Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Ersağ a uye olmadan önce 230 sayfayi usenmeden okudum ve iyiki uye olmuşum dedim. Tuy azaltıcı kullandim 1 ayda ince telli tüylerde super etki etti tüyler yari yariya azaldi simdi devam ediyorum inşallah kökten çözüm olacak umutluyum
merhaba bende bu akşam üye olup tüy azaltıcı alacağım.. peki kalın telli tüylerde gelişme var mı ?

Ersağ sıvı sabu ya da sarı duş jeliyle kremin sürüleceği bölgeyi yıkayıp sürüyordum. Her akşam yatmadan önce, tüyler alınacak seviyeye gelene kadar sürüyorum. Sonra kökünden alıp yeniden devam :KK66: Sonuç için çok erken zamanla fark edecektir :KK19:

Üye oldum bende ellerin kimyasallardan yıpranmıştı bugünaspiratorume yyağ çözücü ile sildim ellerim yumuşacık yaptı saten damlası bi harika bi litre suya iki damla bütün evi sil kovan ilk defa sim siyah çıktı sasirdim. Bide ağrı kesici masaj kremi nerden agriyosa sur hemen geçirip mentollü keskin bi kokusu var burun tikaniklinda nefesi açıyor öksürük varsa çocuklarda göğsüne ve sırtına duruyorum hemen gecirio çok memnun kaldım ki daha bissuru pratik temizlik yöntemleri var üye olup kimyasallarini atmak isteyen olursa ozelden sponsor numarami verebilirim bütün temizlik yöntemlerini bulduğumuz pratik yöntemleri sağlık için ne iyi gelio anlatır yardımcı olurum üye olmak isteyen olursa ozelden sponsor numarami isteyebilir seve seve yardımcı olur elimden geleni yaparım

Üye oldum bende ellerin kimyasallardan yıpranmıştı bugünaspiratorume yyağ çözücü ile sildim ellerim yumuşacık yaptı saten damlası bi harika bi litre suya iki damla bütün evi sil kovan ilk defa sim siyah çıktı sasirdim. Bide ağrı kesici masaj kremi nerden agriyosa sur hemen geçirip mentollü keskin bi kokusu var burun tikaniklinda nefesi açıyor öksürük varsa çocuklarda göğsüne ve sırtına duruyorum hemen gecirio çok memnun kaldım ki daha bissuru pratik temizlik yöntemleri var üye olup kimyasallarini atmak isteyen olursa ozelden sponsor numarami verebilirim bütün temizlik yöntemlerini bulduğumuz pratik yöntemleri sağlık için ne iyi gelio anlatır yardımcı olurum üye olmak isteyen olursa ozelden sponsor numarami isteyebilir seve seve yardımcı olur elimden geleni yaparım
merhaba bende üye olmaya çalışıyordum ama sponsor numarası istiyor . bana verebilir misin
teşekkürler

Merhaba ersağ akne losyonu kullan lar sonuç aldınız mıyız çenemde lekeler var sivilceler sonuç alirmiyim

Merhaba ersağ akne losyonu kullan lar sonuç aldınız mıyız çenemde lekeler var sivilceler sonuç alirmiyim
Canım leke için leke giderici krem var çok çok işe yarıyor biraz pahalı ama bir kutu kullanıyorsun ve renk tonun eşitleniyor. Sivilceler içinde akne kremi iyi geliyor elbette ama önce tüm cilt altındakileri çıkartıyor sonra tedaviye başlıyıp sivilceleri gideriyor..

