Vshape ile Yüz Germe ve Gıdı eritme 20 dakika

Benim gıdım değil de kat çizgim var :KK43: öyle ya da böyle bir şekilde çene ortaya çıkıyorsa, benim açımdan kötü .
Çünkü küçük bir çenem olduğunu düşünmüyorum :/

Ben bu kat çizgisinden kurtalamayacağım gibi :KK14::KK14::KK14::KK14:

Maritsa;
Boyun çizgileri için Nefertiti liftingi öneririm, ben yaptırdım, tek seansta çizgiler %70 azaldı.
Giderek daha iyi olacağını düşünüyorum.

Maritsa;
Boyun çizgileri için Nefertiti liftingi öneririm, ben yaptırdım, tek seansta çizgiler %70 azaldı.
Giderek daha iyi olacağını düşünüyorum.

Sağol :)

İlk defa duyuyorum o dediğini .İzmirde yapan var mıdır ?

Senden fot. rica etsek ,before-after diye koysan:26:

Sevgili Maritsa;
Yarın nefertiti uygulaması için bir hafta olacak.
İlk uygulamayı yazmıştım, uygulamanın hemen sonrasındaki değişiklik harikaydı.
Ancak üç gün içinde ilk etki kayboldu, % 10 lara düştü.
Uygulama tekrar edilecekmiş, demek ki tek uygulama yetmiyor.
Yarın yine Nefertiti uygulaması yapılacak.
Bunun yanında Radyo Frekans ve Roller uygulamaları da var.
Boyundaki yerleşmiş çizgiler tamamen azaldı.
Ben aniden 11 kilo verdiğim için acaip bir gıdı sarkması oluşmuştu, hindi boynu gibi.
Bunun için uğraşıyoruz bakalım.
Gittiğim yerde WellaShape uygulaması da var, belki onunla da müdahale edilir.
Doktoruma güveniyorum, bu yüzden işine karışmak istemiyorum.
Gelişmeleri ilgili başlıklarda yazacağım.

İzmir'de yapan vardır mutlaka, araştırıp bulabilirsin.

Öncesi-Sonrası için fotoğrafları tedavi bittikten sonra koyarım.
Doktorum bir çok "öncesi" fotoğrafları çekmişti.
Şimdilik mesaj sayım da yeterli değil zaten.

Herkese selam bu Vshape başlığını açtığımda daha çok yeniydim ve 3 ay önce 3 seans yaptırıp bırakmıştım, an itibariyle gıdım tamamen eridi ve suratım ilk başladığım güne göre gayet şekilli biraxda gerildi, etrafımdaki insanlar bana yüzüne ne oldu ne yaptırdın diye soruyolardı ve artık alıştışar sanırım, hiç acı duymadan ameliyat olmadan bu sonuç bence gayet kaafi. Doktor adı soranlar olmuş ben Istanbul kadıköy de Dr. Bülent Şarap ın yerinde uygulamaya girdim uygulamayı yapan asistanı gayet işinin ehli karar sizin, olurda uygulamaya giren olursa lütfen buradan paylaşın.

çok ilginç benim 2 tane arkadaşımda yaptırıyor 2. seansları bitti ve gıdıları yarı yarıya eridi.

Uzun zamandan beri giremedim kusura bakmayin. Bu Vshape ile 3 senas gittim ve 4 seansa gitmeme gerek duymadim, sarkik gidim eridi ve cenem uzadi, yani onceden hafiif oval olan cene yapip sivrildi ve bununkarsiliginda seans icin 500tl odedim ve kurusuna kadar helal olsun diyorum.

Peki nerde yaptırdın ki Esra? Klinik veya doktor ismini paylaşırsan çok mutlu olacağız gerçekten?

Kızlar bizzat annem vshape yöntemini denedi. 2 seans bitti, ya gerçekten annemdeki değişimi anlatamammmm. Ki annem bu konularda çok pimpiriklidir. Ona da bir arkadaşı önermiş, gittik. Bi defa kadının cildi resmenn 10 yaş gençleşti ya!!! Ama yapan doktor kişiden kişiye değişim gösterir dedi. Annemim cilt yapısı vshape yöntemine çok uygunmuş o yüzden 2 seans sonrası bu kadar etki gösterdi. Vallahi annemi kıskanır oldum:))

Bugunlerde ne çok duydum şu vshape yöntemini. Kadıköyde de varmış dediler. Benim de kuzenim yaptırmış. Birebir kendisini görme şansım olmadı ama o da kıymış paraya gitmiş. Kırışıklığım filan minimuma indi devam edicem 2 seans daha demişti. Bana da cazip geldi aslında. Botoks filan mahfediyor suratı. Mimik filan kalmıyor. Ama vshape cihazı sadece masaj yöntemiyle lazer ışınları doğrultusunda doğal bir görünüm veriyor sonuçta. Bende mi gitsem napsam kırışıklık sarkma almış başını gidiyor:)))

Kızlar sabahın köründe dayanamadım aradım kuzenimi. O bitirmiş seansı. Çook memnun kalmış. Onun gıdık problemiyle kırışıklık sorunu vardı. Ben ikna oldum valla. Denemeye değer. Kadıköyde Bülent Şahap adlı kliniğe gitmiş hatta. Dayanamadım ben de randevu aldım:)) Heyecanladım:)) Doğal olması en cazip olan kısmı zaten.

Kızlar sabahın köründe dayanamadım aradım kuzenimi. O bitirmiş seansı. Çook memnun kalmış. Onun gıdık problemiyle kırışıklık sorunu vardı. Ben ikna oldum valla. Denemeye değer. Kadıköyde Bülent Şahap adlı kliniğe gitmiş hatta. Dayanamadım ben de randevu aldım:)) Heyecanladım:)) Doğal olması en cazip olan kısmı zaten.

Ben yaklaşık 10 ay önce dergi de okumuştum. Baktım kayseri de de kliniği var. 2 seans girmiştim sadece. 2 seans benim için yeterli oldu. Zaten aman aman bir kırışıklık yoktu ben de. Ama bebek gibi oldum ne yalan söyliyim. Kayseri de oturuyorum ben. İstanbulda nerde olduğunu bilmiyorum. Ama kayseri de oturanlar için adres verebilirim. Dermiss – Dr. Deniz Aykol / KAYSERİ

İyi ki botoks filan yaptırmadım.

Memnun kalan arkadaslardan rica etsem öncesi ve sonrası resimlerini koyabilirlermi. Bende bir sorun olduğunu sanmıyorum ve 5 seansa rağmen hiç bir değişim olmadı.

X