Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Mecitefendi sarımsak şampuanı hakkında saç dökülmesine çözüm

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
evet şampuanın içinde sls var ama hiç bir şampuan % 100 doğal değildir sls olamayanlarda daha tehlikeli kimyasalar ola bilir bilmediğimiz bir şey hakında yorum yapmayalım sls olamaz diger yüzey aktifkerde masun degilki hepsine karşı bir suçlama var kimisinde jel var kimisinde silikon var ben aradım fabrikayı mecitefendinin adamlar anlatdı
mükün olduğunda bitkisel kaynaklı şeyler kulanıyolar adamlarda diğer firmalar gibi üfürmüyo %100 doğal diye ama yüzey aktiflerde bile masun olanını seçiyorlarmış

yüzey aktifin ne olduğunu bilecek kadar kimya bilgisine sahipsen fabrikayı neden aradın merak ettim? hiçbir şampuan %100 doğal olamaz zaten, ancak sls'nin zararları biliniyor ve insanlar kullanmak istemiyor, bence sen mecitefendiyi tekrar ara ve sls içermeyen şampuan yapsınlar, mümkünse içerisinde sülfat bulunan maddeleri kullanmasınlar, ayrıca tuz da içermesin.

arkadaşlar valla isteyen kullanır isteyen kullanmaz. benim ne kimya bilgim var ne firmayla görüştüm. içeriğinde ne varsa dökülmeye ve saçıma çok iyi geldi. bugün komşumuzla görüştüm 3. kullanmasında dökülmesini azalttığını söyledi. anneme de çok yaramıştı.

ömrümde görüp görecegim en igrenç ötesi şampuan...saçlarım büyük döküntüye ugradıııı...bu nasıl bi şampuan ya..4. yıkamamda banyoda acayip döküldü..elim, kuvetin yanları, musluk, duş her taraf saçlarım...ya benim saçlarım hiç böyle dökülmemişti..berbat ötesi...verdigim paraya yazık..bugün çöpe attım...hiç bi şampuan bi saçı böyle dökme gücüne sahip olmamıştır..ama bu sampuan bütün saçları yok etme özelligine sahip...taramaya korktum ve taramadım saçımı...yok böyle bi rezillikk yaa........

ömrümde görüp görecegim en igrenç ötesi şampuan...saçlarım büyük döküntüye ugradıııı...bu nasıl bi şampuan ya..4. yıkamamda banyoda acayip döküldü..elim, kuvetin yanları, musluk, duş her taraf saçlarım...ya benim saçlarım hiç böyle dökülmemişti..berbat ötesi...verdigim paraya yazık..bugün çöpe attım...hiç bi şampuan bi saçı böyle dökme gücüne sahip olmamıştır..ama bu sampuan bütün saçları yok etme özelligine sahip...taramaya korktum ve taramadım saçımı...yok böyle bi rezillikk yaa........

hadiii yhaa ne umudum vaardııı..
canım bis ona buna hiç bulaşmayalım otacı naturway..
denemeliyiz diyorum..

hadiii yhaa ne umudum vaardııı..
canım bis ona buna hiç bulaşmayalım otacı naturway..
denemeliyiz diyorum..

bu şampuan kabus gibi ya...babenin eli ayagı öpülürmüş :)) naturwayın heryere baktım trelli hiç bir yerde yok..internetteyse her şyi var bi sarmısaklısı yok..nerden alıcam bilmiyorum..sen fiyto alıcaktın ne oldu??

bu şampuan kabus gibi ya...babenin eli ayagı öpülürmüş :)) naturwayın heryere baktım trelli hiç bir yerde yok..internetteyse her şyi var bi sarmısaklısı yok..nerden alıcam bilmiyorum..sen fiyto alıcaktın ne oldu??

