CATHERINE ARLEY Hakkındaki Düşünceleriniz

5 numarayı yıllardır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Tek sevmediğim yanı içinde çok hafif sim olması onun dışın çok iyi. 5,5 nasıl onu merak ettim 5 ile 6 arası bir renk mi. Onda da ışıltı var mı?

Pudrasını kullanmıştım memnundum
Zaten uygun fiyatta pudra diyince akla gelen ilk marka bence
Ama en memnun kaldığım ürünü saks mavi rimeli
Neredeyse her markanın renkli rimelini kullandım en memnun kaldığım bu oldu
Ama şuan hiçbir yerde bulamıyorum aramadığım yer kalmadı
Başka serisinin mavi rimeli var ama onun kadar iyi midir bilemediğim için almadım
Bu seriyi kullandım;

b_34685912.jpg

Fırçası da çok güzel,topaklanma da yapmıyor
Çok belirgin mavi rimel istiyorsanız mutlaka denemelisiniz

ben bugün aldım bu renkli maskaralardan biri kahverengi diğeri mavi gerçekten çok güzeller ve üstelikte 2.75 ti fiyatı mor ve yeşilinide alacağım:KK34:

ben bugün aldım bu renkli maskaralardan biri kahverengi diğeri mavi gerçekten çok güzeller ve üstelikte 2.75 ti fiyatı mor ve yeşilinide alacağım:KK34:

Ben artık hiçbir yerde bulamıyorum :/
Çok aradım satıcılar sayesinde diğer markaları aldım aynı etkide dediler ama hiçbiri aynı etkiyi göstermiyor
Ankara'da ya da İzmir'de alabileceğim yerler bilen varsa bana da söylesin
Keşke ilk bulduğumda birkaç tane ve diğer renklerinden de alsaymışım diyorum
Ama sadece denemek amaçlı almıştım ilk olarak,bu kadar iyi çıkacağını beklemiyordum

Son düzenleme:
Ben artık hiçbir yerde bulamıyorum :/
Çok aradım satıcılar sayesinde diğer markaları aldım aynı etkide dediler ama hiçbiri aynı etkiyi göstermiyor
Ankara'da ya da İzmir'de alabileceğim yerler bilen varsa bana da söylesin
Keşke ilk bulduğumda birkaç tane ve diğer renklerinden de alsaymışım diyorum
Ama sadece denemek amaçlı almıştım ilk olarak,bu kadar iyi çıkacağını beklemiyordum

cidden süpermiş ya,kirpiklerimide acaip uzattı çok beğendim bikaç rengini daha en kısa zamanda alacağım hatta renksiz rimelide vardı o da çok hoştu:KK34:

silky touch pudrasından çok çok memnunum, 5,6,7 numaralarını kullanıyorum. pembe ambalajlı ikili allığını, terracotta allıklarını, çeşitli farlarını, simli eyelinerlerini ve siyah dipliner'ını da kullanmaktayım ve hepsinden ayrı ayrı çok memnunum. güzeller yani, bir şikayetim yok. sürekli elimin altındalar. ancak rujları ve lip glossları için aynı memnuniyeti dile getiremeyeceğim ama felaket de değil yani. mesela rujlarının içindeki parfüm çok fena. ağır ve itici. yapıları fena değil.. almasam da olurmuş. lip glossları çabucak uçan ve bozulan cinsten. vasat bir gloss türü. onları da almasam olurmuş. catherine arley'i genel olarak ten ve göz ürünlerinde beğeniyorum ben...

Bende bugün diplenirini aldım hemde 3.750 tlye şaka gibi,ucu ince uçlu siyah renk,bugün denedim iyi birşeye benziyor,zaten 1980 den beri var bu marka iyi bir marka diğer türk markalarının reklama yatırdığı parayı catherina arley müşterilerine daha uygun fiyata ürün satmş oluyor, bu arda bu markanın ürünleri bir milyonculrda oluyor kızlar:))

hiç rastlamadım bu markaya ama çok merak ediyorum
pudrası baya efsanevi birşey
eskişehirde gören bilen varsa yazabilir mii :KK31:

bende yıllardır pudrasını kullanıyorum çok memnunum...fiyatıda çok uygun 5 tl ya heryerde bulabiliyorum,deterjancılarda bile:KK70:hatta 1milyoncular vardı ucuzluk pazarları falan oralarda bile var:KK70: ucuz ama kalitesiz değil..taa öğrenciyken kullanmaya başlamıştım..avondan falan pudra aldım bi ara hiç memnun kalmadım parça parça yüzümde pudra kalıntıları oluyodu yine döndüm ucuz pudrama..reklam gibi oldu ya:KK70:

kızlar ben catherine arleyin silky touch pudrasını kullanıyorum, ayrıca allıgını ve compact pudrasının en acık rengini de aydınlatıcı olarak kullanıyorum goz cevremde. kullanan varmı bu markanın urunlerini. bana gercekten ucu ve kaliteli geliyor. bu markanın pudra, fondoten,eyeliner,maskara,allık, ruj ve lipglossları da mevcut bildigim kadarıyla.. düşüncelerinizi bekliyorum..

Merhaba.
Ben sırf denemek için iki ayrı kozmetik mağazasından Catherine Arley'in iki farklı rujunu aldım. Ağzımda hayvansal yağ tadı bıraktığı için sürekli olarak midemi bulandırıyordu, ikisini de çöpe attım.
Allığından da çok memnun kalmadım, renk olarak güzel fakat kalıcı değil. Fiyat-performans olarak bakınca allık pudrfa gibi ürünleri kullanılabilir ama ruj direkt olarak ağız yoluyla vücudumuza girdiği için pek doğru bir seçim değil diye düşünüyorum.
Sevgiler..

Ben allığını almıştım Catherine Arley'in.
Çok beğenmiştim,rujunu da aldım rengi çok hoşuma gitmişti ,güzel ve ucuz bence .:21:

X