Sevgilisiyle ayrı ülkelerde olanlarrr... Gelin dertleşelim

2011 yılında yüksek lisans için 1,5 sene londrada yaşadım, bir şekilde yürüttük ben döndüm bu seferde erkek arkadaşım eğitim amacıyla gitti 2 sene için :KK43: bu gidişle hiç yan yana olamıcaz herhalde :KK43:

ah be tatlım ne güzel anlatmışsın okurken evet evet evet diye onaylaım hep seni ya..

Demek ki hislerimiz ortak seninle tatlım :)

Hala kavusamadik iliskimiz yollarda geciyor hemsireligi birakip Pilot olabilirim
Pilot olsam bu kadar cok ucmazdim herhalde :)

:KK70: abrın sonu selamet demişler bakalım doğru mu demişler göreceğiz :)

2011 yılında yüksek lisans için 1,5 sene londrada yaşadım, bir şekilde yürüttük ben döndüm bu seferde erkek arkadaşım eğitim amacıyla gitti 2 sene için :KK43: bu gidişle hiç yan yana olamıcaz herhalde :KK43:

Oy Oy... Hayırlısı olsun canım. En güzelini yapıyorsunuz. Bu tip konularda özellikle eğitimden ödün vermemeniz çok hoş. Umarım kısa zamanda kavuşursunuz :)

Benim püsküllü belam da yurt dışında.Aynı geçecek nickli arkadaşın gibi.(ne oldu akıbeti)Ama farkı ben onu terkettiğimde peşime düşüyor amadeğişen birşey yok.Bir yılı geçti.İş için sınava hazırlanıyor.iki gündür aramıyor.Bir aydır konuşmuyorum.Özledim..Hem sevdiğimden,masumiyetine inandığımdan..Dayanmak zor çünkü , belki boşluktan belki içten sevdiğim tek bir kişi olmadığından belki.

yazdıklarınızı okudukça içim biraz daha acıdı. en zor olanı bencede uzak olanı ama çok seviyorsun ve bırakamıyorsun. bende durumumu anlatmak istedim. belki siz bana çare olursunuz. benimkide uzakta hem uzak hem yabancı. 2013 yazında buraya geldiği zaman bir arkadaş yoluyla tanıştık. ona arapça öğretmiş sanada öğretir bir konuş demişti o zaman bir bir buçuk hafta buradayken görüştük. sonra o kendi ülkesine döndü ben onu unutmuştum. bir gün beni aramış ve twitterda bulmuş. takipçilerime pek bakmazdım ne hikmetse o gün baktım. ne göreyim beni takip ediyor bende takip ettim tabii benim düşüncem ondan arapça öğrenmek çünkü yurtdışına eğitim için gitmem gerekiyor ve arapça öğrenmeliyim. neyse biz haziran ayından beri böyle konuşuyorduk arapça dışında bana tüm hayatımı sormuştum bende meraklı birisiyim bende sormuştum. tabii öğrendiklerim pek iç açıcı olmasada biraz özel konular ben yinede konuşmaya devam etmiştim. bir beni ilk gördüğü günden beri çok sevdiğini bensiz yapamayacağını 2015 yazında sadece beni görmek için geleceğini söylemişti bende açıkca benden ne istediğini net bi şekilde söyle dedim temmuz ayında adımızı koymaya karar verdik. sevgili olarak devam etmek istiyorduk bundan sonra. böyle derken bir yalanını yakaladım ne etti yaptı affettirdi kendini. biz tabii böyle devam ederken konuyu 2015 yazına getirdi. birbirimizi çok sevdiğimizi biliyorum ama unutmaayalımki biz evlenemeyeceğiz dedim. çünkü onun ailesi benim mezhebimde dolayı beni asla kabul etmeyecekler benimde ailem aynı bu durumda. neyse böyle ayrılma kararı aldım ona söyledim ama o benden asla ayrılamayacağını ama ailesi konusunda şimdilik hiçbir çözüm bulamadığını söyledi. ilişkimizi gizlice sürdürdüğümüz için bu durumdan ben memnun değildim. tekrar kararımı söyledim ama beni bırakmasının asla mümkün olmadığını bensiz asla yapamayacağını söyledi. hasta olduğum zamanlarda iletişimini dahada sıklaştırdı ama son 2 gündür tek bir cevap yazmaması beni yalnızlaştırdı. bazen korkuyorum bazen ağlıyorum bu durum arada tekrarlanıyor ve hiç memnun olmuyorum. mesafemize gelince ben türkiyedeyim o suudi arabistanda bir arap. ama ne yapmalıyım bilmiyorum. çok özlüyorum. bazen sarılmak istiyorum ama olmuyor. uzak mesafe çok zor. katlanabilene ne güzel. işleri çok yoğun aslında farkındayım ama 5 dakikacık bugün nasılsın dese benim için yetecek ama... siz ne dersiniz bu duruma. çok uzattım aslında biliyorum hakkınızı helal edin :KK61::KK51:

