İstanbul Avrupa yakası için düğün mekanı arıyorum

GaydiriGubbakCemile

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2007
8.684
5
Kızlar merhaba..
Düğünüm istanbul' da olacak ben Tekirdağ da oturuyorum.. Önümüzdeki sene düğünüm var kısmetse ve düğün mekanı arıyorum. Kokteyl menülü olabilir ( yemekli olmıcak ) açık kapalı alan olabilir ve en önemlisi ekonomik olması..

Yardımlarınıza ihtiyacım var :KK24:

Forumdaki diğer başlıklarıda inceledim ama yakın tarihlerde açılmış ve farklı yerler öneren bir içerik bulamadım maalesef..

Benim şuan aklımda gönül davet var.. En kısa sürede gidip fiyat almak istiyorum.

Bende bu yaz evlenicem istanbulda bende senin gibi şehir dışındayım bi kaç mekan ismi var aklımda bende kokteyl düşünüyorum ama istanbulda fiyatlar çok yüksek bilmiyorum ne yapıcaz :26: gittiğin yerleri ve fiyatlarını buraya yazarsan çok sevinirimm

Bende bu yaz evlenicem istanbulda bende senin gibi şehir dışındayım bi kaç mekan ismi var aklımda bende kokteyl düşünüyorum ama istanbulda fiyatlar çok yüksek bilmiyorum ne yapıcaz :26: gittiğin yerleri ve fiyatlarını buraya yazarsan çok sevinirimm

mutlaka bunu paylaşıcam zaten canım..
evet maalesef istanbul çok pahalı :KK5:

Kızlar merhaba..
Düğünüm istanbul' da olacak ben Tekirdağ da oturuyorum.. Önümüzdeki sene düğünüm var kısmetse ve düğün mekanı arıyorum. Kokteyl menülü olabilir ( yemekli olmıcak ) açık kapalı alan olabilir ve en önemlisi ekonomik olması..

Yardımlarınıza ihtiyacım var :KK24:

İstanbul merterde hurry inn hotelde 10500 tl den fıyatlarla düğünler yapılıyor

X