Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

selam kızlar;braun silk epil epilasyon aletinin başlıklarından birtanesi bozuldu acaba bu başlıkların yenisi alınıyormu?nerde bulabilirim?yardımcı olursanız teşekkür ederim..

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
Ben epilalatör aleti alcam ama benim kullandığım epilasyon aletlerinin çoğu bende kıl dönmesi yaptı benim istediğim bikini bölgemdede koltuk altımdada ve bacaklarımda da kullanabileceğim ve kıl dönmesi yapmayacak bir epilasyon makinesi olsun istiyorum.Ama bu konuda pek bilgim yok sizlerin kullandığı ve tavsiye edeceği bir makine var mı.Çünkü o kadar para verip bide kullanmazsam yazık olur.cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar..

phılıps satinelle soft önerebilirim acı olmıyo eger kıllar çok uzunsa acıyo biraz ben kullanıyorum bi bak istersen....:86:

arkadslar hic epilasyon aletini kollarinda deniyen oldumu merak ettim:):) sonuc nedir yani ogrenmk istedigim o

benim ablam kolları için kullanıo memnun da.ben denedım acayip canım acıdı 1 kere yapabildim.ben bacak ve kol altında alıskınım epilatöre ama kol çok acımıştı ya

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var.
Epilasyon aleti alıcam fakat philips ve braun arasında kaldım.Canımı acıtmasın yeter başka bişey istemiyorum.Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmisiniz?

bende de braun silk epil 7580 var. ama cok acıtıyo. öldürüyor resmen. koltuk altını falan onla alacagına öl diyorsun. yeni bir epilasyon aleti almayı dusunuyorum. acıııııısız :KK43: ne önerirsiniz acep

selam kızlar;braun silk epil epilasyon aletinin başlıklarından birtanesi bozuldu acaba bu başlıkların yenisi alınıyormu?nerde bulabilirim?yardımcı olursanız teşekkür ederim..

yetkili servislerinde yedek parçaları oluyor canım..bir sor istersen..

arkadaşlar
bende braun kullanıyorum en son aldığım 7681wd gayet güzel. birçok yerde 350 ve üzeri satılırken ben çok uygun fiyata buldum.230 tl. tavsiye ederim isteyen olursa aldığım yeri tarif edebilirim.adresi aşağıda mevcut.

Braun 7681WD Silk-epil 7 arjl Epilatr

valla Braun 1 numara..ne batık ne başka bir şey..
super..yıllardır kullanıyorum ..çok ama çok memnunum..temiz ve de kolay..hem de her zaman yapabiliyorsunuz,uzamasını beklemeden..
kökten de aldığı için ben de belirgin bir azalmada var.

Katılıyorum,Hep batık oldu. Kullanmaya hiç başlamayın bence. Hem de uygulaması uzun sürüyor. ben de çok övülen braunu attım bir kenara. En iyisi sir ağda.

ben 15 yıldır Braun kullanıyorum..çok memnunum..
ama sanırım kişiden kişiye ve tüy yapısına göre de değişiyor..bende batık hiç olmadı mesela..
ve çok kısa sürede bitiyor,ağda gibi değil..benim bacaklarımı almam en fazla 20 dakika ve koltukaltı ise bir kaç dakika..

Ben braun'un çok çıkan ürününü aldım. İlk defa epilasyon aleti kullanacağım için en iyisini alıyım dedim. Ama asla ağda gibi değil. Batık çok oluyor.

Ben braun'un çok çıkan ürününü aldım. İlk defa epilasyon aleti kullanacağım için en iyisini alıyım dedim. Ama asla ağda gibi değil. Batık çok oluyor.

valla sanırım cilt tipi ve tüy yapısı ile alakalı..
ben de hiç batık olmadı şimdiye kadar..ama ağda yaparken batık ve sivilve ve kaşıntı oluyordu..
ama epilasyon aleti ile hiç böyle sorunlarla karşılaşmadım..eskidikçe yeniliyorum makinemi..çok memnunum valla :KK16::KK16:

Bacak, kol altı, genital hep braun ile alıyorum. Fakat benim iki tane var. Birini sadece genitalde kullanıyorum.Çok memnunum.Özellikle yeni alacaklar için tavsiyem mutlaka ışıklı olanından alın.En minicikleri bile görüp aldığınızdan daha pürüzsüz oluyorsunuz ve tüyler daha uzun sürede çıkıyor.Ben önceden tüylerimi almak için gün ışığını kollardım.Hava biraz kapalı olsa epilasyon yapamazdım.Şimdi her an yapabiliyorum.

Bacak, kol altı, genital hep braun ile alıyorum. Fakat benim iki tane var. Birini sadece genitalde kullanıyorum.Çok memnunum.Özellikle yeni alacaklar için tavsiyem mutlaka ışıklı olanından alın.En minicikleri bile görüp aldığınızdan daha pürüzsüz oluyorsunuz ve tüyler daha uzun sürede çıkıyor.Ben önceden tüylerimi almak için gün ışığını kollardım.Hava biraz kapalı olsa epilasyon yapamazdım.Şimdi her an yapabiliyorum.

benim bir de philips satinliner var..o da güzel,seramik başlıklı :))

valla sanırım cilt tipi ve tüy yapısı ile alakalı..
ben de hiç batık olmadı şimdiye kadar..ama ağda yaparken batık ve sivilve ve kaşıntı oluyordu..
ama epilasyon aleti ile hiç böyle sorunlarla karşılaşmadım..eskidikçe yeniliyorum makinemi..çok memnunum valla :KK16::KK16:

ben de 13 yıldır epilatör kullanıyorum ve çok memnunum her an her durumda kısacık zamanda imdadıma yetişiyor. ağdadan farkı ve batık olması, ağdanın cilt üzerindeki ölü deriyi de kaldırması. yani vücut peelingi ya da kese yapanlarda ya da cilt yapısı nedeniyle ölü deri oluşumuna bağlı olarak kişiye bağlı sorunları olabiliyor bildiğim kadarıyla....

benim de ağda yaptığım zamanlar sivilceler, günlerce geçmeyen izlerim olurdu, epilatörle hiçbiri olmuyor o yüzden benim için en uygun yöntem kendisi :KK1:

evet benim de braunum ışıklı, son aldığım yani, ve dediğin gibi çok işe yarıyor:KK9:

bir sorum olacak, koltuk altında ve bikini bölgesinin kenar bölgelerinde hep kılları çıkış yönünün tersine şeklinde kullanıyorum. bikini bölgesinde alt taraflarda ya batık olursa yanlış yöne kullanırsam diye çekiniyorum, önerebileceğiniz şeyler var mı bu konuda?:26:

X