Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

Evet canım hatta KK da da vardı böyle katillerden.

Kimileri neredeyse cocuklarini da camasirsuyuyla yıkayacak .

şu çamaşır suyunu kim icad etti bilmiyorum ama pek hayır dua almıyor kendileri...

oldum olası sevmedim sevemedim çamaşır suyunu. 1 yıldır evimde yalnızca inşaat pisliği temzilenirken çamaşır suyu ve kireç sökücü kullandım.

yazık ya o çocuklara... Allah akıl fikir versin o kadınlara...

sıvı bulaşık deterjanıyla bugün eviye ve musluğu sildim.eviyeyinin süzgecini maalesef domestostan başkası temizlemiyordu.cif kullandığım da oluyordu ama domestosla uğraşmadan parlatıyordum.bugün sıvı bulaşık deterjanı ile eviyenin süzgeci malum çay suyundan sararıyor,sürekli temizlemek lazım.biraz bulaşık deterjanlı süngeri sürttüm hemen çıktı sarartılar.ve parladı.muslukta keza aynı şekilde.zaten bulaşık deterjanına karşı bir sempatim vardı.boşa değilmiş.:KK9:

sıvı bulaşık deterjanıyla bugün eviye ve musluğu sildim.eviyeyinin süzgecini maalesef domestostan başkası temizlemiyordu.cif kullandığım da oluyordu ama domestosla uğraşmadan parlatıyordum.bugün sıvı bulaşık deterjanı ile eviyenin süzgeci malum çay suyundan sararıyor,sürekli temizlemek lazım.biraz bulaşık deterjanlı süngeri sürttüm hemen çıktı sarartılar.ve parladı.muslukta keza aynı şekilde.zaten bulaşık deterjanına karşı bir sempatim vardı.boşa değilmiş.:KK9:

banyo wc ile de metal eviye ve musluklar anında prıl pırıl oluyor..

damla konsantresisni ve yağ çözücüsünü kullanıorum
çok memnunum, herkese de tavsiye ederim.

çay kaşıklarımdaki lekelere ne yapsam acaba?

çamaşır suyuna koyunca hemen çıkacak olan ama benim ısrarla çamaşır suyuna koymadığım çay kaşıklarımdaki lekelerr:KK1::KK1:

şimdi bir kaba koydum tüm çay kaşıklarımı, bir kapak banyo wc ile üzerlerini örtecek kadar kaynar su döktüm, pırıl pırıl olmalarını ümit ediyorum.

Pardon canım gormemisim mesajini.
Pırıl pırıl olcak merak etme.eger gerekirse bir sungerle yıkarsın durularsin miss gibi olurlar.

Eşim ürünleri aldığımda
-ne gerek var,kandırmaca demişti.
-Araştırdım karar verdim dedim.
-Ne farkı var dedi.
-Sen çamaşır suyuyla temizlik yaparken göğsünde doluluk hissi yaşamadığından,boğazın ağrıyıp,gözlerin,burnun yanıp başın bu kokudan ağrımadığından,gün boyu elinde çamaşır suyunun tahribatı yanında leş gibi gitmeyen kokusuyla başbaşa kalmadığından bilemezsin farkını dedim.:KK20::KK20: :KK19:

Eşim ürünleri aldığımda
-ne gerek var,kandırmaca demişti.
-Araştırdım karar verdim dedim.
-Ne farkı var dedi.
-Sen çamaşır suyuyla temizlik yaparken göğsünde doluluk hissi yaşamadığından,boğazın ağrıyıp,gözlerin,burnun yanıp başın bu kokudan ağrımadığından,gün boyu elinde çamaşır suyunun tahribatı yanında leş gibi gitmeyen kokusuyla başbaşa kalmadığından bilemezsin farkını dedim.:KK20::KK20: :KK19:

evet canım aynen öyle temizliği onlar apmadığı, deterjanlara temas etmedikleri için bilmeleri, ayırt etmeleri mümkün değil. ben de en başta eşime sormadım derken kasdettiğim buydu aslında.

