Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

E_lvan

Herşeyin hayırlısı..
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
3.962
7
Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun, hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Furkan
[tr][/tr] [td]Anne adaylari :KK49:[/td] [td]Bat :18:[/td] [td]Deneme süreci :97:[/td] [td]Durum:26:[/td] [td]Cinsiyet:13:[/td] [td]Bebek ismi:emir_bebek:[/td] [td]Dogum tarihi:KK9::KK9:[/td] [tr][/tr] [td]Candy34[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Kemre[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td]Mehmet Akif[/td] [td]11 Subat 2013:nazar:[/td] [tr][/tr] [td]Cicekrose[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Kiz[/td] [td]Yagmur Melisa[/td] [td]19 Subat 2013:nazar:[/td] [tr][/tr] [td]Senay_Mehmet[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Kiz[/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Alexanderetta[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Hanzadem27[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td]Göktürk[/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Snowflaken[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td]Yigit[/td] [td]12 Nisan 2013:nazar:[/td] [tr][/tr] [td]Mihrimahh[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Mavihayal[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Gulsevdam[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td]Eymen Yasir[/td] [td]13 Mayis 2013 :nazar:[/td] [tr][/tr] [td]Sugar_lale85[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td]Berkay[/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Lavanta7734[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td]Mehmet Yigit/ [/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Mikrolif[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Shummir[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Sela1[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Kiz[/td] [td]Idil[/td] [td]24 Haziran 2013:nazar:[/td] [tr][/tr] [td]Inciozmen[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Rabit[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Ayberk_ece[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Nacisss[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Yoruldum123[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td]Erkek[/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Sekerpare_[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Pakizeg[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Huma2013[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Canikom12[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Acemisufi[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Seiss[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Zerbas[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Leyla_6021[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Berna1627[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Sessizcekimsesizce[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Sekeristan[/td] [td][/td] [td][/td] [td]:KK49::KK9::nazar::nazar:[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Ocean[/td] [td]7 Agustos[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Oksamen[/td] [td]10 Agustos[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Aybice[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Aykurt[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Cileklipuding[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Dahlia34[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Ecrinx[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Evliyy[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Gelinkiz8[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Hazal34[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Korkak22[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Masumsu[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Mina13[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Nuysima[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Oliviera[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Owner[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Pamukelma[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Pissa[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Saskinanne[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Slvy1987[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Trinity[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Veracroft[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [tr][/tr] [td]Zeynepne[/td] [td]??[/td] [td]??[/td] [td]Bekliyor[/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td]

Son düzenleme:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

:nazar:Hayırlı olsun canım yeni topik :) uğurlu gelir bizlere de inşşşşallaaaaah :nazar:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Canım kardeşim, hayırlı uğurlu olsun...

topik hayırlı olsun arkadaşlar
topikte hamileniz bile var ne güzel:KK9::KK9:

topik hayırlı olsun arkadaşlar
topikte hamileniz bile var ne güzel:KK9::KK9:

Tskrler cnm..
Evet çok sükür, bikaç tane daha vajinusmustan sonra hamile olan ama aktif olamiyorlar pek.. ins sende en yakin zamanda kavusursun bebegine :KK16:

Son düzenleme:
Tskrler cnm..
Evet çok sükür, bikaç tane daha vajinusmustan sonra hamile olan ama aktif olamiyorlar pek.. ins sende en yakin zamanda kavusursun bebegine :KK16:
inşallah canım benim bende vajinusmus oldum evlendiğim ilk ay ama allaha şükür atlattım çabucak
1 ay sürdü vede kurtuldum şimdi bebiş istiyorum hayırlısıyla:KK16::KK16:

inşallah canım benim bende vajinusmus oldum evlendiğim ilk ay ama allaha şükür atlattım çabucak
1 ay sürdü vede kurtuldum şimdi bebiş istiyorum hayırlısıyla:KK16::KK16:

Negüzel kisa sürmüs, ertelemeyi ögrenmeden halletmissin canim.. Bende 1 sene 3 ay sonra kurtulabildim çok sükür.. :)
Ins Allah fazla bekletmeden nasip eder sanada banada isteyen herkesede.. :KK17:

Negüzel kisa sürmüs, ertelemeyi ögrenmeden halletmissin canim.. Bende 1 sene 3 ay sonra kurtulabildim çok sükür.. :)
Ins Allah fazla bekletmeden nasip eder sanada banada isteyen herkesede.. :KK17:
1 ay bile beni yıpratmaya yetmişti çok üzülüyordum
ama şimdi seni düşündüm de...
neyseki kurtulmuşsun :nazar::nazar::nazar:

