Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Palette 6-68 Bronz Kahve İle Boyayanlar ?

1. Konu Sahibi : theuglygoddess #1

Palette 6-68 Bronz Kahve İle Boyayanlar ?

Palette 6-68 Bronz Kahve ile saçını boyayan var mı? Boyayanlar yorumlarını paylaşırlarsa ya da resimlerini koyarlarsa çok iyi olur. Boyamayı düşünüyorum ama karar veremedim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Palette-6-68-Bronz-Kahve-Sac-Boyasi__33616949_0.jpg  

2. Konu Sahibi : theuglygoddess #2
    ben bugun 6-65 boyadım.bronz kahveyıde dusunmustum ama cok renk farkı goremedım resımlerde bırazda sarı yansımalı ıstemıstım.sadece sunu soyleyebılırım boyle baskın bır kahverengı bekleme sacında.bıraz daha az kahvelık verıyo dıyeyım.tabı zemınde onemlı ama

3. Konu Sahibi : theuglygoddess #3
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    bu renkte 6 ve 8 yansıması olduğu için kızıllı bir kahve çıkacaktır. ama parlak bir renk olur gibi

4. Konu Sahibi : theuglygoddess #4
    Alıntı utku kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ben bugun 6-65 boyadım.bronz kahveyıde dusunmustum ama cok renk farkı goremedım resımlerde bırazda sarı yansımalı ıstemıstım.sadece sunu soyleyebılırım boyle baskın bır kahverengı bekleme sacında.bıraz daha az kahvelık verıyo dıyeyım.tabı zemınde onemlı ama
    Alıntı micra kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bu renkte 6 ve 8 yansıması olduğu için kızıllı bir kahve çıkacaktır. ama parlak bir renk olur gibi
    Saç rengim açık kahve gibi. Ben karamel kahve gibi bi renk istiyorum sanırım bu renge boyarsam dediğiniz gibi kahvelik vericek sadece. Daha bi açık renk seçmeliyim

5. Konu Sahibi : theuglygoddess #5
    tavsiye ederim ben canım gecen yıl anemin sacını bir yıl kadar bu renge boyadık ve gercekten çok canlı parlak bir renk yanlız kutu üzerindeki renge aldanma ana rengi kahve ama güneşte kızıl yansımaları var çok hoş bir renk eğer kahve tonları gibi koyu kahve kızıl tonlarını düşünüyosan ideal bir renk..:)