E
Canım leke için leke giderici krem var çok çok işe yarıyor biraz pahalı ama bir kutu kullanıyorsun ve renk tonun eşitleniyor. Sivilceler içinde akne kremi iyi geliyor elbette ama önce tüm cilt altındakileri çıkartıyor sonra tedaviye başlıyıp sivilceleri gideriyor..
Evet leke kreminide mi alsam dedi m ama Çk pahalı ilk önce akne losyonumu alayım ozam acaba ufff

E

ilginury
el köpüğü varsa elinizde önce onunla yıkayın ardından akne losyonunu düzenli kullanın. ilk zamanlar akneler çoğalabilir bu bir tedavi sürecidir. sizin görmediğiniz akneleri önce kökünden dışa vurdurur sonra tedavi eder. sakın çoğalttı diye vazgeçmeyin sonuçtan memnun kalacaksınız

Kızlar bu ersağ ürünleri kesinlikle kimyasal içermiyor mu?Hamilelikte kullanılabilir mi?

Kızlar bu ersağ ürünleri kesinlikle kimyasal içermiyor mu?Hamilelikte kullanılabilir mi?
Canım insan vücudunun ihtiyaç duyduğu düzeyde var kimyasal. Onun dışında sitesine bakarsan sağlık bakanlığından onayları filan var. İçini rahatlatacak boyutta açıklama olduğunu düşünüyorum sitesinde :)

ürünlerin içerisinde %94 oranında bitkisel, %6 oranındaysa organik kimyasallar içerir. organik kimyasal deyince örneğin: limon tozu, şeker, tuz gibi düşünün, yani işlenmiş halleridir. tabiiki farklı ürün organikler var içersinde. zaten sağlık bakanlığı, refik saydam hıfzıssıhadan ve bunun gibi bir çok yerden almış olduğu sertifikaları var. bu yüzden gönül rahatlığıyla ürünlerimizi kullanabilirsiniz. kimyasal olmayan hiç birşey yok zaten. su bile kimyasaldır. önemli olan zararlı kimyasalları kullanmamaktır.

ürünlerin içerisinde %94 oranında bitkisel, %6 oranındaysa organik kimyasallar içerir. organik kimyasal deyince örneğin: limon tozu, şeker, tuz gibi düşünün, yani işlenmiş halleridir. tabiiki farklı ürün organikler var içersinde. zaten sağlık bakanlığı, refik saydam hıfzıssıhadan ve bunun gibi bir çok yerden almış olduğu sertifikaları var. bu yüzden gönül rahatlığıyla ürünlerimizi kullanabilirsiniz. kimyasal olmayan hiç birşey yok zaten. su bile kimyasaldır. önemli olan zararlı kimyasalları kullanmamaktır.
Leke acici kremi de kullanabilir miyim sizce?

Leke acici kremi de kullanabilir miyim sizce?
herhangi bir problem olacağını sanmıyorum fakat bunlar çok özel ürünler. mademki lekeleriniz var, doğum sonrasındada belki yine olaki doğum lekeleri olacak, bu durumda doğumdan sonra kullanmanızı tavsiye ederim. hamilelik dönemi hassas bir dönem olduğu için pek tavsiye etmiyorum

az önce siparişim elime ulaştı ve malesef ersağ ürünlerinin söylendiği kadar masum olmadığına tanık oldum.Bakın duş jelinin içinde olan madde
Ammonium Laureth Sulfate (ALES) : Diğer kimyasallarla birlikte bulundukları zaman SLES ve ALES kuvvetli kansorejen bir gurup olan nitrosaminleri meydana getirirler. Bu tehlike, çoğunlukla coconut (Hindistan cevizi) dan geldiği açıklaması ile yarı yarıya doğal kozmetik perdesi arkasına gizlenmiştir.
PEG bileşenleri hepsi petrol türevi ve kansorejen madde ve tüm ürünleri malesef PEG içeriyor.Yüz toniğinde PEG-40 , roll on da PEG-12, argaan yağlı şampuanda PEG 120 ve PEG-12 ve bu şampuan aynı zamanda dimethicone içeriyor yani silikon saç gözeneklerini tıkayan bi kimyasal..Beni hayal kırıklığına uğrattın ERSAĞ! :KK43:

X