yarın "evim şahane" programı deneme çekimlerine gidiyorum! :)))

Kesinlikle doğru söylüyorsunuz hanımlar evim mis evim var o daha iyi bence en azından ihtiyacı olan ınsanlarında evine gidiyorlar

bu gün izledim de kadının kocaman salonu var ee o salonu dekore etmeye ne var ama o salonu bence mahfettiler gerçi kadın seçti çogu şeyi berjerlerini kaplattı falan ama o sarı sarı kolonlar neydi öyle yaa mahfoldu resmen salonun o kısmı...bi de mavi ledli bişey yaptılar ne alakaysa hiç güzel olmadı ..katılamayan arkadaşım bence iyiki de katılamamışsın her işte bir hayır vardır..

sacma sapan bir program zaten gelir düzeyi yüksek olan evlere gitmeleri tamamıyle bir sacmalık
durumu olmayan insanlara yapa sevaba gir
zaten her seyi ev sahibi seciyor
hepsi birbirinden zevksiz
mimar denen adamın bişey yaptıgı yok ısık mısıklı tv ünıtesi iğrenc bi evde o kaar led olurmu pavyon gibi :KK14:

eskiden bir program vardı onlar daha guzel yapıyor ve eskileri değerlendiriyordu bunu sevmedim

ooooo cok guzel merakla beklıyorum degısım oncesı ve sonrası resımlerınıde eklersen superrr olurr merakla beklıyorumm

bu gün izledim de kadının kocaman salonu var ee o salonu dekore etmeye ne var ama o salonu bence mahfettiler gerçi kadın seçti çogu şeyi berjerlerini kaplattı falan ama o sarı sarı kolonlar neydi öyle yaa mahfoldu resmen salonun o kısmı...bi de mavi ledli bişey yaptılar ne alakaysa hiç güzel olmadı ..katılamayan arkadaşım bence iyiki de katılamamışsın her işte bir hayır vardır..

:KK9::KK9: teşekkür ederim canım:) ben de bugün bir açayım bakayım dedim çok nadir izleyebiliyorum. bu kadar yorumu okuyunca dün meraklandım ve bugünkü bayanı izledim. gerçekten de bugün baştan savma oldu:)) pek aman aman değillerdi ya, ondan sanırım :KK9: o turuncu sütunların, mavi ledli tv ünitesinin ne alaka olduğunu anlayamadım doğrusu???:26: zaten tv ünitesi adı altındaki şey o kadar uydurma ve bir o kadar da sakattı ki!! Allah muhafaza, küçük çocukları vardı ve uçları sivrimi sivri kalkık bişey yapmışlar:KK9: bir de bay mimar orta sehpaya cam koymadık çocuklarınız var ve oval gördüğünüz gibi falan dedi.. soktu gözlerine gözlerine sivri köşeli üniteyi:)):KK9: bir de evin şekli aynı kullandılar, diğer evlere neler yapmışlardı oysa.. :KK51:

Çoğunuzla hemfikiriz arkadaşlar...İzlemediğim bölümleri olsa da ben de takip ediyorum rastgeldikçe.Benim dikkatimi çeken nokta da, zaten belli bir dizaynı olan evlerinin teslim edilişinde abartılı beğenileri ve döktükleri gözyaşları...Size tuhaf gelmedi mi?Görgüsüzlük olmuyor mu biraz?

bi kaç bölümünü izledim benim de dikkatimi çeken gelir düzeyi yüksek olan kişilerin evlerini dekore ediyolar hatta bi tanesinin üst komşusu yaprak dökümünün leylası gökçe bahadır dı. yani artık ev sahibi ne varlıklı ki ünlü oyuncuyla aynı apt. de oturuyor. bence bu program yapımcıların vs. yakın çevreleri. yani kendi çevresindeki tanıdık kişilerin evlerini yapıyolar hem program yapmış oluyolar benim tanıdıklarımdan 40 kişi başvurdu bi tane olumlu sonuç yok. torpilli hepsi kendi tanıdıklartı varken bizim evi mi yapıcak masraf edicekler izlenmeye bile değmez

her eve aynı taş duvar, tv ünitesi, duvar kağıdı, led ışıklar...
evler birbirinin kopyası oldu resmen.

şuan izliyorum da , kadının evi diğerleri kadar çok abartı değil ama genede şömineli mömineli maşallah :KK70:

bende aynen katılıyorum yorumlara... hatta bi kadın vardı geçen gün marilyn monroe'nun resmini berjerlere kaplatmıştı izleyenler bilir, okadın çok dikkatimi çekti ya adamı bi kuçağına alıp sevmediği kaldı öpe öpe yedi resmen mimarı..sarılmalar koklamalar falan..ya yabancı bi kadın hangi yabancı bi erkeği bu kadar yalar yutar...bende inanmıyorum yabancı kişiler olduklarına.. kendi çevereleri akrabaları falan hepsi.. ayrıca lüks evleri seçiyorlar farkındaysanız gitsinler bakalım gariban kişilerin evine de görelim.. yepyeni eşyaları değiştirmek kolay.. 20 senelik koltukları yerleri parke olmayan evleri düzeltsinlerde görelim... tamamen medyanın oyunu arkadaşlar bizde ağzımız açık izliyoruz işte...

bu programdan bizlere tek ders , ilerde evlerimizi değiştirrken fikir olur işte bazı şeyler , gerisi hikaye :)

gecen gün bi ic mimar kendi evini dekore ettirdi :KK9::KK9::KK9: berjerlerini marilyn monroe kaplatirdi kaloriferide piyano gibi boyadilar hos durdu.

türkiyede kumaslar ve halilar cok ucuz her seyredisimde agzim acik kaliyorum:KK30::KK30::KK30:

dikkat ettiniz mi o berjerlerini marlyn kaplatan hatun iç imarmış evin ilk hali ne dehşetti o nasıl mimarmış yaa elin parası ve başka mimarın aklı olmasa kendi evini dekore edememiş..bi de acayip ukala bişeydi beğenmdi bişeyi ustalara bi yeek hazırlayışı vardı gülmekten öldüm hazırlayamayışı desem daha doğru olacak sanırım:KK9:sonra gitti köfte ekmek sipariş etti yahu mimarsın evini döşeyemiyon kadınsın yemek yapamıyon ama hakkını vereyim güzel süslenip güzel de ukalalık yapıyodu...:KK1:

dikkat ettinizmi bilmiyorum ama ne kadar yapmacık seviniyorlar ev son anda girdiklerinde .
bu günki adamda havalara atlıyo falan kadın desen öpmekten bi hallere girdi.

X