Sevgilisiyle ayrı ülkelerde olanlarrr... Gelin dertleşelim

hosgeldin tatlim aramizaa:KK3: sevgilin kaptan mi? 35 gün boyunca telefon msj hic bsy yok mu??
of daha zormus ya:26: yeni mi cikti ki sefere?:
evet canım yeni çıktı. ben yanyana olmayı geçtim haftada bi haber alsam sevinecem. :KK43: ama inşallah araalık sonunda yanımda olcak :)

Hoşbulduk şekerım :KK42:
evet yenı geldım, şımdıden bıdaha ne zaman gıtsem dıye düşünüyorum :KK25:

Anlatın bakalım sevgılısı uzakta olan hatunlar
Nerde sevdıklerınız
ne zamandır berabersınız..
Kavuşma ıhtımalı var mı :KK53:

ohooooo kizlarr ben yokken kaynatmissinz bakiyorumm:KK35:
bende anlaticam bende :KK70:
biz sevgilimle kasimda 5. yilimza giricez insalahh:nazar:
daha cocuk denicek yasta tanistik 15 yaslarimizda daha aklimiz bir karis havayken, ( hala oyle gerci:KK1:)
ergen ergen pc oyunu oynarken :KK70:
nette tanistik... konustuk fln filan derken ben hayatimda hic gormedigim birine asik oldum..
Ilk askim o benimm :KK70:D
snra iste o bana acildi ben yok fln diyorum naz yapiyorum:KK52:
yani sonucta hic yuzyuze gorusmemistik dha cocuguz uzaktayiz nasil olucakti bu is??
ama oldu iste. Ilk gorusmesini sevgili olduktan snra gerceklestiren ilk cift bizizdir heralde:KK52:
bana bazen diyo baslarda kabul etmemistin ne cektirmistin bana diye, bende diyorum e hakliydim hic gormemistim nerden bilebilirdim eli kanli bi katil olmadigini
gencleri dolandiran bi organ mafyasi olmadigini:104::104:
Ama oyle degilmis yufka yurekli hayatimin erkegiymis o benimm:KK31::KK31:

gerçekten çok zormus tatlim.. Çok haklisin sende yap boz degilsn bi oyle bi boyle... Soyledigi seyler sok kirici gunde iki dk yetermis.. Yeter mi be. Ztn biz ayriyiz, birbirimize anlattiklarimizla yasiyoruz biz cnku gorusemiyoruz... Metanetli ol canim. Biraz kendini toparlamaya calis. Baska seylere yogunlas snrada bir karar al ve onu uygula.. Onu cok seviyosun, belki kendinden cok ama iliski dedigin iki kisiliktr tek kisinin cabasiyla olmaz ki... Biraz arama sorma haber verme bi sure.. birak seni ozlesin.. He baktin degisen bsy yok o zaman kimsenin seni bu kadr uzmesine izin verme canim :) yazdiklarini okurken cok uzuldm , sen yasarken nasl uzuluyosndr kim bilir.. Ama gozlerine yazik.. Iliskiyi kurtaricam diye butun yuku omuzlarina alip o yukun altinda ezilme... Guzelce konus herseyi soyle brz seni ozlemesine izin ver.. Sonrada duruma gore sen en dogru karari verirsin :)) sevmek ozlemektir ya insan yanindayken bile ozler sevdigini bu nasl is :KK43:

bitirdim canım..
bu sabah koydum son noktayı çünkü geri adım atmadı..
yine aynı şeyleri dedi..
bensiz belki daha rahat olacakmış falan bunu bile dedi..
beni suçluyor öyle bir şey istiyorum diye görüşelim ki paylaşalım aynı anı diyorum diye..
neler dedi yine yeniden..
yok kendisi kısıtlanıyormuş yok ben m..kmışım yok ap..tlmışım falan filan..
yok kimse böyle degilmiş benmişim uzakta olup böyle şeyler isteyen..
ben de hoşçakal dedim kapattm telefonu
ondan sonra ne aradı ne sordu..
bende aramıcam inşAllah..
çook yoruldumm çoook bunaldım