daha almadım..
hepsinde var aktarda elimdeki bitmedi
ne alcağımı hala bilmiyorum:KK50:

yüzey aktifin ne olduğunu bilecek kadar kimya bilgisine sahipsen fabrikayı neden aradın merak ettim? Hiçbir şampuan %100 doğal olamaz zaten, ancak sls'nin zararları biliniyor ve insanlar kullanmak istemiyor, bence sen mecitefendiyi tekrar ara ve sls içermeyen şampuan yapsınlar, mümkünse içerisinde sülfat bulunan maddeleri kullanmasınlar, ayrıca tuz da içermesin.

tuz koymasınlar yerine hayvansal jelmı koysunlar sls komasınlarda yüzey aktiflerin hepsi aşırı konsantresi insan sağlığı için zararlı ben mecitefendiyi aradım çünkü kulanılan % miktarı önemli .sls neden suçlanıyor onu anlamıyorum diğerleride bu etkiyi yapıyor sadece piyasa oyunu sls kulanmayan firmalar sls kötüleyerek çıkar peşindeler sls olmayan bir şampuan içeği gönder yerine ne koymuşlar interneten araştıralım bakalım neler yapıyormuş

ömrümde görüp görecegim en igrenç ötesi şampuan...saçlarım büyük döküntüye ugradıııı...bu nasıl bi şampuan ya..4. Yıkamamda banyoda acayip döküldü..elim, kuvetin yanları, musluk, duş her taraf saçlarım...ya benim saçlarım hiç böyle dökülmemişti..berbat ötesi...verdigim paraya yazık..bugün çöpe attım...hiç bi şampuan bi saçı böyle dökme gücüne sahip olmamıştır..ama bu sampuan bütün saçları yok etme özelligine sahip...taramaya korktum ve taramadım saçımı...yok böyle bi rezillikk yaa........

iyi günler gulben şişeyi atmadıysan üzerindeki numaradan üretim yerini ara sana tafsiyede bulunsunlar belkide başka sorunların var şampuandan herkes memnun sitede sende nasıl böyle birsey oluyor dökülme varsa sarımsak şampuanı yanında kesinlikle mecitefendi saç bakım yağı veye mecitefendi saç bakım kürü öneriyolar ve çevremde her kese öneriyorum kullananlar çok memnun

iyi günler gulben şişeyi atmadıysan üzerindeki numaradan üretim yerini ara sana tafsiyede bulunsunlar belkide başka sorunların var şampuandan herkes memnun sitede sende nasıl böyle birsey oluyor dökülme varsa sarımsak şampuanı yanında kesinlikle mecitefendi saç bakım yağı veye mecitefendi saç bakım kürü öneriyolar ve çevremde her kese öneriyorum kullananlar çok memnun

ortalık reklam kokuyor!!!! benim içten gelen hiç bi sorunum yok.. ki kan tahlili hormon testi tamamen temiz çıktı....siz ürününüzün reklamını yapacaksınız diye bu kadar insan burda saçından olamaz...sizi yaptıgınız bile bile ürünü sattırmak için binbir takla atmak..milletimiz saf sizede inanmaları...suç bendeki sizin iki sözünüze inanıp aldım..mecitefendi sarmısaklı sampuan bi kabus gibi saç döküyoo...arkadaslar sakın almayın...benim hiç böyle saçım dökülmemişti!!!! insanları reklam yapıcaz diye kandırmayınnn

tam sayamadım ama doğal dedikleri şampuanın içinde sanırım yüzlerce madde var. :))) kullandığım sırada saçımda dökülme problemi yoktu deniz ve güneşten yıpranan saçlarım için güçlendirsin diye kullandım ama feci döktü saçlarımı. daha ilk kullanımda durularken hem de. belki benim saçıma iyi gelmeyen bir şey vardır içinde başka saçlara etkisi farklı olabilir ama benim için denediğim şampuanların en kötüsüydü.

