İzmirde dolgu yaptıranlar ya da yaptırmayı düşünler

bayanlar ben de bu haftaiçi hatta çarşamba olabilir yaptırmak istiyorum dudağıma dolgu siz yaptırdınız mı nerde ve ne kadar tuttu beni acil bilgilendirir misiniz? lykia die bi yer var mesela orayı bileniniz var mı?

bayanlar ben de bu haftaiçi hatta çarşamba olabilir yaptırmak istiyorum dudağıma dolgu siz yaptırdınız mı nerde ve ne kadar tuttu beni acil bilgilendirir misiniz? lykia die bi yer var mesela orayı bileniniz var mı?

Özelden yazdım sana.

Karamel msj kutun dolu cnm.

klinikten dönüşte cektım bu fotoğrafı zamanla yarışırcasına eve dondum cunku gecen her dakika aleyhime işliyordu:) keşke hep bu fotodaki gb kalsa..şimdi ilk kez yaptrdgm ıcın sorularım var. dudagımdaki topaklar gitti cunku dudağım söndü:/ keske fotodaki gb kalsa ama 4 gun sonra dudagım eskı haline dondu o yuzden foto koymaya gerek duymuyorum:KK43: 10 gun sonra kontrole gıttıgımde tekrar yapmak zorunda kalıcak muhtemelen. ama ucretını peşi,n odedım tekrar odeme yapmam mı gerek:KK43: canım sıkıldı bu işe...

Eklentiler

• $benım 010.jpg
    $benım 010.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 96
canım sen nerde yaptırdın?hangi marka ne kadar: )
biz yasemene gittik inanılmaz memnunum dr . çok çok ilgili herkese tavsiye ederim benim başıma küçük bi aksilik geldi ama dr.u tek geçiyorum.
:KK16::KK16:
:KK19:
kızlar yasemene gidecek olan varsa burda toplaşsın: )
tabi diğer yerlerede biz o şekilde gidiyoruz
BERRY-ŞEKERLEME-
sizde gidin kızlar biran önce bence:KK28::nazar:

bende aralik ayinda izmirde yaptirdim kizlar, kas aramdaki cizgilere botoks ve ayni yere dolgu, birde nazolabial bölgesine dolgu yaptirdim (hyalüronik asit). botoksumdan cok memnun kaldim, ama digeri icin ayni seyi söyleyemicem, en gec iki ayda eridi gitti. doktorunuza mutlaka enjekte edecegi seyin markasini sorun ve yaninizda kutuyu acmasina dikkat edin, sonucta o kadar para ödüyorsunuz , memnun kalmadiktan sonra yazik olur.

bende aralik ayinda izmirde yaptirdim kizlar, kas aramdaki cizgilere botoks ve ayni yere dolgu, birde nazolabial bölgesine dolgu yaptirdim (hyalüronik asit). botoksumdan cok memnun kaldim, ama digeri icin ayni seyi söyleyemicem, en gec iki ayda eridi gitti. doktorunuza mutlaka enjekte edecegi seyin markasini sorun ve yaninizda kutuyu acmasina dikkat edin, sonucta o kadar para ödüyorsunuz , memnun kalmadiktan sonra yazik olur.

juvaderm kullandıgını soyledı kutuyu da yanımda açtı ama markasına bakmadım tedbirsizlik edip. necati beye gittim. daha botox da yaptırmayı düşünüyordum,vazgececek gibiyim ne bu boyle.:KK43::KK43: balon gb 2 gunde ndı. ılk 2 gun olusan topaklar yok oldu. onlarla bırlıkte şişkinlik degitti.. ya kendımı kazıklanmiş hissediyorum:KK43: dolgu 2 aşamadan oluşur 1 hafta sonra tekrar yaptırılır diye birşey duydum. var mı boyle birşey?yukarıda da soru sordum ama pek cevap bulamadım.
yasemen e 1 tupu kaça yaptırdınız?ne marka kullanıyor?

Izmir'de hangi dr. tavsiye ediyorsunuz arkadaslar ben tam anlayamadim isimleri klinikleri buradan...

botox ve badem goz ameliyati icin soruyorum..

juvaderm kullandıgını soyledı kutuyu da yanımda açtı ama markasına bakmadım tedbirsizlik edip. necati beye gittim. daha botox da yaptırmayı düşünüyordum,vazgececek gibiyim ne bu boyle.:KK43::KK43: balon gb 2 gunde ndı. ılk 2 gun olusan topaklar yok oldu. onlarla bırlıkte şişkinlik degitti.. ya kendımı kazıklanmiş hissediyorum:KK43: dolgu 2 aşamadan oluşur 1 hafta sonra tekrar yaptırılır diye birşey duydum. var mı boyle birşey?yukarıda da soru sordum ama pek cevap bulamadım.
yasemen e 1 tupu kaça yaptırdınız?ne marka kullanıyor?