yazıalnları okudum sizler adına çok sevindim hep böyle mutlu olursunuz inşAllah
ben de çok isterdim mutlu olmayı degerli oldugumu hissetmeyi bana gün içinde on beş yirmi dakika ayırabilmsini..
ama yapmadı çok da agır şeyler konuştu..
bitirdim hoşçakal dedim diyebildim..
içim çok acıyor çok kanıyor kapattım sandıgım yaralarım..
bahaneydi diyorum bana söyledikleri zaten o bitirmek istiyordu yapamadı bana topu attı
ben de istedigini verdim diyorum..
inanmıyorum ki artık sevgisine de inanmıyorum ki artık degerli olduguma hissetmiyorum ki..
bir gün anlasın diyorum anlasın bensizligi ama anlamasa da olur ki bunun için bile bekleyecek gücüm yok yılmışım yıkılmışım resmen..
dermanım kalmamış ona bir şey demeye ya da onla ilgili bir şey düşünmeye..
buna bile dermanım kalmamış artık..
bir an önce içimde kalanları da alsın rabbim alsın da ne olur artık güleyim ne olur gülerken bir anda yeniden yere çakılmayayım
son bir adım gücüm kaldı tekrar dogrulmak icin ne olur bana dua edin ne olursunuz...

ohooooo kizlarr ben yokken kaynatmissinz bakiyorumm:KK35:
bende anlaticam bende :KK70:
biz sevgilimle kasimda 5. yilimza giricez insalahh:nazar:
daha cocuk denicek yasta tanistik 15 yaslarimizda daha aklimiz bir karis havayken, ( hala oyle gerci:KK1:)
ergen ergen pc oyunu oynarken :KK70:
nette tanistik... konustuk fln filan derken ben hayatimda hic gormedigim birine asik oldum..
Ilk askim o benimm :KK70:D
snra iste o bana acildi ben yok fln diyorum naz yapiyorum:KK52:
yani sonucta hic yuzyuze gorusmemistik dha cocuguz uzaktayiz nasil olucakti bu is??
ama oldu iste. Ilk gorusmesini sevgili olduktan snra gerceklestiren ilk cift bizizdir heralde:KK52:
bana bazen diyo baslarda kabul etmemistin ne cektirmistin bana diye, bende diyorum e hakliydim hic gormemistim nerden bilebilirdim eli kanli bi katil olmadigini
gencleri dolandiran bi organ mafyasi olmadigini:104::104:
Ama oyle degilmis yufka yurekli hayatimin erkegiymis o benimm:KK31::KK31:

eee demi ama organ mafyasi olabilirdi sonuçta nerden bılceksınn :KK1::KK1:

maşallah sızede :nazar:

bitirdim canım..
bu sabah koydum son noktayı çünkü geri adım atmadı..
yine aynı şeyleri dedi..
bensiz belki daha rahat olacakmış falan bunu bile dedi..
beni suçluyor öyle bir şey istiyorum diye görüşelim ki paylaşalım aynı anı diyorum diye..
neler dedi yine yeniden..
yok kendisi kısıtlanıyormuş yok ben m..kmışım yok ap..tlmışım falan filan..
yok kimse böyle degilmiş benmişim uzakta olup böyle şeyler isteyen..
ben de hoşçakal dedim kapattm telefonu
ondan sonra ne aradı ne sordu..
bende aramıcam inşAllah..
çook yoruldumm çoook bunaldım

aa çok ileri gitmis o da:KK19:
ne olursa olsun kimsenin sana bu sekilde hakaret etmesine asla izin verme tatlimm.
Bitirmekle iyi yapmissin akli basina gelsin.:KK20:
Ama olan sana oluyo degil mi oyle hissediyosun suan..
üzülme canim ne kadar erken kurtulursan kar böylelerinden..
kabahat sende degil ki:KK50: takma kafana diicem saçma gelicek sana,
ama ne zaman için dolsa böyle tasacak gibi olsan ona msj atmak istesen tut kendini gel bizlere dök içini ama onu arama :KK50:
kendini sevdigin icin kendi degerin icin kendine bir iyilik yap ve unut onu:KK19:

yazıalnları okudum sizler adına çok sevindim hep böyle mutlu olursunuz inşAllah
ben de çok isterdim mutlu olmayı degerli oldugumu hissetmeyi bana gün içinde on beş yirmi dakika ayırabilmsini..
ama yapmadı çok da agır şeyler konuştu..
bitirdim hoşçakal dedim diyebildim..
içim çok acıyor çok kanıyor kapattım sandıgım yaralarım..
bahaneydi diyorum bana söyledikleri zaten o bitirmek istiyordu yapamadı bana topu attı
ben de istedigini verdim diyorum..
inanmıyorum ki artık sevgisine de inanmıyorum ki artık degerli olduguma hissetmiyorum ki..
bir gün anlasın diyorum anlasın bensizligi ama anlamasa da olur ki bunun için bile bekleyecek gücüm yok yılmışım yıkılmışım resmen..
dermanım kalmamış ona bir şey demeye ya da onla ilgili bir şey düşünmeye..
buna bile dermanım kalmamış artık..
bir an önce içimde kalanları da alsın rabbim alsın da ne olur artık güleyim ne olur gülerken bir anda yeniden yere çakılmayayım
son bir adım gücüm kaldı tekrar dogrulmak icin ne olur bana dua edin ne olursunuz...