Son düzenleme:
ortalık reklam kokuyor!!!! benim içten gelen hiç bi sorunum yok.. ki kan tahlili hormon testi tamamen temiz çıktı....siz ürününüzün reklamını yapacaksınız diye bu kadar insan burda saçından olamaz...sizi yaptıgınız bile bile ürünü sattırmak için binbir takla atmak..milletimiz saf sizede inanmaları...suç bendeki sizin iki sözünüze inanıp aldım..mecitefendi sarmısaklı sampuan bi kabus gibi saç döküyoo...arkadaslar sakın almayın...benim hiç böyle saçım dökülmemişti!!!! insanları reklam yapıcaz diye kandırmayınnn

üyelik zaten reklam amaçlıymış yavrumm nasıl çözdün sen hemennnnnn:KK9:

ben nival marka sarımsaklı şampuan aldım iyi gibi geldi hem çabuk da yağlandırmıyor. mecitefendi falan hiç kullanmadım. ama nival i beğendim şimdilik. sarımsak şampuanı gürleştiriyor diyorlar bakalım bi gürleşme olursa yazarım

Arkadaşlar merhaba,
Saçlarımın dökülmesinden ve çok az kalmasından şikayetçiydim. topak topak dökülüyordu. AKtardan tesadüfen bu şampuanı aldım denemenizi tavsiye ederim. saçlarımın dökülmesini tamamen durdurdu. Ayrıca gürleşmesine faydalı.

şekerim senden çok ben kullanmışımdır o mecitefendi denen paratuzağı işe yaramaz şampuanı saçımı boyamıyorum extra şekillendirici v.s kullanmıyorum ayda yılda bir fön çektiriyorum yani diyemessin ki senin saçının başka bir dış etken bu hale gelmesini sağladı o uyduruk mecitefendi yağlarını saymassam tabi bir de bir yandan onu sürüyordum kafama saçlarım artık halil seazi gibi isyeeeaaann etti gittiğim kuaför bile güldü resmen hali saçına her ne yaptıysan çabuk vazgeç mat bir görüntüsü var ne yaptın ne kullandın sen dedi o gün bu gündür saçıma sürmüyorum o habipoğlumudur nedir ondan da almıştım öyle çekmecem de duruyordu vücut şampuanı niyetine kullandım israf olmasın diye çünkü hiçbir işe yaramıyorlar.

BU KISMA DİKKAT: Ben de bu ürünlerin ismini ilk duyduğumda hemen internetten baktım kullanan işe yarayan var mı diye sen de o amaçla yazmışsın belli kullanmak için araştıran varsa ve benim yazımı okursa ne mutlu bana parasını çöpe atmaktan bir vatandaşımızı kurtarmış olurum belki karar sizin belki de sizin saçlarınızı ışıl ışıl yapar dökülmesi fala durur kim bilir ¿

çok uyanık bu reklamcılar, kadınlar en hassas yerinden vurup kandırıyolar..neymiş ürünleri satsın diye..bak işte rezil oldu saçlarımız sizin o uyduruk mecitefendi saçmalıgı yüzünden...artık neye inanacagımı şaşırdımmm...sizin gibi insanlar yüzünden bizim düştügümüz duruma bakk yaa...

vayy be bir süre giremedim neler olmuş, tavsiye ettiğime pişman oldum :KK50: herkese aynı şey iyi gelmiyor demek ki..

vayy be bir süre giremedim neler olmuş, tavsiye ettiğime pişman oldum :KK50: herkese aynı şey iyi gelmiyor demek ki..

Senin suçun yok ki tatlım... Senin saçında anlık sorun avrdır sneinkini geçirmişdir ama başkasına iyi gelmeyebilir böyle şeyler normal... Sadece şunu anlamıyorum ısrarla slsnin zararlı olmadığı yazılmış, çok ayıp...İnsanları bu kadar aptal yerine koymak olmaz.Bitkisel şampuan diyorsan ki tamamen bitkisel bir şampuan olamaz, daha doğal veya zararsız ürünlerden yapacaksın bunu yada bitkisel demeyeceksin. Üstelik sizin şu aldığınız sarımsaklı şampuanlar var ya, o sarımsak, defne vs sadece %1 oranında kullanılıyor içerikte... Siz en iyisi sülfatsız, sodyumsuz, dimethiconsuz şampuan edinip kendi sarımsağınızı, ısırganınızı, defnenizi içine ekleyin...Normalde saçlarımı akşam yıkar sabah kalkınca yine yağlanmış bulurdum, e her gün yıkamaya saç mı dayanır bunun normali 3 günde bir, işte bu şampuanların içindeki uyduruk maddeler kafa derisini öyle bir kurutuyor ki kafa derisi kendini korumak için daha fazla yağ üretiyor olay bundan ibaret... Şampuanı değiştirdim sorunum çözüldü... Siz siz olun sülfattan uzak durun...

