İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar büyük göğüslü hanımlar yardım lütfen :(

jigglyypuff

Yoğun ve yorgun günler...
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
763
20
kızlar özellikle tecrübe ettiğiniz çamaşır markaları var mı büyük göğüs bedeni için.emzirdiğim için göğüslerim hala dolu ama normaldede küçük değiller (D cup) emzirince bide oldular (E cup) dev anası.bedenim zayıf göğüs kocaman haliyle sırtımdaki ağrının tarifi mümkün değil. emzirmeyi bırakcaktım vazgeçtim.konforlu bi sütyen varmı bildiğiniz 1000lirada olsa alıcam artık canıma yetti:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

kızlar özellikle tecrübe ettiğiniz çamaşır markaları var mı büyük göğüs bedeni için.emzirdiğim için göğüslerim hala dolu ama normaldede küçük değiller (D cup) emzirince bide oldular (E cup) dev anası.bedenim zayıf göğüs kocaman haliyle sırtımdaki ağrının tarifi mümkün değil. emzirmeyi bırakcaktım vazgeçtim.konforlu bi sütyen varmı bildiğiniz 1000lirada olsa alıcam artık canıma yetti:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

minimezirları dene. bend eşuanda kom un minimizer 85 b var. topluyo baya .

eskişehrde sanrm birde bursadad görmüştm dalyancı dye bir dkkan indrmlide gzel ürünleri oluyor dene derm :)

özellikle kom markasınınki hem toparlıyor, hem küçük gösteriyor.

kom'un beliza sütyenini dene askılarn kalınlıgı da çok ideal.cok rahat ve şık bir sütyen.bu aralar üretimi durmuş ama senin bedeninde mağazalarda mutlaka vardır.

canım büyük bedenler yada anne toparlayıcı yada minimezerleri uygun fiyata bulabilirsinn

icgiyimshow google yaz bu sitede dilediğini bulma şansın var eger bulursan bana bir yaz olur mu sevgiler :KK66:

ben de 85 D giyiorum. illa göğüslerimiz büyük diye piyasada bulunan cicili bicili sütyenlerden mahrum kalmamalıyız değil mi? :) her markanın minimizer'ları var ancak babanne çamaşırı gibi durdukları için ben hiç sevmiyorum onları. kendi sütyenlerimi penti'den alıyorum üstelik ölçüler tam üstüme uygun yani kabinde saatlerce sütyen denemeden hemen alıp çıkabiliyorum ki bence bu büyük bir rahatlık:) aynı şekilde Kom'un da ürünleri var. fakat süngerli değil sadece dantelden yapılıyorlar, rahatlıklarından hiç bişey kaybetmedikleri gibi görünümleri de gayet afilli:) ancak ya ben denk gelmedim ya da üretilmiyor bilmiyorum kom'un D kuplarında süngerli ürün yok galiba..
Bir de La senza diye bir marka var. bunun ürünleri yaramaz kızlara göre ve fiyatları da biraz daha yüksek. internet sitesinde girip bakabilirsin orada keyfine göre:) sadece ölçüler avrupa ölçü sistemine göre düzenlenmiş. bu yüzden 85 D değil sitenin seni yönlendirdiği gibi göğüs ölçünü alıyorsun ve o ölçüye göre ürün bakıyorsun:) :) umarım yardımım dokunur..:)

Triumph markasının doreen modeli toparlayıcı,rahat ve dayanıklı.Çok iyi bir markadır tavsiye ederim.

ben de Kom'un miss claire'in ve suwen'in sütyenleri kullanıyorum çok memnunum. dantelli hem de seksi duruyor. tabi yazın sporcu tipi t-shirtler giyemiyorum. süngerlilerde askısı çıkanlar var ama, süngersizin rahatlığına alışınca yazın o süngerli sütyenleri giymek ölüm gibi geliyor.

Kom'un Serena modelini kullanabilirsin.

$serena.jpg

kızlar konuyu bayadır ihmal etmiştim emzirmeyi bıraktım şuan d cupa dütüm la senzadaki çamaırlardan bi gtane sipariş ettim ama resmen naylondu h,ç hoşuma gitmedi..:KK14:

Kesinlikle baki dalyacidan al ilk aldığın da acaba mi ki dersin ama rahatlığı mükemmel 23 yaşındayım 3 yıldır ondan alıyorum müthiş toparliyor hem minimizier lri guzel zamanlda alisirsin modellere hatta yılbaşında aldm en son fusya renginde favorimdir.
Bakımını güzel yaparsan uzun yıllarda eskimez ayricada elemanları da hem bu konida bilgili hemde çok yardımcı oluyorlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X