Ben Nasıl Bir Halt Yedim

Böyle değildim ben kendini kaybediyorum nude atıyorum da nedir? Sanki tatlı krizine girmiş kendinizi kaybetmiş yenişsiniz gibi.
Kendinize gelin bir daha atmayın kimseye. O foto lar başınıza dert olursa o zaman görürsünüz siz

Alıntı yapamıyorum niye öyle oldu anlamadım.
Neyse dediğim gibi kendinizi suçlamayın, bu size bir tecrübe olsun. Yüzünüzün görünmemesi de iyi zaten.

Dalga geçilen yorumlar falan var ama ben sizi anlayabiliyorum. Kendinizi suçlamayın, yaftalamayın. Kimse 4 4 lük değil. Yaptığınız şey yalnızca sizi ilgilendiriyor, sizden başkasına zararı olan bir durum değil. Hırpalamayın kendinizi, olan olmuş zaten. Bir daha konuşmazsınız, isteyen olursa yol verirsiniz. Sizin gibi çok genç kız var, bir anlık hatayla, bir anlık psikolojiyle yapıp sonrasında pişman olan. Tek olmadığınızı unutmayın.

He aldatma meselesine yorum yapmıyorum o durum yalnız sizi değil 2 kişiyi daha ilgilendiriyor ama bu defterleri kapatıp yolunuza devam etmek en mantıklısı

Benim boşandığım eşim, beni aldatırken konuştuğu kadınların fotolarını arkadaşlarına da göstermiş falan. Hiç bir kişide kalır mı onlar. Bu devirde büyük cesaret

Yaymamışsa yine iyi. Görür geçer 🤷🏼‍♀️
Ama yüzü görünmüyor en azından.
Kızı korkutmaya gerek yok, kendisi pişman zaten bir daha yapmaz diye umuyorum.
Yani buradaki yıkıcı yorumlar daha fazla kendini yiyip bitirmesine neden olur, napacaksın, yayılsın da bak gör bla bla bla. Sürekli bunu kafaya takar kaygı bozukluğu yaşamaya başlar.

Asla kimseye o şekilde fotoğraflarınızı atmamakla başlayın işe.
Onu mutlu etmek icin yaptım falan demişsiniz,kimseye kendiniz zarar göreceğiniz şekilde tavizler vermeyin, bu tip konularda kendinizden ödün vermeyin,bir duruşunuz olsun. Her isteneni yapmak zorunda değilsiniz,hayır demeyi bilin.
Ikisini de engelleyin, yolunuza bakın.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Alıntı yapamıyorum niye öyle oldu anlamadım.
Neyse dediğim gibi kendinizi suçlamayın, bu size bir tecrübe olsun. Yüzünüzün görünmemesi de iyi zaten.

Dalga geçilen yorumlar falan var ama ben sizi anlayabiliyorum. Kendinizi suçlamayın, yaftalamayın. Kimse 4 4 lük değil. Yaptığınız şey yalnızca sizi ilgilendiriyor, sizden başkasına zararı olan bir durum değil. Hırpalamayın kendinizi, olan olmuş zaten. Bir daha konuşmazsınız, isteyen olursa yol verirsiniz. Sizin gibi çok genç kız var, bir anlık hatayla, bir anlık psikolojiyle yapıp sonrasında pişman olan. Tek olmadığınızı unutmayın.

He aldatma meselesine yorum yapmıyorum o durum yalnız sizi değil 2 kişiyi daha ilgilendiriyor ama bu defterleri kapatıp yolunuza devam etmek en mantıklısı
Çok teşekkür ederim yorumunuz için beni anladınız .

İkisinden de ayrılıp daha düzgün birini bulabilirsin. Bir daha biri isterse de ne münasebet deyip konuşmayı kesersin. Tabi bundan hoslanmiyorsan. Etraf düzgün adam dolu. Engelle geç hepsini

güvenmediğiniz kimseye nude atmayın. kendinize de az güvenin. yaptınız gecti bitti. rahatsız oluyorsanız ders almis oldunuz bir daha yapmazsınız. bence diğerine de yol verin 😂 o kadar kavga ayrılıktan sonra başına mı vurmuş hemen cinsellik nedir 😂 basiniza nudelar yüzünden bir sey gelirse, sizi bu fotıgraflarla tehdit falan ederlerse de direkt savcılığa gidin. savcılıkta adınızın gecmesini istemediğinizi söylerseniz aileniz de bu olayı duymamış olur. kendinizi de olmus bitmis bir sey için suçlu hissetmeyin. yapmissiniz bir kere.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻

Gayet bilinçli şekilde ikisine de nude atmışsınız nasıl yaptım vs demeyin foto çekip atmışsınız işte :)

Bundan sonra nude atmayın kimseye. Sevgilin yaymasa bile her şeyi kolayca hackliyorlar başkasının eline düşer müşer aman diyim.