canim benimm ne kadar da dolmussun:KK5:
Sen degerlisin zaten arkadasim :)) ama bunu anlayamayacak kadar kör birini sevmissin:KK50:
dualarim seninle , en kisa zamanda kendini toprarlayip eskisinden daha mutlu olursun insallah. Ama bu en cok ta senin elinde biliyosun dmi:KK34:
Gez dolas arkadaslarinla alis verise cik spora git kendine vakit ayir:KK24:
Eminim seni hakkiyla sevecek birine rastlayacaksin ve o zaman bu gunleri degmeyen biri icin aglayarak gecirdigine yanacaksin :)

eee demi ama organ mafyasi olabilirdi sonuçta nerden bılceksınn :KK1::KK1:

maşallah sızede :nazar:

organ mafyasi olsa bundan daha karli cikamazdi zaten. en degerli organimi kalbimi caldi daha nee:KK35:

Sizde fark ettinizmi günden güne sizi özledikce size daha cok baglanmalarini?

Benim sevgilim aslinda cok sinirli ve öyle pek güzel sözler söylemesini sevmez.. ama bu son 2 hafta okdr tatli ki..
durmadan agzindan beni mutlu eden sözler... simdiye kdr hic olmadigim kadar cok memnunum iliskimden..

kızlaaaaar şu depresif hallerden bi çıkalım lütfeeeen :KK34: en zor ilişkilerden birini yaşıyoruz kabul ediyorum çünkü şehir dışı bile değil farklı ülkelerden bahsediyoruz ama yılmak yooook yola devaaaam :KK1: hem ne zaman ne olacağı belli olmaz ama bunu düşünerek yaşayamayız anı yaşamak lazım demi ama :KK34: sevgilisinden ayrılan arkadaşa da şunu söylemek isterim tatlım apaçık ortada ki o çocuk senin sevgini haketmiyomuş işte boşver üzüldüğüne bile değmez bundan sonra ki hayatında umarım hakeden birini bulursun.. evet kızlar başka mutluluğunu paylaşan yok mu :KK1::KK1:

Sizde fark ettinizmi günden güne sizi özledikce size daha cok baglanmalarini?

Benim sevgilim aslinda cok sinirli ve öyle pek güzel sözler söylemesini sevmez.. ama bu son 2 hafta okdr tatli ki..
durmadan agzindan beni mutlu eden sözler... simdiye kdr hic olmadigim kadar cok memnunum iliskimden..

kesinlikleee :)) özlemek dahada cok bagliyo insanlari o yuzden yanindayken belki bu kdr sevmiicekti ama uzaktasin ya ulasamiyo git gide daha cok ozluyo ya , o yuzden daha cok baglaniyo ve ask gittikce daha da guzel bi hal aliyo :KK31:

kızlaaaaar şu depresif hallerden bi çıkalım lütfeeeen :KK34: en zor ilişkilerden birini yaşıyoruz kabul ediyorum çünkü şehir dışı bile değil farklı ülkelerden bahsediyoruz ama yılmak yooook yola devaaaam :KK1: hem ne zaman ne olacağı belli olmaz ama bunu düşünerek yaşayamayız anı yaşamak lazım demi ama :KK34: sevgilisinden ayrılan arkadaşa da şunu söylemek isterim tatlım apaçık ortada ki o çocuk senin sevgini haketmiyomuş işte boşver üzüldüğüne bile değmez bundan sonra ki hayatında umarım hakeden birini bulursun.. evet kızlar başka mutluluğunu paylaşan yok mu :KK1::KK1:

var beeenn:KK52:
sevmek ve sevilmek kadar guzel birsey varmi yaaa :)) uzakta olsakta bunu biliyoruz ya o yeter :) Princess'in de dedigi gibi belki yan yana olsaydik bu kadar sevmiicektik ama ozledikce daha da buyuyor askimiz bu cok guzel :) herkes asklarin yalanligini konusuyo ama gelin gorun ki saf aski , dokunmadan gormeden sevebilmeyi biz ogrendik :))
masallardaki asklari belkide bizler yasiyoruzz:KK52:

aklima bisey geldii:KK28:

bikac sayfa once bi yastik paylasmistim ya ordan aklima geldi..
bizler ayriyiz ya sevgilime kalp seklinde yastik dikmek istiyorum
uzerine seni seviyorum yazicam (iple tabi:KK1:) arkasina isimlerimizi
alt kenara biyere kucuk bi sekilde cikmaya basladigimiz tarihi:KK52:
nasil fikir???

