Bizden Haberler.. Hamile kalanlar ve isteyenler, hep birlikte..

günaydın bacişlerrrr,bu topik çok güzel olmuş ya:)) hepinizi en derin sefgilerimle sefiyom :KK53:

kızlar hepinize merhaba bende geldimmmm....

banu canım hayırlı olsun topiğin çok güzel olmuş vallah :)))
kızlarrrrr hepinizi özlemişim çok sevindim topiğin açıldığını öğrenince..... :))

kızlarrrrr hepinizi özlemişim çok sevindim topiğin açıldığını öğrenince..... :))

hoşgeldin canımmm bende seni ösledimmm :)))

hoşgeldin canom bende seni gördüğüme çok sevindim tatlım..
nasıl bakalım bebişler?

merhaba kızlarr yeni topiqmiz hayırlı olsun çok şükür her ay taşınmak zorunda kalmıcaz :KK16::KK16::KK16::KK16:

hayirli olsun kizlar iyi olmus ama insallah dagilmayiz burdan da tam alisiyorum konuya takip ediyorum yazilanlardan da cok sey ogreniyorum birde bakmisim herkes kaybolmus :KK43:( artik bende burdayim bugun adet gunum bu arada insallah da olmam hayirlisi ile :) :KK37:

hayirli olsun kizlar iyi olmus ama insallah dagilmayiz burdan da tam alisiyorum konuya takip ediyorum yazilanlardan da cok sey ogreniyorum birde bakmisim herkes kaybolmus :KK43:( artik bende burdayim bugun adet gunum bu arada insallah da olmam hayirlisi ile :) :KK37:

bence dağılmayız canım.çünkü tek topik.herkesde burda olursa ne güsel olur :)))

dalincimmmmm noldu dün doktor ne dedi ya çok merak ettim.telefonun olsaydı araıycaktım seni valla kuzum...

günaydınlar :)

ben de hemencik geldim, yaşasın :)) enerjisi yüksek, bebişleri bol bi topik olsun :) Banucum, eline sağlık :):)

X