biz aynı şehirde yaşıyoruz ama bu yaz ayrılık gözüküyor. erkek arkadaşım bu sene mezun oluyor ve yazın amerikaya gidecek. zor günler bizi de bekliyor.

Dün watsaptan saydım on kez masumca ısrar etmiş tangoda görüşmek için.En sonunda kabul ettim.Ama ona kızgınım çabuk kapattım.Sonra halimi sordu da sordu hiç sormadığı kadar.Masumca..Sonra ben kaçtım yine..Ayrılığı bir kez daha tekrarlayıp....Bugün özledim yine..Son konuşmasındaki romantizm etkiledi..Oyüzden daha çok özled,m...Bana adam gibi seven gibi gelse..Devamını getirse...Ayrılmasak...Çünkü ayrılık fikri kolumu kanadımı kırıyor..Herşey tatsız geliyor..İşim bile...Bu tatsızlık duygusundan bıktım..Keşke adam gibi birşeyler olsa...O da çok özlese..Bensiz duramasa..Herşey tatsız gelse..Belki biraz öyle, belki de bunun için zamana ihitiyacı var...Yada güzellikle olmayacaksa bu acıyı,tatsızlığı,adını,herşeyini alsa içimden Yaradan...Yaşamıma bir anlam ,bir tat,bir sevinç verse birşekilde..

uzun mesafe ilişkiyi hayatımda iki defa denedim, çok zor kızlar dünyanın en zor şeylerinden biri... hepinize bol şans ve bol aşk dilemekten başka şey gelmiyor elimdenn :/

Aşkını çoooook uzaklarda olsa bile taaa yüreğinin içinde hisseden...
Bedenler ayri olsa bile onu en yakininda hisseden...

Herkes gibi "yarin bulusalim" diyemeyen, hayatinin askini her istediginde göremeyen..

her zaman dokunamasada , göremese de, o iyiki var diyen...
özledikçe daha çok seven, her kavusmada kokusunu içinde depolamak isteyenler var biliyorum.
Yalniz degilim... Buyrun dertleselimm

En güzel ask zor olanmis... Zor olsada en güzel asklar bizim olsunn...
Konu açılalı epey zaman olmus ama yazamadan edemedim. İçim acıdı. Nişanlımın askerlik süresinde 13 ay hiç görüşememiştik gerçekten çok zordu o günler aklıma geldi
Siz Türkiye'ye döneceğiz falan yazmışsınız dönebildiniz mi peki

bende yazayım sevgilim benden 2 hafta önce ayrıldı ve iki hafta neredeyse hiç konuşmadık lisedeyiz her gün görüyoruz birbirimizi dün yanıma geldi konuşmak istedi ankaraya taşınıcağımız için ayrıldım böylesi ikimiz için de daha iyi değilmi dedi bende ben seni bekliceğime dair söz vermiştim dedi oda geri dönmeme ihtimalim var dedi bende olsun seni beklerim dedim oda gülerek 25 yaşına kadar evdemi kalıcaksın dedi :KK43:

X