Ama renk konusunda kararsizim.
acaba kirmizi kalp uzerine siyah iple yazilar cok mu klasik olur??
yoksa sari lacivert mi yapsamm cok koyu fenerlidir de :26:

aklima bisey geldii:KK28:

bikac sayfa once bi yastik paylasmistim ya ordan aklima geldi..
bizler ayriyiz ya sevgilime kalp seklinde yastik dikmek istiyorum
uzerine seni seviyorum yazicam (iple tabi:KK1:) arkasina isimlerimizi
alt kenara biyere kucuk bi sekilde cikmaya basladigimiz tarihi:KK52:
nasil fikir???

Ama renk konusunda kararsizim.
acaba kirmizi kalp uzerine siyah iple yazilar cok mu klasik olur??
yoksa sari lacivert mi yapsamm cok koyu fenerlidir de :26:

güzel fikir bende bı ara kafaya koymuştum ama sonra vazgeçtım uğraşması zor geldı:KK1:

ama ben olsam sıyah beyaz yapardım ( Beşıktaşlıyım ya ondandır :KK33:)

Benide alin aranizaa bacilarim :KK43:

Benim (ex) askim istanbulda, ben almanyadayim. 2 senelik bir iliskimiz vardi. yaz tatillerinde görüsebiliyorduk sadece, birde bir sefer tek basima gittim tr'ye ankaraya ailemin yanina oraya geldi hergün görüstük gezdik ettik.
bu sene sözlenecektik ama ayrildik...olmadi iste, ailem cok baski yapti, en cokta ona..dayanamadi patladi sonunda. psikolojisi altüst oldu.
2 ay fln görüsmedik sonra mesajlasmaya basladik yine...arkadasca..evet kanka diyor bana arada. cok zoruma gitsede bende ona kanka diye hitab ediyorum.
onu nasil özledigimi tahmin bile edemezsiniz :KK43: en son gecen sene agustosta gördüm onu..ayrilirken bile yüzyüze degildik..telefonda oldu hersey biran.

artik dayanamadim ve ucak bileti aldim önümüzdeki ay günü birlik onu görmeye gidecegim..onu görmezsem gözüm acik gidecegim icimde kalacak..evet büyük bir delilik bu yaptigim ama gidecegim, ne olursa olsun görecegim onu, belki de bu son görüsmemiz olacak ama onun gözlerine bakmam lazim son bir defa sarilip 'kendine iyi bak' demem lazim :KK43:

Ailemem yalan söyleyecegim mecbur o gece bizi bir konserde bilecekler (arkadasimla birlikte gidecegim).
Dua edin kizlar sag salim gidip geleyim ve hersey güzel gecsin :18:

kesinlikleee :)) özlemek dahada cok bagliyo insanlari o yuzden yanindayken belki bu kdr sevmiicekti ama uzaktasin ya ulasamiyo git gide daha cok ozluyo ya , o yuzden daha cok baglaniyo ve ask gittikce daha da guzel bi hal aliyo :KK31:

var beeenn:KK52:
sevmek ve sevilmek kadar guzel birsey varmi yaaa :)) uzakta olsakta bunu biliyoruz ya o yeter :) Princess'in de dedigi gibi belki yan yana olsaydik bu kadar sevmiicektik ama ozledikce daha da buyuyor askimiz bu cok guzel :) herkes asklarin yalanligini konusuyo ama gelin gorun ki saf aski , dokunmadan gormeden sevebilmeyi biz ogrendik :))
masallardaki asklari belkide bizler yasiyoruzz:KK52:
ahanda tam doğru noktaya değindi kader arkadaşım benim :KK1::KK1::KK1::KK1:

Benim (ex) askim istanbulda, ben almanyadayim. 2 senelik bir iliskimiz vardi. yaz tatillerinde görüsebiliyorduk sadece, birde bir sefer tek basima gittim tr'ye ankaraya ailemin yanina oraya geldi hergün görüstük gezdik ettik.
bu sene sözlenecektik ama ayrildik...olmadi iste, ailem cok baski yapti, en cokta ona..dayanamadi patladi sonunda. psikolojisi altüst oldu.
2 ay fln görüsmedik sonra mesajlasmaya basladik yine...arkadasca..evet kanka diyor bana arada. cok zoruma gitsede bende ona kanka diye hitab ediyorum.
onu nasil özledigimi tahmin bile edemezsiniz :KK43: en son gecen sene agustosta gördüm onu..ayrilirken bile yüzyüze degildik..telefonda oldu hersey biran.

artik dayanamadim ve ucak bileti aldim önümüzdeki ay günü birlik onu görmeye gidecegim..onu görmezsem gözüm acik gidecegim icimde kalacak..evet büyük bir delilik bu yaptigim ama gidecegim, ne olursa olsun görecegim onu, belki de bu son görüsmemiz olacak ama onun gözlerine bakmam lazim son bir defa sarilip 'kendine iyi bak' demem lazim :KK43:

Ailemem yalan söyleyecegim mecbur o gece bizi bir konserde bilecekler (arkadasimla birlikte gidecegim).

gel bacim hosgeldinn:KK16:
yapma be canim. Ailenden habersiz boyle bi ise kalkisma Allah korusun ya birsey olursa basina birsey gelirse ailen seni nerde arasin:KK50:
ayrica eski sevgiliden arkadas hatta kanka olmaz yaa.

gel bacim hosgeldinn:KK16:
yapma be canim. Ailenden habersiz boyle bi ise kalkisma Allah korusun ya birsey olursa basina birsey gelirse ailen seni nerde arasin:KK50:
ayrica eski sevgiliden arkadas hatta kanka olmaz yaa. Bu arada yaslariniz kaç?

Kizlar merhaba,
Bende bundan tam 6-7 sene once Turkiye'den birisiyle cikiyordum, ben yurdisindayim..
Her sene yaz tatiline onu gormeye gidiyordum boyle 2 yaz gecti ve 3. yazda ben ordayken beni boynuzlarken yakaladim :KK30:
O zaman tabiki canim cok yanmisti bunalimdan bir kac ay cikamadim sonucunda turkiyeye sirf onun icin gidiyodum.. buyul hayal kirikligina ugramistim.
Ondan sonra Turkiye'ye gittigim her sene Allah'in isi hep bir sekilde karsima cikti ve bana sadece uzaktan bakmakla yetinebildi.
Ayrildiktan 2 sene sonra ben nisanlandim gecen senede dugun alisverisine gittigimde Allah'in isi yine gordum onu, bana dedigi su oldu "Bana ne dua ettiysen o zamandan beri kismetim kapali!!!" :KK17:
Dedim benimde kismetim bir o kadar acildi evleniyorum :KK64:
Simdi evliyim nerdeyse 1 senedir ve Allah'a sukur kocamla cok mutluyum ama eskiye bakinca bazen boyle gulesim geliyor.
Allah sizlerin bahtini acik etsin kizlar, sevdiklerinize kavusun insallah :KK19:

Kizlar merhaba,
Bende bundan tam 6-7 sene once Turkiye'den birisiyle cikiyordum, ben yurdisindayim..
Her sene yaz tatiline onu gormeye gidiyordum boyle 2 yaz gecti ve 3. yazda ben ordayken beni boynuzlarken yakaladim :KK30:
O zaman tabiki canim cok yanmisti bunalimdan bir kac ay cikamadim sonucunda turkiyeye sirf onun icin gidiyodum.. buyul hayal kirikligina ugramistim.
Ondan sonra Turkiye'ye gittigim her sene Allah'in isi hep bir sekilde karsima cikti ve bana sadece uzaktan bakmakla yetinebildi.
Ayrildiktan 2 sene sonra ben nisanlandim gecen senede dugun alisverisine gittigimde Allah'in isi yine gordum onu, bana dedigi su oldu "Bana ne dua ettiysen o zamandan beri kismetim kapali!!!" :KK17:
Dedim benimde kismetim bir o kadar acildi evleniyorum :KK64:
Simdi evliyim nerdeyse 1 senedir ve Allah'a sukur kocamla cok mutluyum ama eskiye bakinca bazen boyle gulesim geliyor.
Allah sizlerin bahtini acik etsin kizlar, sevdiklerinize kavusun insallah :KK19:

aminn canim:))
sende yeni evli sayilirsin Allah hayirli, mutlu huzurlu saglikli bi sekilde yuvanizi sürdürmeyi nasip etsin:nazar:

X