Bora Karaali mi? Yoksa Can Kopal mı?

3 -3 250 genel konusuldu ameliyatin ne sekilde olcagi bora bey fotolarini Cekip pc de nasil istedigini soruyor ve soylemi boylemi dio duzenliyor fotolarin ustunden Fakat can bey kesinlikle istedigini sormuyor herseyi ona birakmani istiyor gibiydi. Ama can bey baya ilgili Fakat bora bey konusmayi cok kisa kesiyor

Sormazmı cnm tabikide soruyor.. Evet resim üzerinde göstermiyor ama ne istegiğini ve neleri kesinlikle istemediğini soruyor olur yada olmaz die söylüyor.. Tasarımı goto üzerinde deilde konuşarak yapıyor :)

İnanılmaz mutluyum çünkü benim hem estetik hemde sağlık açısından bozuktu.. Estetik yönünü düşünmeden girdim pek ii bişi çıkmaz bu burundan diye ama hayal edemediğim buruna sahip oldm.. Bunlar hep şand işi o yüzden hep diyorum hangi doktora olursanız olun rabbim herkezin gönlüne göre versin
DKTORUNUZ KİM????????????????????????
merhaba,
ucuna yapay kıkırdak koydu mu sizde, herhangi başka bir işlem yapıldı mı içeride bende ameliyat olacağım pazartesi günü o yüzden soruyorum, benim sinüzit ağrılarım çok fazla burun ucu kıkırdağımda eğilme ve uzama var, içerideki kıkırdakta meğerse yamukmuş, be sağ tarafımda kemik varmış, burun etlerimde sinüzit yüzünden şişmiş, nefes alırken zorlanıyorum. ben sırf sinüzitlerden kurtulmak için oluyorum. aslında estetik istemiyorum ama kıkırdak ve kemiklere işlem uygulayacağı için dışarıdan da müdahale edip düzeltmek zorunda olduğunu söyledi. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
doktor : BORA KARAALİ
yorumlarınızı bekliyorum..
korkudan ölüyorummmmmmmm AMELİYAT 21.09.2014 PAZARTESİ

DKTORUNUZ KİM????????????????????????
merhaba,
ucuna yapay kıkırdak koydu mu sizde, herhangi başka bir işlem yapıldı mı içeride bende ameliyat olacağım pazartesi günü o yüzden soruyorum, benim sinüzit ağrılarım çok fazla burun ucu kıkırdağımda eğilme ve uzama var, içerideki kıkırdakta meğerse yamukmuş, be sağ tarafımda kemik varmış, burun etlerimde sinüzit yüzünden şişmiş, nefes alırken zorlanıyorum. ben sırf sinüzitlerden kurtulmak için oluyorum. aslında estetik istemiyorum ama kıkırdak ve kemiklere işlem uygulayacağı için dışarıdan da müdahale edip düzeltmek zorunda olduğunu söyledi. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
doktor : BORA KARAALİ
yorumlarınızı bekliyorum..
korkudan ölüyorummmmmmmm AMELİYAT 21.09.2014 PAZARTESİ
Sorunlarımız aynıymış :)
Fransada mecbur greff yapılacak denilmişti bana, ucuna ve sırtına.. Çünkü ucundaki kıkırdak düşüktü içindeki kemikte S şeklindeydi.. Sonra türkiyedeki dr ları araştırmaya başladım.. Ne eklem yapıldı ne buradaki gibi kırarak yaptı dr.. Sinüzlerde temizlendi, koku alamazken şimdi nefes almamda düzeldi çok şükür..dr izmirde Can Kopal.. İnşallah hakkında hayırlısı olur

Sorunlarımız aynıymış :)
Fransada mecbur greff yapılacak denilmişti bana, ucuna ve sırtına.. Çünkü ucundaki kıkırdak düşüktü içindeki kemikte S şeklindeydi.. Sonra türkiyedeki dr ları araştırmaya başladım.. Ne eklem yapıldı ne buradaki gibi kırarak yaptı dr.. Sinüzlerde temizlendi, koku alamazken şimdi nefes almamda düzeldi çok şükür..dr izmirde Can Kopal.. İnşallah hakkında hayırlısı olur
ya benimde sadece ucuna kıkırdak koyacak,
içerideki kıkırdağı düzeltecek mi işte bilmiyorum s şeklinde olan var ya onu işte ne yapacaksa yapacak,
etlerim şiştiği için onları yakacak, ve sağ tarafta içinde dışarıdan bir şey yok kemik kıkırdağa dayanmış onu alacak, şimdi çok işlem yapacağı için ödem, şişlik, ve morluk çok olacak gibime geliyor birde ben dış dörünüşümden ve burnumdan memnunum ama ucundaki kıkırdağı alınca değişecek ondan çok tedirginim.. can beye ne zaman ne kadar ödediniz acaba

ya benimde sadece ucuna kıkırdak koyacak,
içerideki kıkırdağı düzeltecek mi işte bilmiyorum s şeklinde olan var ya onu işte ne yapacaksa yapacak,
etlerim şiştiği için onları yakacak, ve sağ tarafta içinde dışarıdan bir şey yok kemik kıkırdağa dayanmış onu alacak, şimdi çok işlem yapacağı için ödem, şişlik, ve morluk çok olacak gibime geliyor birde ben dış dörünüşümden ve burnumdan memnunum ama ucundaki kıkırdağı alınca değişecek ondan çok tedirginim.. can beye ne zaman ne kadar ödediniz acaba
Can hocaya kombin oldum o yüzden çok uygun bir fiyat ödedim .. Lipo+ karın germe+ burun estetiği 7500
Sade burun 3250 galiba.. Mart ta oldum ben .. 7 aylık olacak :)
Pzts ameliyatın var ve tam ne yapılacağını bilmiomusun? Canım tek tek tüm soruları sorsaydın ya, için rahat girmen lazım ameliyata ki uyanışın güzel olsun

kızlar yardıımmmm...!!!

3 isim arasında kaldım

Can Kopal
Bora Karaali
Fatih Uygur

Gecen sene Can Kopal ile görüşmeye gittim,çok samimiydi ve her detayı acıkladı fakat herhangi bir çizim yapıp fotograf göstermedi ve hakkında birkaç olumsuz yorum okuyunca aklımda soru işaretleri bıraktı

Bora Karaali'nin adını cok duyuyorum.

Fatih Uygur'un ise reklamı cok yok ama ciddi anlamda iyi oldugunu söyleyen birkaç kişiye rastladım .

Bu üç doktora ameliyat olup olumlu olumsuz yorumlarınızı paylaşırsanız cok yardımcı olursunuz

teşekkürler

X