Aile Planlaması Peki şimdi ne olacak?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

muntazaman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
365
151
3 Şubat
8 Mart
24 nisan
9 mayıs(saçma bir şekilde yine adet oldum)

adet tarihlerim bunlar. Zaten görüldüğü üzere çok düzenli adet olan biri değilim. 11 ay önce doğum yaptım.

şimdi gelelim sorunaaa ; 18 mayısta pre nin kazası üzerine Norlevo içmek durumunda kaldım. Bundan sonra ne bekliyor peki beni?
ne olması lazım ne olmaması lazım nedir ne değildir...

hadi bakalım,
Allahım mümkünse isteyenlere bebek versin;bana, benim evladıma sağlık sıhhat neşe huzur versin, yeter inşallah. Amin.

3 Şubat
8 Mart
24 nisan
9 mayıs(saçma bir şekilde yine adet oldum)

adet tarihlerim bunlar. Zaten görüldüğü üzere çok düzenli adet olan biri değilim. 11 ay önce doğum yaptım.

şimdi gelelim sorunaaa ; 18 mayısta pre nin kazası üzerine Norlevo içmek durumunda kaldım. Bundan sonra ne bekliyor peki beni?
ne olması lazım ne olmaması lazım nedir ne değildir...

hadi bakalım,
Allahım mümkünse isteyenlere bebek versin;bana, benim evladıma sağlık sıhhat neşe huzur versin, yeter inşallah. Amin.

aslında her ay adet oldugun için yinede düzenli demek gerekir.. birde doğum yaptıgın için duzensızlıkten tekrar düzene bi oturma durumları olabilir..
sanırım prespektüsünde hapın kullanım şekline göre içmişsindir..
gerci ben hiç kullanmadım ancak sunu belirteyım bende gecen sene prez..le korundugumuz halde hamile kaldım :KK53: ihtimal vermediğim içinde norlevo içmek hiç aklıma gelmedi.. oyuzden sımdı ben korunuyorum yasmınle..
norlevonun kullanım alanına gırdıgımde kımını korumus kımıne 20dk içmesine ragmen hamıle bırakmıs canım.. istersen ordakilere bi danıs daha iyi sonuc alacaksındır ..

e 20 dk içinde içip de hamile kalan varsa, bu hapın ne anlamı var ben de onu anlamadım yav.
allahım lütfen, benim bir kızım var ona sağlık sıhhat ver, ben başka çocuk istemiyorum, dileyenlere ver, onlara kavuştur. bana verme yarabbim ne olur...

korkuyorum bak şimdi ama. ama yok ya kalmamışımdır inşallah.

X