Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

AYSE035

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
5.811
57
Slm arkadaşlar ben 1senelik evliyim ve daha çocuğum olmadı
biliyoruz ki zaman geçtikçe evlat sahibi olmak zorlaştı artık herkesin böyle bi sorunu var.açıkçası allahu teala bizleri sınıyor.bizler bu sınavlardan geçerken çeşitli tedavler oluyoruz.başımıza gelen olumsuzluklar karşısında yıpranıyoruz.bu zor sıkıntılı süreçlerden geçerken tek eksiğimiz olan evladı tek yürek olup dualar eşiliğinde allahtan istememiz bizi bi nebzede olsa rahatlatıp manevi gücümüzü artıracaktır.inanın bu zor süreçlerde srtese girmek yerine rahatlayıp huzur bulmamız gerekiyo ve bunu da ancak dualarla yapabilir..
Fikrim şu== haftada 1 arkadaşa 41 yasini şerif okumak yani cumadan cumaya toplanıp cuma saati bağışlamak ..bağışlamayı ben yapıcam allahın izni ile.. Katılmak isteyenler olursa eğer isimlerle liste oluşturacağım..
Mesajlarınızı bekliyorum .. Allaha emanet olun

biliyoruz ki zaman geçtikçe evlat sahibi olmak zorlaştı artık herkesin böyle bi sorunu var.açıkçası allahu teala bizleri sınıyor.bizler bu sınavlardan geçerken çeşitli tedavler oluyoruz.başımıza gelen olumsuzluklar karşısında yıpranıyoruz.bu zor sıkıntılı süreçlerden geçerken tek eksiğimiz olan evladı tek yürek olup dualar eşiliğinde allahtan istememiz bizi bi nebzede olsa rahatlatıp manevi gücümüzü artıracaktır.inanın bu zor süreçlerde srtese girmek yerine rahatlayıp huzur bulmamız gerekiyo ve bunu da ancak dualarla yapabilir..
Fikrim şu== haftada 1 arkadaşa 41 yasini şerif okumak yani cumadan cumaya toplanıp cuma saati bağışlamak ..bağışlamayı ben yapıcam allahın izni ile.. Katılmak isteyenler olursa eğer isimlerle liste oluşturacağım..

selam arkadaşım Allah şimdiden kabul etsin dualarınızı ben de katılmak istiyorum dualarınıza yasın okuyabilrim.

Selam arkadaşım . beni de ekleyebilirsin listeye bende okuyabilirim elimden geldiği kadar . çalışıyorum gündüzleri okuyamam ama akşamları elimden geldiği kadar yasin okur sayısını söylerim . Allah şimdiden kabul etsin niyetlerimizi .

merhaba arkadaslar..ınanın bu sabah Meryem suresı ıle ılgılı bır topıc acmayı dusunmustum..ben de katılabılırım..dualarımız kabul olsun ınsallah..

canım listeyi hemen yapabilirsen ben başlıyayım diyorum haftaya adet olucam salı falan ozamana kadar okuyayım

hepinize merhabalar öncelikle katılımınıza çok sevindim dua dolu günle bizi bekliyor.daha tanışmadık ama aramızda hamile olup duaya katılan arkadaşımızda var alllah senden de razı olsun ..inşallah yavaş yavaş tanışacağız..bu arada bende çalışıyorum ve biraz daha katılım olursa ilk partiye bu hafta başlarız inşallah öpüyorum allaha emanet olun

canım listeyi hemen yapabilirsen ben başlıyayım diyorum haftaya adet olucam salı falan ozamana kadar okuyayım

slm canım yarına kadar beklesek olur mu belki biraz daha katılım olur şu an 8 kişi olduk yarına kadar bekleyelim katılmak isteyen olursa ekler başlarız

yasini şerifi her hafta bi kişi adına okumayı uygun görüyorum fakat tedavi aşamasında olan arkadaşlarıma öncelik vermek istiyorum .. bu nedenle katılan arkadaşlarımın kaç yıllık evli olduğunu ve ne tür tedavilerden geçtiği şu an hangi tedavide olduğunu öğrenmek istiyorum..mesajlarınızı bekliyorum allaha emanet olun

slm canım yarına kadar beklesek olur mu belki biraz daha katılım olur şu an 8 kişi olduk yarına kadar bekleyelim katılmak isteyen olursa ekler başlarız

tabiki olur canım sen oluşturursun listeyi Rabbim kabul etsin inşallah ay böyle bi heyecan yaptım ben listede adımızın karşılığında hamile yazıyormuş gibi geldi gözümün önüne bi çırpıda hepimize okuyalım.asel cim senden de Allah razı olsun hamilenin duası çok çabuk kabul olurmuş allahım sana ve bebeğinede sağlık versin.

yasini şerifi her hafta bi kişi adına okumayı uygun görüyorum fakat tedavi aşamasında olan arkadaşlarıma öncelik vermek istiyorum .. bu nedenle katılan arkadaşlarımın kaç yıllık evli olduğunu ve ne tür tedavilerden geçtiği şu an hangi tedavide olduğunu öğrenmek istiyorum..mesajlarınızı bekliyorum allaha emanet olun

bencede yarınakadar bekleyelim ve cuma günü başlayıp ertesi cumaya kadar 41 yasinimizi yaparız. bende çalışıyorum Rabbim kabul etsin inşlhh akşamları okuruz.
kısaca özetlersem tedavimi: 4 yıllık evliyim, 1 yumurta takibi(klomen),2 taze tüp,1 dondurulmuş tüp denemsi ve hepside negatif:KK43:(( ve son olarakta laparaskopi ve histereskopi ameliyatları..

canım ben 4. tedavime bi aksilik çıkmazsa ekim gibi düşünüyorum dondurulmuşlar ile devam edicez..

tabiki olur canım sen oluşturursun listeyi Rabbim kabul etsin inşallah ay böyle bi heyecan yaptım ben listede adımızın karşılığında hamile yazıyormuş gibi geldi gözümün önüne bi çırpıda hepimize okuyalım.asel cim senden de Allah razı olsun hamilenin duası çok çabuk kabul olurmuş allahım sana ve bebeğinede sağlık versin.

canım inşallah istediğimiz gibi olur hemen hepimiz hamile kalırız rabbim nasip etsin inşallah..bende senin gibi düşünüyorum hamilelerin duaları kabul olurmuş

AYŞE cim beni 3 kişi say canım . eğer herkes 1 tane okuyacaksa yanlızca ben dışardan arkadaşlarım var onlarında okumalarını isterim okurlar onlar ben sana benim sayımı söylerim . Benim tedavim süresince benim için çok dua ettiler canım Şimdi sıra sizlerde . Rabbim hepinizin yardımcısı olsun inşl . Sen beni 3 kişi yaz unutma tatlım .

Tatlım elimden geldiği kadar yardım etmek isterim . bu uğurda 12 sene çok çektim ben canım . gözümün gördüğü kulağımın gördüğü , ya da görmediğim tanımadığım her kim varsa Rabbim isteyen herkese versin inşllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll . Ben hep dua edeceğim sizler için . Allahım yüzümüze gülecek buna inanın .

merhaba canım sende hoşgeldin inşallah katılım biraz daha artar

sağol canım hoş buldum. 7 yıllık evliyim. 3 aşılama ve 1 tüp negatif. bu ay dondurulmuş olacak. haftaya pazartesi rahim kalınlığı için kontrolum var. aynı hafta transfer olur diye düşünüyorum. hayırlısı bakalım.

bende çalışıyorum. elimden geldiğince okurum.

X