ovıtrelle kullananlar bilgilerinize ihtiyacım var

hoşbulduk canım 4 yumurtam olmuş ama bırı buyumemış nolur bılmıyorum pazartesı tekrardan kontrolum var yumurtanın buyuklugune göre catlatma iğnası olcam

canım senin iğnelerinin adı ne acaba kaç tane iğne kullandın ?

yok canım arada geliyor yatakta sağa sola dönerkende oluyor adet günü giderim

başka birşeydenmi oluyor acaba ağrın benim kistler hiç ağrı yapmazdı çünkü, boyutuda çok büyük değil birde sen karnımın üstündemi ne demiştin kist ağrısı kasıkta olmazmı

canım senin iğnelerinin adı ne acaba kaç tane iğne kullandın ?

puregon 600 kullanıyorum ben adetın 2. gunu göbekten yapmaya baslıyorum yumurta buyudugunde o ıgneyı bırakıp ovitrelle çatlatma ğnesını yapıyorum

başka birşeydenmi oluyor acaba ağrın benim kistler hiç ağrı yapmazdı çünkü, boyutuda çok büyük değil birde sen karnımın üstündemi ne demiştin kist ağrısı kasıkta olmazmı

geçen ay çatlatma iğnesi kullanmıştım bende yumurtaklık kisti yapmıştı ağrı böyleydi başka kist yani tabi bu geçici kist doğum hapıyla geçiyor çikolata kisti kalıcı

ayşegül arkadaşım senin adına sevindim iyi olmuş bakarsın çoğul gebelik oluşur bu ara kaç ml olmuş sordunmu doktoruna

çikolata kisti kasık ağrılarıyla sürekli hatırlatıyor kendini bana arada bacaklarıma diz kapağıma bile ağrı atıyor anlayacağın ona alıştım

Son düzenleme:
ayşegül arkadaşım senin adına sevindim iyi olmuş bakarsın çoğul gebelik oluşur bu ara kaç ml olmuş sordunmu doktoruna

çok saol canım bugun 8. gunum 10 ml olmuş galıba öle dedı gayet ıyı dıyo buyumesıne canım

Son düzenleme:
güzel zaten yumurtalar bir iki günde 10mlde büyüyebiliyor bakarsın seninkiler benimki gibi 25ml olur

bılmıyorum kı canım gecen ay sormamıştım ama 22 oluyodu normalde ya aklım fazla buyumeyen yumurtamda kakdı canım ya sorun olmaz inş.

bılmıyorum kı canım gecen ay sormamıştım ama 22 oluyodu normalde ya aklım fazla buyumeyen yumurtamda kakdı canım ya sorun olmaz inş.

yok canım takılma ona dört yumurtanda biri büyümemiş ya bvakarsın bir iki günde o daha hızlı büyür

bu arada benim yumurtalar büyüyo geçende çatlamak üzereydi galiba ne büyümede nede çatlamada sorun var neden olmuyor onu anlamadım inş.sende olur

ya menegonu ayşegül bana sordu sandım meğer zynpe arkadaşımız ayşegüle sormuş ben yine karıştırdım

X