Badem göz estetiği

Henuz yaptirmadi ama yapilan fotolara baktik gayet basarilibifi.tayfun turkaslana gittik.ucreti msj yaziyim arkadslik yolla buradan dogru olmaz sanirim .
canım ben bi yazını okudum badem göz estetiği ile ilgili fiyatı söyleyebilir misin rica etsem :)

Henuz yaptirmadi ama yapilan fotolara baktik gayet basarilibifi.tayfun turkaslana gittik.ucreti msj yaziyim arkadslik yolla buradan dogru olmaz sanirim .
Merhaba sırf Badem göz estetiği için kadınlar kulubüne üye oldum :) size özel msj atmayı denedim yeni üye olduğumdan olmuyormuş. Bana özelden fiyat ve iyileşme süresi hakkında msj atarsanız çok memnun olurum... :)

Arkadaşlar fiyat konusunu bende çok merak ediyorum, kesinlikle yaptırmayı düşünüyorum çünkü ekstradan göz kapağımda düşük gibi, gözlerim aşşağı doğru, fotoğraf çekilirken kendimi saklamaktan, objektiflerden kaçmaktan bıktım. En azından, aşşağı yukarı bir fiyat öğrenebilirsem çok sevineceğim. Teşekkürler...

Arkadaşlar lütfen yaptıran fiyatı bana da mesaj atabilir mi lütfennnn

Merhaba, bu konuda öncesi-sonrası şeklinde görebileceğimiz resimler yok mudur? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Bir de yaptıranlardan en azından ortalama fiyat bilgisi özele rica ediyorum.

bende cok merak ediyorum. fiyat nedir acaba. bir de iri gözlü olanlar icin ; yukarı doğru çektirerek mi yapıyorlar yoksa sadece göz kenarlarını mı yukarı dikişliyorlar.

arkadaşlar bende badem göz estetiği yaptıracam fiyat hakkında hiç bi fikrim yok banada mesaj atarmısınız fiyat aralığını.

merhaba. hic biryerde işe yarayacaaak bir bilgi bulamadık. sizin yorumunuz bi ışık oldu. acaba biraz bilgilendirir misiniz? badem göz estetigi hakkında. cok sevinirim gerçekten..

aslında nasıl bir görüntü olacak tahmin edemiyorum. sizce ??

yüzünü gerdirenler gibi estetikli mi ??
yoksa böyle cekik gibi mi ?
göz kapağını tutturdukları yerde deri fazlalığı olmayacak mi ? yukarı tutturunca üst taraf tutturulan yerin üstüne düşmez mi ?
ben tahminimce 1500 bazı doktorlarda 1000 tl falandır gibime gelio
m

kesinlikle göz kapağı üstüne düşer oyüzden göz kapağı estetiği ile yaptırın diyolar sadece gözün uc kısmını biraz daha kısık yapıyolar büyükse eğer yani aslında göz küçülüo uç kısmı ondan çekik gibi görünüo yani gözü gerçekten çekmiolar

kesinlikle göz kapağı üstüne düşer oyüzden göz kapağı estetiği ile yaptırın diyolar sadece gözün uc kısmını biraz daha kısık yapıyolar büyükse eğer yani aslında göz küçülüo uç kısmı ondan çekik gibi görünüo yani gözü gerçekten çekmiolar

cok tehlikeli geldi ama birebir gidip doktorda simülasyonla beraber en son hali ne ooacak görmek gerek galiba.

siz yaptıracaksaniz eger beni de bilgilendirir misiniz. fiyat vs. rica etsem

X