İstanbul Anadolu Yakası'nda doğum için hastane öneren var mı?

_elvan_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2010
59
0
kızlar 33haftalık hamileyim ve hastaneye karar veremedim henüz bana önerirmissiniz?lütfennEn Büyük KK

kızlar 33haftalık hamileyim ve hastaneye karar veremedim henüz bana önerirmissiniz?lütfennEn Büyük KK

öneririm.
hem de hiç tereddütsüz öneririm.

Hisar hastahanesi.
Doktorum AYŞE KARA.
Hem doktorumu öneririm, hem hastahaneyi öneririm. hem hastahane personelini öneririm. her açıdan hiç tereddütsüz, sonsuz memnuniyetimle birlikte öneririm arkadaşım.

Eskiden çok yakındı evimize. Gebelik takibim ve doğumum çok kolay oldu bu sayede.
Şimdi biz kartala taşındık, çok uzağız yani.
Ama buna rağmen, kızımın doktoru orda. zırt pırt hiç üşenmeden götürüyorum. çok memnunum.
kendim hamile kalmayı planlıyorum yeniden, gittim geçen hafta Ayşe doktoruma. 2 sene aradan sonra, ismimle hoşgeldin dedi. 2 senedir nerdesin sen, kızımı getirmedin mi... dedi. bu kadar sıcak, bu kadar candan yani... ve işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum, çok araştırmıştım ben de ilk gebeliğimde.

öneririm kısaca.. hem hisar hastahanesini, hem kadın doğumcum AYŞE KARA'yı.. hem de kızımın doktoru İZLEM GÖÇMEN hanım'ı... öneririm canım.

ewt gittim oraya gerçekten çok tatlı bi hanım 3kere falan gittim görümcemin doktoru ayşe hanım herkes çok memnun bende memnun kaldım fakat sezeyan doğum yapıcam fiyatı konuştum 6buçuk milyar dedi şuan okadar veremem malesef:KK43: benim doktorum var zaten ama hastane bulamıyorum medıcana da yapıcaktım dünakşam misafirlikteydik ordakiler kesinlikle gitme dediler çok pis miş ilgilenmiyolarmış halbuki ilk doğumumu orda yamıştım 4yıl önce memnun kalmıştım ama değişmiş heralde herkes aynı şeyi söyledi dün bende soğudum napıcam bilmyorum öneriniz için teşekkürler:):KK16:

ewt gittim oraya gerçekten çok tatlı bi hanım 3kere falan gittim görümcemin doktoru ayşe hanım herkes çok memnun bende memnun kaldım fakat sezeyan doğum yapıcam fiyatı konuştum 6buçuk milyar dedi şuan okadar veremem malesef:KK43: benim doktorum var zaten ama hastane bulamıyorum medıcana da yapıcaktım dünakşam misafirlikteydik ordakiler kesinlikle gitme dediler çok pis miş ilgilenmiyolarmış halbuki ilk doğumumu orda yamıştım 4yıl önce memnun kalmıştım ama değişmiş heralde herkes aynı şeyi söyledi dün bende soğudum napıcam bilmyorum öneriniz için teşekkürler:):KK16:

hmm evet, şu anda fiyatları hakkında fikrim yok açıkçası, sormadım henüz.

ben 2 sene önce doğum yaptım orada.
tüm kontrollerim, tüm gerekli testler, genel anestezi ile sezaryen doğum.... hepsine toplamda 11000-12000 civarında bişeyler ödediğimizi hesaplamıştık. ilk günden son güne kadar yani....

X