Merhaba iyi günler ben çok kötü durumdayım uzun süredir kendimi taniyamiyorum.Oyle büyük hatalar yaptım ki kendimden iğreniyorum artık .Çok içine kapanık sessiz bir karakterdim ailesel çok sorunlar yaşadık kardeşim vefat etti fakirlik açlık kavgalar vs çok çabaladım üniversite okudum Şubat ayında mezun oldum .Kendimi taniyamiyorum ne oldu bana bilmiyorum hiç sevgilim olmamıştı hayatımda ilk kez WhatsApp grubundan aynı okulda olduğumuz ortak ders aldığım biriyle tanıştım teklif verdi kabul ettim sevgili olduk sonra Instagram şifresi bendeydi birkaç kız arkadaşı mesaj attı ve ayrıldım ondan peşimi bırakmadı anneme anlattım annem sayesinde bıraktı peşimi beni seviyordu ciddiydi evlenmek istiyordu ama kızlar mesaj atınca soğudum ayrıldım .Sonra aradan birkaç ay geçti bende okulumu bitirmek için vizelere calisiyordum ilk üniversitemden sınıf arkadaşım mesaj attı ben ilk önlisans okumuştum beni uzun süredir çok beğendiğini söyledi ilişki teklif etti düşündüm ve kabul ettim sonra cinsel mesajlar atmaya başladı ısrar etti onu mutlu etmek için nude attim sadece akşamları konuşuyordu benimle canı isteyince çok ağladım ve ayrıldım ondan çünkü beni kullaniyordu böyle olunca ilk sevgilimin kıymetini anladım ve WhatsApptan engelini kaldırdım engeli kaldırdim bir süre sonra durum atmıştı durumu görünce yazdı bana beni çok ozledigini söyledi konu ilerledi bu da cinsellik konuşmaya başladı ama beni çalıştığı şehre davet etti tamam dedim ayarlarsam gelirim ve onunla konuşurken ayrıldığım 2.sevhilim döndü sana özür borçluyum seninle sadece o iş için konuştum ama çok seksisin vs dedi ve aynı anda iki erkekle cinsellik konuştum iki gün önceye kadar cok rezil kaşar hissediyorum kendimi konu çok karışık oldu evet ama isteyen olursa ekran görüntüsü atabilirim kendimden iğreniyorum ve kendimi taniyamiyorum ben nasıl iki ayrı erkeğe nude attim konustum ahlaksız bir pisliğim ben ne yapacağım ben 2.sevgiljm dün beni terk etti diğerine ise tutsmayacağim çok sözler vermeye devam ediyorum bu yükün altında eziliyorum çok canım yanıyor
Uygun atasözleri varda, mune abla banlarken acımıyor işte :))

2 erkekle cinsellik mi konuştun aynanda hemde 🥺😮 yalnız ben bu ikinci sevgilim 1 sevgilim lafına da takıldım insan hayatında bir kişi olmaz mı cidden sıkıntılı durumcidden sıkıntılı durum

Gayet bilinçli şekilde ikisine de nude atmışsınız nasıl yaptım vs demeyin foto çekip atmışsınız işte :)

Bundan sonra nude atmayın kimseye. Sevgilin yaymasa bile her şeyi kolayca hackliyorlar başkasının eline düşer müşer aman diyim.
Ben hayır diyemedim çok karmaşık duygular icindeydim

Bir hata yapmışsınız umarım size geri dönüşü olmaz. Bu tarz fotoğraflarla tehdit edenlerde gördük zamanında. Teyzemin kızının baba tarafından kuzeni vardı nudeler atmış ama çenesi dudakları vs görünen. Çocuk tehdit etmiş kız engelleyincede bütün akrabalarına kızın çıplak fotoğraflarını göndermiş :) kizin olduğu bariz belliydi. Öyle bir duruma düsmeyeceginizin garantisi yok. Birdaha tekrarlamayın en azından.

Nude isteyen, sizinle sadece o iş için konuşan erkekler için aynı anda kaç kişiyle konuştuğunuzun, aynı anda kaç kişiye nude attığınızın pek de bir önemi yoktur zannımca. İşleri görülsün yeter kafasındadırlar

X