1 ay bile beni yıpratmaya yetmişti çok üzülüyordum
ama şimdi seni düşündüm de...
neyseki kurtulmuşsun :nazar::nazar::nazar:

Malesef.. çok yiprandim ama yinede sükür halime, 3yil, 8 yil, 16 yil bile çeken var.. Allaha sükür karar verdikten sonra, azmettikten sonra halloluyo.. dermansiz dert vermesin Rabbim..

iyi olmus aslinda. cünkü sayfada yenen sayisi egzersiz yapanlardan fazla. su siralar egzersiz yapan da pek yok. konu hamilelik eksenine kayiyordu.

elvan rubella testinin yorumunu yaptirdin mi? var miymis antikorun?

iyi olmus aslinda. cünkü sayfada yenen sayisi egzersiz yapanlardan fazla. su siralar egzersiz yapan da pek yok. konu hamilelik eksenine kayiyordu.

elvan rubella testinin yorumunu yaptirdin mi? var miymis antikorun?

Hii senin yorumundan sonra aslinda iyi olur diye düsündüm, insan paylasmak istiyo ister istemez :) Malesef.. Aslinda egzersizci çok ama yapan yok.. iyi bi disiplin edilmeleri gerekiyo ama iste :KK19:

Canm ulasamiyorum doktora.. Benim türk doktorlarida izindeler 30'unda döncekler.. döner dönmez gitmek istiyorum.. Bütün kan tahlillerini yaptirmak istiyorum.. öteki doktorlar pek sicak bakmiyo bu fikrime nedense.. :KK50:

Canlarım ben sizden ayrılamıyorum :KK1::KK1::KK1:

:KK48::KK48: Abuulaaaammm ayril diyenmi var sankiiii :KK9: topik hem hamile kalmak isteyen hemde olanlar için geçerliiiiiii :KK76: Vajinusmusu yasayipta hamile kalmak çok güzel.. ins isteyen herkes bu kutsal duyguyu tadar Allahin izniyle :KK54::KK54:

Canım güzel geçiyor, bulantım falan fazla yok Allah'a şükür.

Canım sana 8 sene desem.. Hatta aramızda 10-16 sene olanlar da var malesef...

Negüzel bünyen güçlü.. Oglunda nasil geçmisti canm? ne gibi belirtilerin oluyodu? suan hangi belirtileri yasiyosun

:KK48::KK48: Abuulaaaammm ayril diyenmi var sankiiii :KK9: topik hem hamile kalmak isteyen hemde olanlar için geçerliiiiiii :KK76: Vajinusmusu yasayipta hamile kalmak çok güzel.. ins isteyen herkes bu kutsal duyguyu tadar Allahin izniyle :KK54::KK54:

Yok canım canım kardeşim, öyle diyen olmadı da ben yine de sorayım dedim :KK16::KK16::KK16::KK16:

AMİNNNN İNŞALLAH

Negüzel bünyen güçlü.. Oglunda nasil geçmisti canm? ne gibi belirtilerin oluyodu? suan hangi belirtileri yasiyosun

Oğlumda da hamileleyim çok rahat geçmişti, birkaç sorun dışında. Şimdi inanır mısın hamileliğime inanamıyorum bile, Allah'a şükür hiçbir sıkıntım yok, sabahları çok hafif bir mide bulantısı ve biraz da halsizlik oluyor o kadar. Karnım biraz büyüse de inanabilsem. 3-4 hafta sonra cinsiyeti belli olacak inşallah. Dört gözle bekliyorum.

Adet günlerimde, adet sancısı gibi sancı çekiyorum.

Yumurtlama günlerinizi iyi takip edin, en kısa zamanda olacak inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hii senin yorumundan sonra aslinda iyi olur diye düsündüm, insan paylasmak istiyo ister istemez :) Malesef.. Aslinda egzersizci çok ama yapan yok.. iyi bi disiplin edilmeleri gerekiyo ama iste :KK19:

Canm ulasamiyorum doktora.. Benim türk doktorlarida izindeler 30'unda döncekler.. döner dönmez gitmek istiyorum.. Bütün kan tahlillerini yaptirmak istiyorum.. öteki doktorlar pek sicak bakmiyo bu fikrime nedense.. :KK50:

cok yavas bu isler. aslinda yapilmasi gereken testleri vb. listelemek lazim. iyi ama az kalmis ayin 30'una. sen önden yaptir, bize de anlat hehe.
ama demir'i hatirlatayim sana :KK47: boslama onu.

X