Cilt Bakımı Ürünleri hylexin krem kullananlar buraya

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

erguvan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
79
3
kızlar hylexin kullananlar bana sonuçlarını yazarmısınız.bende alıcam ama çok pahalı kesin sonuçlarını öğrenip öyle almak istiyorum.memnunmusunuz?gözaltı morlukları tamamen yok oluyormu?

merhabalar ben aranıza yenı katılıyorum.. msjlarınızı okudum ve ılğimı ceken seyler oldu ğözaltı morluklarının coğu kışının bası dertte ğibi..ve suan ğündemde olan bır krem var sızlerın bıldıği ğibi hylexın bu kremı kulanıpta memnun veya memnun kalmayanlar varmı:....bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tesekkurler:eek:l:emir_bebek:

Bi doktor arkadaşımın gözaltında aşırı bir maorluk vardı.Hylexin kullandı ve şuan çok çok iyi durumda. Bende ondan cesaret alıp denemeyi düşünüyorum.......

ben bir müddet kullandım ama hiç fayda etmedi belkide düzensiz kullandığım için etkisini görememişimdir.şimdi gene kullanıyorum sanki hafifletti gibime geliyor...

arkadaslar bu krem ıcın artık gozaltı morluklarına son denıldı bızde cok umutlara kapıldık ama bazı arkadasların hıç ıyı gelmedıgı ve daha kotu yaptıgı soylenıldı bu konuda cok terettudum..ben tum kullanan arkadaslarımızdan cevap beklıyorum saygılarımla.....

ingilizcesi olan arklar makupelley.com a girin orda ürün yorumları var çok fazla marka ve makyaj cilt bakımı için.kullanan bayanların yorumları bunlar ve hylexin için 55 kişi yorum yapmış.bunun yüzde 38 puanlama almış.yani oldukça nefret edeni var ama 15-20 kişi de işe yaradıgını sölemiş.ben şahsen kullanmadım ama pek de inanmıorum.genetik morlugu hiçbişi yok edemez gibi gelior.a.s.

bu tür ürünlerin herkeste işe yaraması mümkün değil zaten.her insanın biribirinden farklı yapıya sahip.belki işe yarar denemeden kimse bişey söyleyemez.bende alıp denemeyi düşünüyorum..ama fiyatı ne kadar bilen varmı

Gözaltı morluklarınız genetikse bi işe yarıyacagını sanmıyorum ne yapsanda geçmez belki az hafifler.. Stafanel İnternetten fiyatına bakdım 245YTL
. Bence denek için pahalı bi fiyat..

genetik morluklar genellikle damarların yüzeyel olmasıyla ilgilidir.valla hiç bi krem de damarların yerini deiştiremez kızlar paranıza yazık

mrb hylexin kullanmak istiyorum ama ne kadar işe yapıyor bugüne kadar 4 ayrı krem kullandım hiçbiri işe yaramıyor.bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

merhaba
evet hylexin kullandım 200 ytl ye hiç değmedi açıkçası..kesinlikle tavsiye etmem.

slm sakın öyle bir hata yapma derim, paranı çöpe atarsın.ben sabırla kullandım ne yazıkki sonuç sıfır..

merhabalar ben aranıza yenı katılıyorum.. msjlarınızı okudum ve ılğimı ceken seyler oldu ğözaltı morluklarının coğu kışının bası dertte ğibi..ve suan ğündemde olan bır krem var sızlerın bıldıği ğibi hylexın bu kremı kulanıpta memnun veya memnun kalmayanlar varmı:....bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tesekkurler:eek:l:emir_bebek:

kesinlikle tavsiye etmiyorum kızlar,paranızı çöpe atarsınız ben sabırla kullandım ama sonuç sıfır...

Aman Arkadaşlar Ben 1-2 Ay Kapatici Bile Süremedim Gözlerim şişti Falan Bir Faydasi Varsa şu Ki Eski Halim çok Iyiymiş Deyip Mutlu Oluyorsunuz Paraniza Yazik

Merhaba ben sibel aranıza yeni katıldım. Hylexın kremini kullandım. Tamamen değil ama gözle görünür şekilde azalttı yalnız tamamen gitmedi morluklar. Yalnız çok pahalı 2 kere aldım memnun kaldım

X