Berenli Saatler :)

iyiyim canım ders çalışmamanın vicdan azabını çekiyorum:)sen nasılsın??

anladım canım hayırlısı artık.evin benimkinden fena olamaz:)kızım şu an heryeri dağıttı.yerler ekmek kırıntısı.tabiri caizse evi b..k götürüyor:)ben de oturmuşum ne güzel dimi.gece mutlaka temizlemeliyiz:KK52:

ay maşallah kızına dağıtsın ya:KK1::nazar:
gece toplamamız lazım canım yoksa evi tamamen b.. götürcek:KK52:ya aslında zamanım vardı ama pcden kalkamadım yapamadım yani:KK30:

kızlar ya sizde şöyle bişi varmı ben aynaya bakıp müziği son ses açıp şarkı söylüyorum ya delimiyim neyim:KK9::KK9::KK9:

ay maşallah kızına dağıtsın ya:KK1::nazar:
gece toplamamız lazım canım yoksa evi tamamen b.. götürcek:KK52:ya aslında zamanım vardı ama pcden kalkamadım yapamadım yani:KK30:
sağol canım itinayla her yeri dağıttı çok uzmandır o konuda.ama başkasının evini asla dağıtmaz:)bazen pis olmak da iyi temizliğin kıymeti daha iyi anlaşılıyor.:KK9:

sağol canım itinayla her yeri dağıttı çok uzmandır o konuda.ama başkasının evini asla dağıtmaz:)bazen pis olmak da iyi temizliğin kıymeti daha iyi anlaşılıyor.:KK9:

başkalarının evini dağıtmıyormu:26: demekki nazını annesine çektiriyo şeker şey :KK49:

kızlar ya sizde şöyle bişi varmı ben aynaya bakıp müziği son ses açıp şarkı söylüyorum ya delimiyim neyim:KK9::KK9::KK9:
galiba çok streslisin ne yapacağını bilmiyorsun ondan olabilir mi.bazen delirmek iyi deşarj oluyorsun hadi kop koppp:KK62:
ay valaha çok güzel olur benim çayım açık olsun:KK12::KK12:

sana benden bir açık çayyy:KK68:afiyet olsun.

galiba çok streslisin ne yapacağını bilmiyorsun ondan olabilir mi.bazen delirmek iyi deşarj oluyorsun hadi kop koppp:KK62:

sana benden bir açık çayyy:KK68:afiyet olsun.

aslında stresli değilim ama sesimi beğeniyorum:KK30:
eğer sizde dinlemek isterseniz bir video kaydı yapıp kk bayanlarının beğenisine sunucamda işte cesaret:KK30:

çay için çok sağol canım eline sağlık:KK53:

X