Aşılama aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım dr un sana da mı yaptır dedi eylülcüm kanaman çok mu benim karnımda çok ağrıyor

canım dr dedi pazertesi tekrar yapılıcak diye ama ozaman kanamam olmamıştı daha yeni oldu çokaz ve koyu kahve ama ilk gün genelde öyle olur ilk gün

Kızlar bende bugün aşılama oldum. Bu 10 gün nasıl geçecek

çooook teşekkürler iyiki varsınız..benim artık bu ay için pek ümidim kalmadı artık hayırlısı olsun herşeyde bir hayır vardır Kandiliniz kutlu olsun sevgiyle kalın

sağol dostum inşallah ama umtlanmamak en iyisi insan kendini bu tatlı rüyaya kaptırıveriyor uyanınca hüsran

bu ay ki aşılamalar hep negatif oldu bende dahil kimsenin yüzü bu ay gülmedi ama üzülmeyelim arkadaşlar allah bizlere sağlık verdiği sürece her zaman için umut vardır yeter ki biz istemeye devam edelim

ben de eylülde düşünüyorum.ama bu yazıları gördükçe ,bu kadar kişinin tutmamış ,benimki de tutmaz dememek elde değil.allah yardımcınız ,yardımcımız olsun.aşılama benim son şansım.bir kerede tutması gerek.çünkü çocuğumu borcun içinde sıkıntılarla büyütmek istemiyorum.

aşilama sonucunu beklemek zoooooooooooooooooor aşılama yaptırırken hiç böyle olacağını düşünmemıştim

aşilama sonucunu beklemek zoooooooooooooooooor aşılama yaptırırken hiç böyle olacağını düşünmemıştim

dit burdan bakayım.dit başka yerlere gir.başka konularla uğraş:))buralarda gezerken tabi aklın hep olacak mı olmayacak mı sorusuyla meşgul.hadi canım dit burdan sen.ay sonuna müjdeyle gel:))a.s.

aşılması tutmayan arkadaşlar sitelerde yaptığım araştırmalara göre aşılamadan sonraki ay hamile kalanlar olmuş hemde azımsanamayacak oranda.Ben bu dinlenme ayımı ovulasyon testi yaparak ve BBt bazal vucut ısısı yöntemini kullanarak değerlendireceğim en azından hamile kalamasamda vucudumu dinleyeceğim.Hiç üzülmeyin yeterince ister ve beklersek eminim gelecekler .. olumlu düşünelim ki güzel şeyler olsun bu arada secret kitabını okuyorum bu döneme hayli uygun tavsiye ederim.Ve tabiiki bol bol dua önümüzde daha çoook aylar var

size teyzemin hikayesini yazmak isterim aşılamam tutmadığı için çok üzülüyordum ve kandil kutlaması için aradım.Teyzem ilkokul mezunu konya merkeze bağlı mahalle ama kasaba benzeri bir belde de yaşar ben yılda iki bilemedin üç kez görebiliyorum malum gurbet iş vede Antalyalıyla evli olmak .Gelelim hikayeye benim teyzemin ve dayımın cocuklar yoktu hep bizi evlat bellediler yıllarca..Ama teyzem inatçıydı konyadaki tüm doktor , hoca hepsine gitti acı otları garip hayvanları bile yedi ve 17 sene geçti hiç yılmadı bir kere bile olmayacağını düşünmedi sonra konyadakiler bitince çevre illere ,uzak illere gitmeye başladı. hep açık bir kapı buldu eniştem sert bir adamdır yeri geldi laf işitti ama umudunun peşini bırakmadı nişanlandığımda benle dalga geçiyordu evlenmeden kucağına vermeliyim diyordu.dediğini yaptı 17 yıl sonra Ankara da bir profosör derdine çare oldu bir kızımız oldu.Onun interneti çok fazla bir geliri ve çevresi yoktu ama başardı o kadar uzmanlaşmıştı ki 4yıl sonra bir de oğlu oldu.ama dayım hep kadere razı oldu her tedaviyi zorla gördü onun cocuğu hala yok ben hala onun koca bebeğiyim.Ben yıllarca gözümün önünde olanları unutup üzülüyordum ki teyzem beni yeniden kendime getirdi.Sen varolduğun sürece umut var dedi bana daha ilk seferde yorulacaksan o cocuğu büyütemezsin bile dedi bırak herkes konuşsun sen yoluna devam et .İnançla azimle sakın geri dönme insanı ancak kendi yener .Sen kendinde şüphe edersen diğerleri niye etmesin ki..Eminim vakti gelince yeterince istediğimizde böyle hikayelerimiz olacak ..

ne kadar güzel bir söz 'sen var olduğun sürece umudun hep var' ALLAH cocuklarıyla beraber bir ömür mutlu etsin onları.darısı hepimizin başına inşallah

aşilamam tutmadı hep drlar bana problem yok dediler oysa buğün drum bana problemimi söyledi sevindim neyle savaşacağimi biliyorum mevlaya hamd olsun

X