geliyodu ürünleriniz:44:
1 hafta çok uzun bi süre ya :KK31:

kızlar benim siparişim geldi tam 1 hafta oldu :KK43: ama kolinin içinden katalog cıkmadı :KK43: 75liralık siparişim vardı halbuki neden katalog yollamadılar sizce :2:

birde miorre nin atletleri iç çamaşırları çamaşır makinesinde yıkanabiliyor mu? bilenler varsa bilgilendirebilir mi acaba :KK17::KK17:

kızlar benim siparişim geldi tam 1 hafta oldu :KK43: ama kolinin içinden katalog cıkmadı :KK43: 75liralık siparişim vardı halbuki neden katalog yollamadılar sizce :2:

banada gelmemişti de ben siparişe ekletmiştim ücretle.bi kaç yere vermem gerekiyodu fazla bulunması gerekiyodu :44:

birde miorre nin atletleri iç çamaşırları çamaşır makinesinde yıkanabiliyor mu? bilenler varsa bilgilendirebilir mi acaba :KK17::KK17:

001-011018 nolu üründen almıştım geçen hafta geldi, yıkandı.aynı olduğu gibiydi.40 derecede yıkanması gerektiği yazıyo zaten kabında :KK34:

banada gelmemişti de ben siparişe ekletmiştim ücretle.bi kaç yere vermem gerekiyodu fazla bulunması gerekiyodu :44:

001-011018 nolu üründen almıştım geçen hafta geldi, yıkandı.aynı olduğu gibiydi.40 derecede yıkanması gerektiği yazıyo zaten kabında :KK34:

çok tesekkurler cnım sende olmasan :) duyurularda ucretsız eklenecek yazıyordu kolıden cıkmayınca cok sasırdım :KK43: :44:

çok tesekkurler cnım sende olmasan :) duyurularda ucretsız eklenecek yazıyordu kolıden cıkmayınca cok sasırdım :KK43: :44:

ne demek canım ya sorularımız oluyo elbet kafamıza takılan da işte herkes girmiyo ki :44:
ben sinir olmuş durumdayım mesela.geçen hafta perşembe siparişleri verdim. 4 gündür sevk yazıyo.2 gündür de kargo işlenmemiştir yazıyodu.bende sandım ki heralde çıkmıştır oraya işlememişlerdir.anam bugün bi baktım daha yeni kargoya verilmiş :KK53: bugün yarına anca gelir bana :KK31: anlamıyorum ki neden bu kadar geç yapıyolar.tamam taşınıyolar anladık da kaç ay sürüyo ki.muhattap kimse bile yok :KK4: ben bide ayrıyetten jetnette de temsilcilik yapıyorum.onda muhattap olabileceğin kimse var Allahtan.ilçe temsilçiliği gibi bişi var hemen bi çaldırıyosun arıyolar derdini anlatıyosun çözümlüyolar.bunda bırak ilçeyi il sorumlusu bile belli değil :KK37: 5 günde yollanmasına bile razıyım yani artık :KK53: yarın 8 gün olacak :KK31:

ne demek canım ya sorularımız oluyo elbet kafamıza takılan da işte herkes girmiyo ki :44:
ben sinir olmuş durumdayım mesela.geçen hafta perşembe siparişleri verdim. 4 gündür sevk yazıyo.2 gündür de kargo işlenmemiştir yazıyodu.bende sandım ki heralde çıkmıştır oraya işlememişlerdir.anam bugün bi baktım daha yeni kargoya verilmiş :KK53: bugün yarına anca gelir bana :KK31: anlamıyorum ki neden bu kadar geç yapıyolar.tamam taşınıyolar anladık da kaç ay sürüyo ki.muhattap kimse bile yok :KK4: ben bide ayrıyetten jetnette de temsilcilik yapıyorum.onda muhattap olabileceğin kimse var Allahtan.ilçe temsilçiliği gibi bişi var hemen bi çaldırıyosun arıyolar derdini anlatıyosun çözümlüyolar.bunda bırak ilçeyi il sorumlusu bile belli değil :KK37: 5 günde yollanmasına bile razıyım yani artık :KK53: yarın 8 gün olacak :KK31:

aynen cnımm bende gecen hafta salı verdım siparişlerimi daha dün geldi :s mail attım cok acayipler telefonlara da cevap verilmiyor allah'tan cok sık şipariş vermiyorum yoksa sinir olur insan:KK19: nasıl bir taşınma bilmiyorum bende avon yapıyorum onda bile ulaşabiliyorsun en azından..
ne diyeyim inş bu sorun da çözülür
:KK16:..:KK16:

eğer yeni üye olup ilk kez sipariş verdiysen belli bi limiti vardı onun canım bilmiyorum kaçtı ama 90 gibime geliyo gelmediyse ondandır. benim her siparişime katalog koyuyolar 5 tane falan oldu katalog. bu arada atletlerden çok memnunum makinede rahatlıkla yıkayabilirsin canım:KK16:

Son düzenleme:
aynen bu sipariş bekletme meselesi çok canını sıkıyo insanın. 2 hafta siparişim açık kaldı ne demek yaa kayıt bile yazmıyodu düşünün mail atın öyle olunca yazın şikayetlerinizi pek cvp vermeseler de iletilsin sorunlarımız. zaten aradığğında da 40 saat açan olmuyo çok sinir bozucu allahtan artık iadeler falan int.ten yapılıyo

X