Arkadaş Olmak İsteyen Dert Ortağı Arayanlar Buraya

sadece yoruldum iş aramaktan memurluk olursa daha ii olucak o yüzden şehir değiştirme imkanım var sorun olmaz

Ben de 24 yaşında atandım.2 yıl evde kalınca nereye olsa giderim demiştim.Çorum un dağ köyüne gittim.İş stresi yerini bunalmaya vermişti...

yok yok güzel dedin tabi teşekkür ederim doğrusu o zaten nasip işte ya nerden çıkıcağı belli olmaz yada çıkarda biri sen ulaşamazsın :KK43:(

Ben asla evde oturmam derdim... Çalışmadan duramayacağımı düşünürdüm... Şimdi 2. kızım 7 aylık, bu sene ücrretsiz izindeyim.Gelir seviyem yüksek olsaydı da hiç çalışmayıp çocuklarımla ilgilenseydim diye düşünüyorum.

Ben asla evde oturmam derdim... Çalışmadan duramayacağımı düşünürdüm... Şimdi 2. kızım 7 aylık, bu sene ücrretsiz izindeyim.Gelir seviyem yüksek olsaydı da hiç çalışmayıp çocuklarımla ilgilenseydim diye düşünüyorum.

sende haklısın tabi anlıyorum bende çalışınca mutlaka zorlanıcam ama işte şimdi böyle evde otur otur nereye kadar

evet aynen öyle oluyor iş buldunmu diye sorucaklar diye yol değiştiresim geliyor artık :KK43:

Çok güzel bir yaştasın, elinden geleni yap, pişman olma...Hem bazen sürpriz gelişmeler olur bir anda.Umarım senin de başına gelir... Bir anda iş ve aşk... Yeter ki kendini salma...

Çok güzel bir yaştasın, elinden geleni yap, pişman olma...Hem bazen sürpriz gelişmeler olur bir anda.Umarım senin de başına gelir... Bir anda iş ve aşk... Yeter ki kendini salma...

inş çk ihtiyacım var böyle mucizelere bugünlerde bu arada eşinin mesleği nedir

Kendine bakmayı ihmal etmiyorsundur umarım... Ne olursa olsun, süslen püslen... Genç kızsın, güzel görsünler seni... Talipler de artar hem :KK9:

Kendine bakmayı ihmal etmiyorsundur umarım... Ne olursa olsun, süslen püslen... Genç kızsın, güzel görsünler seni... Talipler de artar hem :KK9:

talipler çook kendimede bakıyorum yerine göre ama ben evde olduğum sürece bazen hiç olmayacklarda geliyor hani insan ayrımı yapmıyorum kişilik önemli ve de aşk istiyorum galiba :)

talipler çook kendimede bakıyorum yerine göre ama ben evde olduğum sürece bazen hiç olmayacklarda geliyor hani insan ayrımı yapmıyorum kişilik önemli ve de aşk istiyorum galiba :)

Aşk evliliği yaptım bu arada...Aşk geçici bir duyguymuş derlerdi de inanmazdım... Aşk balon, sönüyor :KK9: Sevgi, saygı, güven, paylaşım...Evliyken bunları istiyorsun...

X