Senin suçun yok ki tatlım... Senin saçında anlık sorun avrdır sneinkini geçirmişdir ama başkasına iyi gelmeyebilir böyle şeyler normal... Sadece şunu anlamıyorum ısrarla slsnin zararlı olmadığı yazılmış, çok ayıp...İnsanları bu kadar aptal yerine koymak olmaz.Bitkisel şampuan diyorsan ki tamamen bitkisel bir şampuan olamaz, daha doğal veya zararsız ürünlerden yapacaksın bunu yada bitkisel demeyeceksin. Üstelik sizin şu aldığınız sarımsaklı şampuanlar var ya, o sarımsak, defne vs sadece %1 oranında kullanılıyor içerikte... Siz en iyisi sülfatsız, sodyumsuz, dimethiconsuz şampuan edinip kendi sarımsağınızı, ısırganınızı, defnenizi içine ekleyin...Normalde saçlarımı akşam yıkar sabah kalkınca yine yağlanmış bulurdum, e her gün yıkamaya saç mı dayanır bunun normali 3 günde bir, işte bu şampuanların içindeki uyduruk maddeler kafa derisini öyle bir kurutuyor ki kafa derisi kendini korumak için daha fazla yağ üretiyor olay bundan ibaret... Şampuanı değiştirdim sorunum çözüldü... Siz siz olun sülfattan uzak durun...

valla canım inan ben hala kullanıyorum. bir de benim kafa derim pul pul dökülür ona bile iyi geldi. herkes saçların ne çoğaldı diyor. demek bu iğrenç şampuan bi bana iyi geldi şaka gibi :KK70: zaten hani yaramasa hayatta önermem.. neden kötülük edeyim. :KK43:
peki üstad olarak senin önereceğin şampuan var mı onu deneyeyim belki çok daha iyi gelir..

valla canım inan ben hala kullanıyorum. bir de benim kafa derim pul pul dökülür ona bile iyi geldi. herkes saçların ne çoğaldı diyor. demek bu iğrenç şampuan bi bana iyi geldi şaka gibi :KK70: zaten hani yaramasa hayatta önermem.. neden kötülük edeyim. :KK43:
peki üstad olarak senin önereceğin şampuan var mı onu deneyeyim belki çok daha iyi gelir..

Estağfurullah canım...

Benim brezilya fönünden sonra kullanılan şampuan ve saç kremleri başlığına bir uğra, biz zaten sülfatsız sodyumsuz şampuan kullanmak durumunda olduğumuz için sülfatsızları kendi aramızda değerlendiriyoruz kuzucuğum...

Estağfurullah canım...

Benim brezilya fönünden sonra kullanılan şampuan ve saç kremleri başlığına bir uğra, biz zaten sülfatsız sodyumsuz şampuan kullanmak durumunda olduğumuz için sülfatsızları kendi aramızda değerlendiriyoruz kuzucuğum...

sağol canım, ben de o başlığa bakıyordum.. yani bu sls olmayan şampuanlar çok daha iyi anladığım kadarıyla..

sağol canım, ben de o başlığa bakıyordum.. yani bu sls olmayan şampuanlar çok daha iyi anladığım kadarıyla..

Kesinlikle öyle, ömür boyu bi daha sls ve sodyum içeren şampuan kullanmayı düşünmüyorum...Mümkün olduğu kadar çevremdeki insanlarada bu maddelerin zararlarını anlatmaya çalışıyorum çünkü bu maddelerin bize olan zararlarının haricinde ekolojiye de büyük zararları var bu yüzden herkes bu konuda bilinçlenip üzerine düşeni yapmalı...

Son düzenleme:
X