9 Bitkili Zayıflama Çayı - 5 ayda 36 kilo

Bence farklı aktarlara bakın almayın. Bende pendık dekı aktara gıttım megersem denılenler gıbı cokdan hazırlanmıs tek icimlık poset caylar gıbı satısa sunulmuş. Ben 13 lıra ya aldım 30 adet var ıcınde. Eger kendınız hazırlatmak ıstersenı 16 lıra dedı. Bende o an hazırı tercıh ettım nedense:KK25:.
Eve gelınce keske hazır almasaydım dedım ama neyse.Denemıs olmak ıcın aldım basladım .Suan 3 gundur sabah aksam ıcıyorum. Terlemek evet ama sıcakdan mı caydanmı anlamadım. Kıloda vermıs degılım. Beklıcez..

cinnema ve sinemaki birbirne çok benziyor nasıl anlıycaz ki hangisinin cinnema olduunu:KK50: bir de barut ağacı kabuğunun şekli de kokusu da tarçına çok benziyor onu da ayırmak çok zor:44:

Acillll yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar lütfen yardım edin bana.. Ben dün bu dokuz bitkiyi aldım akşam herbirinden 1 çorba kaşıgı yeşil çaydan 1 çorba kaşıgından biraz fazla bir boşetin içinde karıştırdım iş yerine getirdim bitki çayı demleme süzgecinin içine atarak (hani şu kıskaçlı varya onunla) bardağın içine koyarak demliyorum doğru yapıyormuyum acaba hani ölçekte bir sorun olmaz dimi

Merhaba arkadaşlar

Bende aldım aktardan bu karışımdan hepsini tek tek inceledim aktarda zaten gücendiğim biryerdi 9'unuda ayrı ayrı gösterdiler ve daha sonrada hepsinden ölçülü hazırlayıp öğüttüler bende başlıycam fakat regl döneminde ve öncesinde kullanılabiliyormu bilginiz varmı?

Acillll yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar lütfen yardım edin bana.. Ben dün bu dokuz bitkiyi aldım akşam herbirinden 1 çorba kaşıgı yeşil çaydan 1 çorba kaşıgından biraz fazla bir boşetin içinde karıştırdım iş yerine getirdim bitki çayı demleme süzgecinin içine atarak (hani şu kıskaçlı varya onunla) bardağın içine koyarak demliyorum doğru yapıyormuyum acaba hani ölçekte bir sorun olmaz dimi

arkadaşım bunların hepsini bir seferde içmiyorsun değilmi?

bir kullanımda hepsinin toplamı 1 yemek kaşığı olacak ve sizin yaptığınız gibi demlenecek

yanlış hazırlıyorsunuz bunca bitkiyi tek seferde içmeyin sakın kendinize zarar verirsiniz. :KK53:

hazılanışını gayet açık bir şekilde ilk mesajda yazdım tekrar okuyun ve daha dikkatli olun lütfen. bitkiler de zarar verebiliyor.

Merhaba arkadaşlar

Bende aldım aktardan bu karışımdan hepsini tek tek inceledim aktarda zaten gücendiğim biryerdi 9'unuda ayrı ayrı gösterdiler ve daha sonrada hepsinden ölçülü hazırlayıp öğüttüler bende başlıycam fakat regl döneminde ve öncesinde kullanılabiliyormu bilginiz varmı?

ben adetliyken kullandım bir değişiklik farketmedim açıkçası. hamileler ve emzirenlerle ilgili sıkıntı var da regl ile ilgili bir uyarı yok bildiğim kadarıyla

ben adetliyken kullandım bir değişiklik farketmedim açıkçası. hamileler ve emzirenlerle ilgili sıkıntı var da regl ile ilgili bir uyarı yok bildiğim kadarıyla

Canım cevabın için teşekkürler yani gönül rahatlığıyla kullan diyosun :) kilo vermek zor oluyor regl dönemindede o yüzden tereddütte kaldım ama msjını okuyunca hemen ilk çayımı içtim hadi hayırlısı bu arada kilom 105 umarım işe yarar burdan gelişmeleri yazarım :KK76:

mucizeee yaa resmen hemen başlamam lazım hemen

Bencede bu defa mucize bir çay buldum :) ilk defa içtiğim bitki çayı beni bu kadar tok tuttu sabah kahvaltı yapmadan içtim ve gelirken yoldan simit almıştım 4/1 ini yiyemedim ve hala canım bişey istemiyor bu arada bol su içiriyor inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Günaydın kıslarrrrrrrr

bugünde tartıldım 300 gr daha gitmiş. yani iki günde 900 gr çok iyi eriyorum günden güne hehehehhehe =)

Ben bu programı izledim..
Ama şöyle bir şey var şimdi..

Kilolu olan biriyle normal olan birinin vereceği kilo aynı olmaz..

Çok kilolu insanlar ideal kilosuna ulaşmak için hızlı kilo verirler..

ama 5-6 kilo fazlası olanlar birden o kadar kilo veremez..

Tabi bu haberle bu bitkilerde de artış yaşanmıştır illaki..

Ne zaman biri çıksa şu şu bitkiler çok faydalı dense ertesi gün hooop fiyat 2 katına çıkmış..

X