Hamile olupta belirtisi olmayanlar ???

Owner 1 2 gündür ben de bu bölümleri okumaya başladım.. Ben de bebiş istiyorum.. Umarım tüm isteyenlere verir rabbim.. 15inde adet olmam gerek Bakalım hayırlısı artık..
canum egumusum bende deli gibi istiyorum bebek
yatıp kalkıp dua ediyorum bebişim olsun diye allah hayırlısıyla nasip eder bizlerede inşallah
eminim dünyanın en güzel duygusudur..
sen korunmuyosundur o halde bebiş istediğine göre:KK49::KK49:
yeni gelinlerde pek hevesli artık bebek olayına en baştada bennn

Son düzenleme:
canum egumusum bende deli gibi istiyorum bebek
yatıp kalkıp dua ediyorum bebişim olsun diye allah hayırlısıyla nasip eder bizlerede inşallah
eminim dünyanın en güzel duygusudur..
sen korunmuyosundur o halde bebiş istediğine göre:KK49::KK49:
yeni gelinlerde pek hevesli artık bebek olayına en baştada bennn

Yok canım korunmuyorum ama çok zayıfım ya bebeğim olmazsa falan diye kaygı yaşıyorum.. Balayı benim için en verimli dönemmişti sözde bakalım.. O duygu için yapamayacağım şey yok.. İnşallah birlikte gebe olur birlikte geçiririz süreci..

Yok canım korunmuyorum ama çok zayıfım ya bebeğim olmazsa falan diye kaygı yaşıyorum.. Balayı benim için en verimli dönemmişti sözde bakalım.. O duygu için yapamayacağım şey yok.. İnşallah birlikte gebe olur birlikte geçiririz süreci..
İnşallah canım belirtilerin var mı reglın baya yaklaşmış söylediğine göre
zayıflıklada alakalı bi durum yok kanımca
aksine şişman olmak bi risk bebek konusunda bence
hem çağla şikel o haliyle 2 tane doğurduysa sana ne demeli olumsuz düşünme bitanem

İnşallah canım belirtilerin var mı reglın baya yaklaşmış söylediğine göre
zayıflıklada alakalı bi durum yok kanımca
aksine şişman olmak bi risk bebek konusunda bence
hem çağla şikel o haliyle 2 tane doğurduysa sana ne demeli olumsuz düşünme bitanem

Karnım benim hep ağrır bagırsak sistemim yüzünden, bugünlerde batma hissediyorum.. Başka 1 şey yok... Ay nolur olsun yaaa

Benim hamileliğimde tek belirtim reglimin iki gn gecikmesiydi test aldım yaptım baktım hamileyim.
Sonrasında ne mide bulantısı ne bişe ynerdeyse hiç bir belirti hissetmedim
ikinci ayın sonu ve üçüncü ay boyunca sadece bir kaç yemekten tiksindim et tavuk gibi sonra o da geçti :))
Yani önceden belirti olmadan da olabiliyor.
Bebişim doğdu da büyüyor bile
Allah gönlüne göre versin

Çok teşekkür ederim güzel duaların için...

Bebişinizi rabbim size bağışlasın.. Dünyanın en güzel şeyi...

Benim hamileliğimde tek belirtim reglimin iki gn gecikmesiydi test aldım yaptım baktım hamileyim.
Sonrasında ne mide bulantısı ne bişe ynerdeyse hiç bir belirti hissetmedim
ikinci ayın sonu ve üçüncü ay boyunca sadece bir kaç yemekten tiksindim et tavuk gibi sonra o da geçti :))
Yani önceden belirti olmadan da olabiliyor.
Bebişim doğdu da büyüyor bile
Allah gönlüne göre versin

ben varımmmmmm :KK9: canım ben su anda hamıleyım ve hıcbır belırtım olmadan tesaduf eserı ogrendım hamılelıgımı hem de adetten once nerdeyse 3 gun vardı daha oyle seytan durttu yaptım bı test ve pozitıf:KK16: ve cok garıptırkı hala bı belırtım yok sadece cok uykum gelıyor o kadar ne kusma ne bas agrısı nede baska bısey yok sımdılık :nazar: rabbim isteyen herkese yaşatsın bu güzel duyguyu ınsallah :KK16::nazar:

o da bişey mi:KK9::KK9::KK9::KK9: bende hala belirti yok,sadece kocaman bir karnım,gelmeyen regl ve bolca ultrason fotoğraflarımız var:KK16::KK16::KK16:

benim hiç belirtim olmadı. adet düzensizliğim var çoğunlukla gecikir.ben de adet bekledim hep.. bi sabah evde test varmış bi bakıyım dedim ve hamile olduğumu öğrendim..geç döllenme olmuş zaten..hamileliğe özgü tek şey adet gecikmesiydi yani.. bulantı yaşamadım hiç,öyle halsizlik uyku falan olmadı..yani hamilelik yüzünden olmadı..her zaman olan şeylerdi..adet bekliyordum göğüslerim acıyordu..ileriki haftalarda bi kere aşerme gibi birşey oldu..yaniiiiii hamileliğe özel hiççççç birşeyim olmadı..

o da bişey mi:KK9::KK9::KK9::KK9: bende hala belirti yok,sadece kocaman bir karnım,gelmeyen regl ve bolca ultrason fotoğraflarımız var:KK16::KK16::KK16:

benim hiç belirtim olmadı. adet düzensizliğim var çoğunlukla gecikir.ben de adet bekledim hep.. bi sabah evde test varmış bi bakıyım dedim ve hamile olduğumu öğrendim..geç döllenme olmuş zaten..hamileliğe özgü tek şey adet gecikmesiydi yani.. bulantı yaşamadım hiç,öyle halsizlik uyku falan olmadı..yani hamilelik yüzünden olmadı..her zaman olan şeylerdi..adet bekliyordum göğüslerim acıyordu..ileriki haftalarda bi kere aşerme gibi birşey oldu..yaniiiiii hamileliğe özel hiççççç birşeyim olmadı..

O kocaman karından ve UGS fotolarından ben de istiyorum... Tebrik ederim, hayırlısıyla saglıkla almanı dilerim beğini kollarına..

O kocaman karından ve UGS fotolarından ben de istiyorum... Tebrik ederim, hayırlısıyla saglıkla almanı dilerim beğini kollarına..

aminnnn,çok teşekkür ederim..Allah nerde bu duyguyu yaşamak isteyen varsa,kim anne babalığı tatmak istiyorsa hayırlı zamanda hayır evlatlar versin onlara.

23 yaşındayım adetimi bekliyorum bişey yoksa dr.a gidicem canım

hmm anladım canım bende 1 yıl 1 aylık evliyim bende çok istiyordum seni anlıyorum olmadı hiç korunmadık ve dr gittim tedaviyle oldu şimdi 5 haftalık hamileyim allah sanada nasip eder inşallah bu duyguyu :)

X