9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

Günaydın kızlarrr çok mutluyum 2 gün önce başladım çayı içmeye ve bu sabah tartıldım regl olmama rağmen 1 kg 400 gr gitmişşşş sanırım bu defa başarıcaz :21::21:

peki diyet yapıyormusun canım ya da yediklerine dikkat ediyormusun

Canım aslında tam anlamıyla sıkı bir diyet yapmıyorum yaklaşık 2 aydır ekmeği tamamen kestim öğünlerimdede azaltma yaparak 112 kilodan 106 ya kadar indim. Bu çayı içincede 2 gündür ister istemez bir tokluk yarattığı için haliyle daha az yemeye başladım üstelik regl oldum normalinde vucudumda fazlasıyla ödem olurdu ama bugün tartılınca inanamadım umarım böyle devam ederde bende sizler gibi 70 li kiloları görebilirim :KK17:

günaydın şekerler,

kendimi çok dinç hissediyorum =) 400 gr daha gitmiş =)
3 günde 1.300 kg vermişim harika bi duygu
hepinize bol erimeler =)

günaydın şekerler,

kendimi çok dinç hissediyorum =) 400 gr daha gitmiş =)
3 günde 1.300 kg vermişim harika bi duygu
hepinize bol erimeler =)

canım birşey sorucam, senin aldığın barut ağacı kabuğu tarçın gibi kokuyor mu? bir de bi defada yaklaşık bir yemek kaşığı kadar mı bitki karışımı kullanıyorsun?

kilo veren arkadaşımız adına çok mutlu oldum darısı başımıza inşallah fakat hala tamamlayamadım baharatçıda bilye beyaz kekik yok onun yerine zahter denen bişi vermek istedi almadım aynı şey diyor ama siz ne dersiniz? inşallah yarın sabah tümünü tedarik edip başlayacağım

aldım tamamını tedarik ettim ama kekik bilye olarak yoktu baharatçının dediğinden aldım inşallah rabbimin izniyle işe yarar amin

arkadaşlar bir hafta önce aktardan aldım bu bitkiler den kullanıyorum ilk hafta vuct alışsın diye günde 3 öğün yemeklerden yarım saat önce kullanmak gerekiyomuş öyle yaptım 2. haftaya girdim bu hafta günde 5 kere içmem gerekiyomuş bakalım haftanın sonunda kilomda düşme olursa devam ederim çünkü içen şahış 5 ayda 35 kilo vermiş yani ayda 7 kilo vermem gerekiyo sonucu çok merak ediyorum.

Geçen gün nette gördüm bende bunun videosunu süper bişi kızlar yaa. Yarın dağa kampa gidiyoruz inşallah ama döndüğümüzde müsait bi zamanımda aktarlara uğramayı düşünüyorum bende, inşallah bulabilirim malzemeleriii :KK52:

slm arkadaslar,
bende bir arkadastan bu cayi duydum ve denemeye karar verdim,ama almanyada yasadigim icin burda o cayi bulmak imkansiz....
o yüzden türkiyeden getirtdim... dün 1 hafta oldu baslayali ve 1,5 kilo verdim :)).... insallah bu böyle devam ederde istedigim kiloya ulasirim... :)

Iyi aksamlar kızlar ben almanyada yaşıyorum suan ıstanbulda izindeyim bana burda kaldırılmadan bu bitkileri alabileceğim bir aktar soyleyebilir misiniz

Dün aktara sordum malzelerin hepsi yokmuş o yüzden 9 hayat diye bir karışım hazırlamışlar onu verdi bende aldım aslında çok fazlam yok (3 kilo kadar) oda gitmiyo kaldı göbek bölgemde inşallah işe yarar.
Diğer otlar bugün veya yarın gelicekmiş bakalım işe yarar gibi olursa gerçeğini alırım .

İyi haftalar kızlaaaarrrrrr :KK16: 20/06 da 105.60 ile başladım çaya vee dün tartıldım 103.00 çıktımm nasıl mutluyum anlatamammm :emir_bebek:

ya ben bugün içmeye başladım bu çayı ama tadı çok kötü =(

Canım istersen içerisine biraz limon sıkıp içmeyi dene bitki çaylarını sevmeyen biri için hakikaten zor olur içmek ama diren ve içmeye çalış faydasını görünce tadı miss geliyor insana :)

Canım istersen içerisine biraz limon sıkıp içmeyi dene bitki çaylarını sevmeyen biri için hakikaten zor olur içmek ama diren ve içmeye çalış faydasını görünce tadı miss geliyor insana :)

ben de şuanda diyetteyim ama çayın da malzemelerini aldım,sabahları içemem gibi geliyor ama öğle ve akşam yemeklerinden önce içicem inşallah bakalım ekstra bir faydası olucak mı merak ediyorum:KK24::KK24:

ben de şuanda diyetteyim ama çayın da malzemelerini aldım,sabahları içemem gibi geliyor ama öğle ve akşam yemeklerinden önce içicem inşallah bakalım ekstra bir faydası olucak mı merak ediyorum:KK24::KK24:

Tatlım bence sabahları mutlaka iç çünkü metabolizmayı hızlandırıyor ben çayı içmeye başladığımdan beri sabahları bağırsaklarım o kadar rahatki :) diette yapıyosun madem bence etkisi mutlaka olucaktır sende

Tatlım bence sabahları mutlaka iç çünkü metabolizmayı hızlandırıyor ben çayı içmeye başladığımdan beri sabahları bağırsaklarım o kadar rahatki :) diette yapıyosun madem bence etkisi mutlaka olucaktır sende

inşallah içmeye çalışıcam bakalım ne kadar etkili olucak

X