Anket Esinize nasil asik oldunuz?

Esinize nasil asik oldunuz?

• Ilk Bakisda

OY: 24 32,4%
  • Onu tanidikca kisiliginden etkilendiniz

OY: 42 56,8%
  • Ask degil sevgi baglilik hissediyorum

OY: 8 10,8%

• Ankete Katılan
    74

Hifsiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2007
103
2
evet herkesin bir hikayesi vardir sanirim,Esinize ilk bakisda mi asik oldunuz yoksa onunla tanisip anlastik sonra mi ondan etkilendiniz?Yoksa ask degil de sadece sevgi mi?
mesela ben onutanidik sonra ondan etkilendim :asigim:.Ya siz?

benim de zamanla oldu o bana önceden platonik aşk duyuyodu ama bana anlatamıyodu bi türlü sonra cesaret etti söyledi aşkını ama ben hiçbişey hissetmiyodum ama zamanla ilgisinden hoşlanmaya başladım ve teklifini kabul etmeye karar verdim..çıkmaya başladığımzda da başlarda hoşlanma dışında bişey hissetmiyodum ama zamanla çok fena aşık oldum onu tanıdıkça şimdi o benim en değerlim bunca yıldır :asigim:

ilk goruste asik oldum ve o benim dedim :)) muhaha
evet ilk bakista ve onu hala deliler gibi seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Benim çok Ilginçti.ilk Görüşte Bişi Hissetmemiştim Gibi Gelmişti Bana :) Ama Meğerse çok şey Hissetmişim :) Sonraki Gün Yemeğe Gittik Vede Bana Teklif Ettiğinde Hemen Kabul Etmiştim :) Demek Ki Ilk Görüşte Aşik Olmuşum Ben Aşkima :) Iyikide Olmuşum Ben Onu çok Seviyorummmmmmmmm

ilk görüşmeye başladığımızda aklımdan bile geçmiyodu evlenmek aşık olmak telefonla görüştük aylarca şehir dışındaydı konuştukça hoşlanmaya aşık olmaya başladım.yeri geldimi onu sanki içime sokasım geliyo çok seviyorum deliler gibide aşığım her gün daha çok büyüyo sevgimiz

o bana ılk goruste asık olmus ama benım basta dıkkatımı cekmemıstı sonrakı gunlerde nedense pek sık karsılasır ! olduk sonra bende asık oldum

valla o zaman tanımıyordum cafedeyken bi baktım yüzsüz gibi sıcak çikolata almış yanıma oturdu bunu sana getirdim dedi ozaman aşık olmuştum yüzsüzlüğüne:asigim::asigim::asigim:

ben ilk bakışta vuruldum eşime halada deliler gibi seviyorum

bende zamanla taniyarak asik oldum, O teklif ettiginde dusunecem demistim 6ay surdu dusunmem, ama deydi :) cok seviyorum onu

bizim babalarımız aynı köyden ben birgün köye düğüne gitmiştim eşimi gördüm oda beni gördü birbirimizle fazla ilgilenmemiştik tabi aradan zaman geçti köyde yine düğün var ben gittim bi baktım eşim yine orda neyse yine bişey olmadı belki güleceksiniz ama aradan baya bi zaman geçti köyde düğün var ben yine gittim aa bide baktım eşim yine orda e oda beni farketti sanırım biz teyzemin kızıyla eve giderken arkamızdan geldi ve tanışmak istediğini söyledi ben çok şaşırdım ama etkilenmiştim ondan neyse telefonlarımızı aldık balıkesirde görüşmeye devam ettik görüştükçe birbirimizi çok sevdik bağlandık birbirimize soruyoduk aynı köylüyüz ama birbirimizi bu zamana kadar hiç görmemişiz diye neyse eşimle tanıştığımızda ben 15 o 18 yaşındaydı askere gitti bekledim onu ve askerden geldikten 6 ay sonra evlendik iyikide eşimle evlanmişim çoook mutluyum onu çok seviyorum.:asigim:
biraz fazla uzun olmuş galiba...:1rolleyes:

