jillian michaels ripped in 30

allah aallah herkes hoplamaya alışmış hepimizemi sıkıcı geldi .......insanity e gecelim topluca

ben dvd yi aldım, kapağında '30 günlük diyet planı dahil' diyor, ama cd de diyetle ilgili birşey yok :KK43: sizde var mı?

ripped a pazartesi başlıyorum:) bu programı yapan var mı?
30 day shredden sonra sanırım ilaç gibi gelecek, zıpzıplara son:KK52: eklemlerim mahvoldu:KK52:

youtubeda levellar yok link vermişsiniz baktım hata veriyor ne yapıcaz :KK70:

bugün ripped 1/2 yaptım, shredi yapmadan direk rippede başladım ben, shredi geçen sene yapmıştım, sürekli spor yaptığımdan dolayıda ripped e başlayayım dedim bu sene ramazanda :KK53: çok fazla squats tarzı hareket yapıyor, o yüzden direk bacaklar için etkili olduğunu düşünüyorum...

shred bende çok bir değişiklik yapmamıştı ripped yapar umarım :KK1:

bugün 1/3 yaptım, kızlar ya 1. levelde boynunun altına ağırlık koyup eğilip kalkıyor ya çok belim ağrıyor benim o harekette,(19.40 daki hareket) kalçayı sıkıp yük bindirmemeye çalışıyorum ama olmuyor, zaten öyle zorlayan bir harekette değil halbuki... keşke türkçe alt yazısı falan olsaydı, daha dikkatli yapabilirdim hareketleri :KK50:

ripped bu hafta bitti benimde, 3. ve özelliklede 4. hatada gerçekten zorlandım. Allah yardımcınız olsun:nazar:
boğazımı tutamadığım için bacak hariç bir incelme yok bende:KK52: önümde çok öenmli bir sınavım var günde 10 saat ders çalışıyorum napim abur cubur iyi gidiyor:nazar: günde 10 saat hareketsiz oturunca da:KK50: o yüzen çok etkili olmadı

neryse şimdi sıra BR'de. direnç lastiği sipariş ettim netten gelince başlıcam. en çok merak edip geçmek istediğim program buydu lastikler gelene kadar, canımın istediği egzersizi yapıcam mesela bugün killer buns yaptım. o da gerçekten süper bir program inanılmaz terletti

ripped bu hafta bitti benimde, 3. ve özelliklede 4. hatada gerçekten zorlandım. Allah yardımcınız olsun:nazar:boğazımı tutamadığım için bacak hariç bir incelme yok bende:KK52: önümde çok öenmli bir sınavım var günde 10 saat ders çalışıyorum napim abur cubur iyi gidiyor:nazar: günde 10 saat hareketsiz oturunca da:KK50: o yüzen çok etkili olmadı neryse şimdi sıra BR'de. direnç lastiği sipariş ettim netten gelince başlıcam. en çok merak edip geçmek istediğim program buydu lastikler gelene kadar, canımın istediği egzersizi yapıcam mesela bugün killer buns yaptım. o da gerçekten süper bir program inanılmaz terletti

ben 1/4 yapıyorum son 5 dk falan çok zorlanıyorum 3. ve 4. haftada öleyim o zaman :KK1:
ben diet yapıyorum amaçlarım bacaklarımı inceltmek bakalım etkili olacak mı, normalde uzun süredir pilates yapan biriyim böyle zıplamalı şeyler nedense zor geliyor bana, bu arada ders çalışırken spor yapman çok güzel ben geçen sene kpssye hazırlanıyordum 12 kilo aldım :KK53: kahve sayesinde selülitlerde cabası :KK52:

ben 1/4 yapıyorum son 5 dk falan çok zorlanıyorum 3. ve 4. haftada öleyim o zaman :KK1:
ben diet yapıyorum amaçlarım bacaklarımı inceltmek bakalım etkili olacak mı, normalde uzun süredir pilates yapan biriyim böyle zıplamalı şeyler nedense zor geliyor bana, bu arada ders çalışırken spor yapman çok güzel ben geçen sene kpssye hazırlanıyordum 12 kilo aldım :KK53: kahve sayesinde selülitlerde cabası :KK52:

kesinlikle etkisi olur,3.haftada bacaklarının inceldiği gözle görülür bi şekilde anlarsın...

X