Canim Juvaderm, benim bildigim kadariyla cok iyi bir dolgu markasi. güvenli yani. Sen neden kendini kaziklanmis hissettin? bekledigin etkiyi yapmadimi? dolgu iki asamadan olur diye bisey yok, ilk asamada halledilen bisey, enjekte edildikten sonra bir iki gün kisinin cilt hassasligina göre sisme olabiliyor, bende hic siskinlik olmadi mesela. yinede enjekte edilen bölge cok iyi görünüyordu. Benim aptalligim, markasini sormamak oldu malesef:KK43: cabuk eridi dolgularim, sonradan mail yazip kullandiklari dolgu maddesinin ismini sordum, Renofil mis. Arastiridigima göre, diger doktorlarin tercih ettigi bir dolgu degildi, sulu yapisi varmis ve cabuk eriyormus..

ama söyle bisey var, ilk yapilan dolgudan memnun degilsen, cogu doktor ücretsiz olmaksizin ikinci bir uygulama daha yapiyor ayni yere ( örnegin istedigin hacim vs. tutmamissa), doktoruna tekrar bir git bence canim

ya canım benım dudagım cuma gece oyle bır şişti ki anlatamam. balık gb oldum konusmada bile zorlandım. bas parmagım kadar kalınlaştı üstü. ama pazartesı gunu oyle bir indi ki hiiç yokmuş gibi oldu. ha yaptrdım ha yaptırmadım farketmedi oyuzden mutsuzum:KK43: bi tek kontur iyi gorunuyor. sanırım 2. yaptırısıma ucret alınır demek istedın. 1 tupe 500 tl odedim. 2. gidişimde 1 tupe tekrar 500 tl mi odeyecegım?bu bana fazla gb geliyor. çunku sırada daha alnıma botox yaptrmayı düşünüyorum. bir desaçma oldu yanı, sadece morluk var şişlik bile yok:KK43: sadece kontur var... boşuna eziyet cekmişim,masraf yapmişım gibi düşünüyorum..doktorla da konusucam da konusmadan evvel buradan fıkır almak istedım..

ya canım benım dudagım cuma gece oyle bır şişti ki anlatamam. balık gb oldum konusmada bile zorlandım. bas parmagım kadar kalınlaştı üstü. ama pazartesı gunu oyle bir indi ki hiiç yokmuş gibi oldu. ha yaptrdım ha yaptırmadım farketmedi oyuzden mutsuzum:KK43: bi tek kontur iyi gorunuyor. sanırım 2. yaptırısıma ucret alınır demek istedın. 1 tupe 500 tl odedim. 2. gidişimde 1 tupe tekrar 500 tl mi odeyecegım?bu bana fazla gb geliyor. çunku sırada daha alnıma botox yaptrmayı düşünüyorum. bir desaçma oldu yanı, sadece morluk var şişlik bile yok:KK43: sadece kontur var... boşuna eziyet cekmişim,masraf yapmişım gibi düşünüyorum..doktorla da konusucam da konusmadan evvel buradan fıkır almak istedım..

canim eger o dolgunluk oldugu gibi gittiyse, elbetteki yeniden yapmasi gerek , ve para almamasi gerek bence. Benim bir arkadasim botoksdan memnun kalmamisti mesela, ikinci uygulama yapti doktor 2 hafta sonra tekrar ve ücret almadi. Normalinde bu sekil yapiyor zaten doktorlar...dudaginin seklini daha önce konustunmu doktorla? ne gibi bir degisim olacagini söylemisti sana? eger belirgin bir dolgunluk olacak deyipte, hic etki yapmadiya, tekrar ayni islemi yapmasi gerekir bence, hem para almis olsa gercektende , toplam 1000 tl ödemis oluyorsun, bu da dudak dolgusu icin cok fazla geliyor bana, bence konus ve memnun kalmadigini söyle, pek sanmiyorum tekrar 500 tl alacagini

canim eger o dolgunluk oldugu gibi gittiyse, elbetteki yeniden yapmasi gerek , ve para almamasi gerek bence. Benim bir arkadasim botoksdan memnun kalmamisti mesela, ikinci uygulama yapti doktor 2 hafta sonra tekrar ve ücret almadi. Normalinde bu sekil yapiyor zaten doktorlar...dudaginin seklini daha önce konustunmu doktorla? ne gibi bir degisim olacagini söylemisti sana? eger belirgin bir dolgunluk olacak deyipte, hic etki yapmadiya, tekrar ayni islemi yapmasi gerekir bence, hem para almis olsa gercektende , toplam 1000 tl ödemis oluyorsun, bu da dudak dolgusu icin cok fazla geliyor bana, bence konus ve memnun kalmadigini söyle, pek sanmiyorum tekrar 500 tl alacagini

içimi rahatlattın cnm saol ya.. doğal olsun istedım de doğallık demek buysa üstü kalsın. hanı korktum o tv de cıkan alsancakta sık gordgm ordek teyzelerden.. ondan doğal dedım.1000 tlye kalıcı yaptırılır ya... bence de dediğin gb olması lazım yoksa çektıgım acıya yazık...

Izmir'de hangi dr. tavsiye ediyorsunuz arkadaslar ben tam anlayamadim isimleri klinikleri buradan...

botox ve badem goz ameliyati icin soruyorum..
Dolgu için yasemen estetiği tavisye ediyoruz.Badem göz ameliyatı mı :KK53:o nasıl birsey :18:
Nereye yaptırmıştın ? Hiç sanmam gene 500 ödeyeceksin gibi duruyor .Bizim Karamelde durumumuz seninle aynı.

Nereye yaptırmıştın ?
:44:

35peteknur
buraya durumla ilgili gelişmeleri yazsana canım
dr. ücret aldımı tekrar
hangi maddeyi kullanmıştı ki?:26:

Kime yaptırdığınıda paylaşsın .

Bir önceki sayfayda ,doktorum juvaderm kullandıgını soyledi demiş.

Dolgu için yasemen estetiği tavisye ediyoruz.Badem göz ameliyatı mı :KK53:o nasıl birsey :18:

Nereye yaptırmıştın ? Hiç sanmam gene 500 ödeyeceksin gibi duruyor .Bizim Karamelde durumumuz seninle aynı.

Nereye yaptırmıştın ?
:44:

canim ben alsancakta, dr. Özgür Erdeme yaptirdim, benimki dudak dolgusu degildi ama, nazolabial böylgeme yaptirdim ve cabuk eridi:KK43: Botoksumu güzel yapmisti ama

X