bizim babalarımız aynı köyden ben birgün köye düğüne gitmiştim eşimi gördüm oda beni gördü birbirimizle fazla ilgilenmemiştik tabi aradan zaman geçti köyde yine düğün var ben gittim bi baktım eşim yine orda neyse yine bişey olmadı belki güleceksiniz ama aradan baya bi zaman geçti köyde düğün var ben yine gittim aa bide baktım eşim yine orda e oda beni farketti sanırım biz teyzemin kızıyla eve giderken arkamızdan geldi ve tanışmak istediğini söyledi ben çok şaşırdım ama etkilenmiştim ondan neyse telefonlarımızı aldık balıkesirde görüşmeye devam ettik görüştükçe birbirimizi çok sevdik bağlandık birbirimize soruyoduk aynı köylüyüz ama birbirimizi bu zamana kadar hiç görmemişiz diye neyse eşimle tanıştığımızda ben 15 o 18 yaşındaydı askere gitti bekledim onu ve askerden geldikten 6 ay sonra evlendik iyikide eşimle evlanmişim çoook mutluyum onu çok seviyorum.:asigim:
biraz fazla uzun olmuş galiba...:1rolleyes:

Ne cok dügün oluyomus köyde de,siz de o köyde mi evlendiniz:roflol:

ilk seferde fena diil demiştim ama aska ayırcak vaktim yoktu ama ilk gün onunla 8 saat gecirdim nası gectiini anlamadım vaktin

sonra acaba acaba derken bi baktım asık olmusum :) :asigim: :asigim: :asigim:

vallaha ben arkadaş aracılıgıyla tanıştım yanı eşım olan ınsan o zamanlar arkadaşımın erkek arkadaşına benı gelıp gecerken gosterıyormuş benden hoşlandıgını soyluyormuş ve bırgun kız arkadaşımın erkek arkadaşı benı kız arkadaşıyla gorunce eşimin benden hoşlandıgı soylemış arkadaşımda bana ılettı ben başlarda kabul etmedım 2 ay boyunca teklıf devam ettı arkadaş aracılıgıyla tabı:)ve sonunda pekı dedım 4 kışı cıktık yola ama en komıgı ıkı erkekten bırı benı begenen ama ben hangısı oldugunu bılmıyorum taaakı arabadan cıkana kadar ve arkadaşım dıger erkek arkadaşıyla ılerleyene kadar. işte olan olmuş ben aşık olmuşum haberım yok:)ama eve geldıkten sonra kız arkadaşıma devam etmeyecegımı soylemıştım cunku hıc sevmedıgım bırşey yapılmıştı (kısmet buya bırde vurulmuşum ya).kız arkadaşım bır kez daha cık belkı denemıştır dedı neyı denemek ıstedıyse.eh cıktık bırkez daha ve ben bu sefer hazırlıklı bır gıdışe ayarladım kendımı neysem buluştuk ve gercekten sankı denenmıştım(yınede sacma gelır)hıc o ınsan degıldı oyle cıkmaya devam ettık askerlık fılan derken evlendık.mutlumuyum mutluyum tabı her ne kadar cıkmazlarda olup cıkışları bulmakta zorlansakta sonuc mutluluk şimdı

bende başta sevmiyordum nişanlımı.hatta daha yeni bir senelik bir ilişkim bitmişti.bir iş görüşmesi sırasında tanıştık o tabi daha ozaman aşık olmuş bana.bir hafta kadar geçti aradn başka hiçbiyerde karşılaşmadık taki onun arkadaşıyla yolda karşılaşana kadar.kader işte.sonra peşimi bırakmadı hiç.ben hiç istemiyodum çıkmak,ileriyi düşünmek.ama beni benden öyle aldıki aramızda mesafeler olmasına karşın hiç ayrılmadık.şimdi nişanlıyız yaza düğünümüz var.onu çok seviyorum ve iyikide peşimi bırakmamış

ilk önce o bana açıldı benden hoşlandığını söyledi bende düşenmem gerek dedim kabul ettim. bende ona karşı boş deildim ama gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığından emin olmak istedim iyi ki de kabul etmişim. herşeye rağmen çok mutluyum ve onu çok seviyorum:asigim::asigim::asigim:

ilk bakışta aşık oldum. hani derler ya görünce işte bu dersiniz diye aynen öyle oldum gördüm ve bu dedim. oda aynı şeyi söylemiş benim için ve 5 senedirde beraberiz. allah kimsenin mutluluğunu bozmasın. :Saruboceq:

X