sonuç ne oldu yazarsanız memnun olurum :KK71:

canım az önce çıkardım sudan, süngerin sert kısmıyla da ay suyla yıkadım. sonuç pırıl pırıl çay kaşıklarım var artık.. çay bardaklarımı da bi leğene koysam diye dşünmeye başladım şimdi :KK1::KK1:

aklımızda bulunsun o zaman bu deneyimin.ben de damacananın borularını,pompasını her damacana değiştirdiğimiz de parçalayıp bir kaşık çamaşır sulu suda bekletip yıkayıp duruluyor daha sonra kullanıyordum.bu deneyiminiz paralelinde ben de öyle yapsam mı acaba?:KK31:

merhaba kızlar...bende ersağa geçmiş temmuz ayında üye oldum sırf kendime ve aileme getirtmek için ki zaten kimse inanıp almıyyor ya belli markalar var onları tercih ediyorlar...kullandığım ürünler:duş jeli,bebek şampuanı (oğluşuma 2 yaşında),çamaşır yıkama tozları,yağ çöz,toz bulaşık deterjanını,genel temizlik,banyo wc,tüy azalyıcı,parlatıcısı,bulaşık makine temizleyicisi,hepsinden çok memnunum fakat kremli şampuanını kullandım baktım başımda saç kalmayacak bıraktım:KK52:...az önce de siipariş verdim baya kardeşime kendme anneme...birde parfümlerini merak ediyordum testırlarını sipariş ettim önce:KK12:..kullanan var mı kızlar parfümlerini??

Son düzenleme:
aklımızda bulunsun o zaman bu deneyimin.ben de damacananın borularını,pompasını her damacana değiştirdiğimiz de parçalayıp bir kaşık çamaşır sulu suda bekletip yıkayıp duruluyor daha sonra kullanıyordum.bu deneyiminiz paralelinde ben de öyle yapsam mı acaba?:KK31:

Artık camasirsuyu kullanmıyoruz. :KK20:
Di mi ama :13:

merhaba kızlar...bende ersağa geçmiş temmuz ayında üye oldum sırf kendime ve aileme getirtmek için ki zaten kimse inanıp almıyyor ya belli markalar var onları tercih ediyorlar...kullandığım ürünler:duş jeli,bebek şampuanı (oğluşuma 2 yaşında),çamaşır yıkama tozları,yağ çöz,toz bulaşık deterjanını,genel temizlik,banyo wc,tüy azalyıcı,parlatıcısı,bulaşık makine temizleyicisi,hepsinden çok memnunum fakat kremli şampuanını kullandım baktım başımda saç kalmayacak bıraktım:KK52:...az önce de siipariş verdim baya kardeşime kendme anneme...birde parfümlerini merak ediyordum testırlarını sipariş ettim önce:KK12:..kullanan var mı kızlar parfümlerini??

Hosgeldiniz
Burada neredeyse hepimiz kendi ihtiyaclarımızı gidermek icin üye olduk.satis olsa iyi olur tabi:KK9:
Ama asıl amacımız kendi ailemiz icin urunleri indirimli fiyattan alabilmek.

Parfümlerin tester larını ben de birara istiycem .
Alkollü ve alkolsuz çeşitler var.kokular organik esaslı olduğu icin zevke gore değişebilir.

benimde teyzem satıyor ersağ..sadece termal çamur maske sini aldım ama düzenli kullanmadım..bi kullanayım memnun kalırsam yazarım....bu ürünü kullanan var mı düzenli gerçekten işe yarıyor mu? 2 defa kullandım bi değişiklik görmeyince bıraktım ama belki de bitene kadar düzenli kullanmak gerekiyordur..varsa memnun kalan buraya yazabilir mi..kullanma hevesim gelsin:)))

benimde teyzem satıyor ersağ..sadece termal çamur maske sini aldım ama düzenli kullanmadım..bi kullanayım memnun kalırsam yazarım....bu ürünü kullanan var mı düzenli gerçekten işe yarıyor mu? 2 defa kullandım bi değişiklik görmeyince bıraktım ama belki de bitene kadar düzenli kullanmak gerekiyordur..varsa memnun kalan buraya yazabilir mi..kullanma hevesim gelsin:)))

canım termal çamur bende de var. iki kez kullandım. gayet güzel arındırıyor cildi. ama tembellik işte unuttum gitti bi daha yapmayı. kardeşim baya memnun kaldı, benimkini zor aldım elinden.. aklıma getirdin hadi kullanalım çamurlarımızı :KK1::KK1:

bende bir parfümün testırını almıştım, onu da kendi parfümüm var diye anneme vermiştim. kokusu güzeldi ama.. krizantem miydi tam hatırlamıyorum şimdi. testır diyip geçmeyin baya 20 ml galiba parfüm geliyor. çanta boyu diyebiliriz.

X