Nişanlımın facebook'ta arattığı isimler..

hemen cevap verdi ama basta bugün öğlen girdim nete baktım sen yoktun dedi.. Sonra isimleri sayınca komutandaydı dedi neden bastan söylemedin dedim unuttum dedi.
senın nısanlın ıcın soylemıyorum ama unuttum lafını bana kım soylerse soylesın ınandırıcı gelmıyor
boyle bır sey nasıl unutulur bır sey yapmamıssa aaa sana soylemeyı unutmustum ben gırdım vs. Derdı bence

Şu facebook'un yaratıığı sorunlara bak..Hiç yoktan can sıkıntısı...
Ne işe yaradığını, isimlerin nereden aratıldığını bir ben bilmiyorum sanırım...

İsim aratmışsa ne olmuş?
Ha aratıp, aratmadım diyorsa bu yalan söylemeye girer ki bu bir sorundur..Ama herhangi bir ismi aratmak neden bu kadar sorun?

Sakin ol yani...Gözün yine üzerinde olsun lakin yatakta yakalamış gibi de abartma durumu..

bencede abartilacak bisey yoktur. merak etmis aratmistir ve sen tepki göstereceksin diye söylemek istememistir.
bence bi iliskide bunlar sorun yapilmamali.
nisanlinin üstüne cok gitme derim ben. senin tepkinden korktugu icin saklama geregi duymus gibi geliyor.

Ahh facebook sen nelere kadirsin:KK31:
Canım bence facebook falan kapatın ya boşuna başın ağrımasın. Kötü bir niyeti yoktur belki hani arkadaşlarını falan arattırmıştır. Gerçi yapmak isteyen her türlü yapar, gizli açabilir. Güvenmiyomusun sen nişanlına?
Gerçi komutan seni nasıl tanıyoda aratıyo oda bir problem. Ama dediğim gibi arkadaşlarını arattırmıştır bazen bende bakıyorum ama, kızcağını düşündüğünden yalanada başvurmuş olabilir

Son düzenleme:
peki arattığı ya benimki gibi eski kız arkadaşıysa... aman Allahım!!!!! napcam ben şimdi????

peki arattığı ya benimki gibi eski kız arkadaşıysa... aman Allahım!!!!! napcam ben şimdi????

Nasıl yani şimdi baktın onumu gördün :KK53:

Tuhaf bi şok olmuştur fakat takmaya gerek yok o kıza bir şey hisettiğinden değil sırf meraktan bakmıştır.İnsan bazen eskileri merak ediyor

Nasıl yani şimdi baktın onumu gördün :KK53:

Tuhaf bi şok olmuştur fakat takmaya gerek yok o kıza bir şey hisettiğinden değil sırf meraktan bakmıştır.İnsan bazen eskileri merak ediyor

stiilex hiç şüphelenmem bakmamda yani.. ama şimdi kızcaaz bişiler yazınca bakayım dedim dumur!! ayy elim ayağım boşaldı :S

stiilex hiç şüphelenmem bakmamda yani.. ama şimdi kızcaaz bişiler yazınca bakayım dedim dumur!! ayy elim ayağım boşaldı :S

Sakin ol telaş yapacak bi şey yok.Meraktandır.Ben de eski görüştüğüm insanın profiline bakmışlığım vardır merağın gözü kör olsun.Yoksa sevdiğim insanla alakası yok ne aldatmak ne başka bir şey.Sende kötü düşünme hemen.

Sakin ol telaş yapacak bi şey yok.Meraktandır.Ben de eski görüştüğüm insanın profiline bakmışlığım vardır merağın gözü kör olsun.Yoksa sevdiğim insanla alakası yok ne aldatmak ne başka bir şey.Sende kötü düşünme hemen.

ama stillex biz 7 ay sonra evlenecektik..
o nasıl merak eder ki onu? niye yani ya niyeee :KK43:

ama stillex biz 7 ay sonra evlenecektik..
o nasıl merak eder ki onu? niye yani ya niyeee :KK43:

Ay sakin ol.İnsan oğlunun bu zaafı işte.Hiç sanmıyorum o kıza bir şey hisettiğinden yada başka amaçlar güttüğünden olsun.İstersen kendisiyle konuş fakat pire için yorgan yakma.
Kendimden bildiğim için diyorum bende bir kaç defa baktım ama öyle alalane.Bir sebebi yok aslında bakmamın ama baktım.Bakmasam da olurdu sebebsiz nişanlınd a benim gibidir.

Ay sakin ol.İnsan oğlunun bu zaafı işte.Hiç sanmıyorum o kıza bir şey hisettiğinden yada başka amaçlar güttüğünden olsun.İstersen kendisiyle konuş fakat pire için yorgan yakma.
Kendimden bildiğim için diyorum bende bir kaç defa baktım ama öyle alalane.Bir sebebi yok aslında bakmamın ama baktım.Bakmasam da olurdu sebebsiz nişanlınd a benim gibidir.

soluğum kesildi sandım..
kulaklarıma kadar ateş sardı tüm suratım..
öyle mi diyorsun sen şimdi?

Ben de bir ara eski segilimi aratmıştım, yazlıktan bir ortak arkadaşımı gördüm, aaa dedim aklıma geldi arattım...Hala aynı hödükmüş gördüm kapattım...Hayatımda da eşim vardı ve çok az bir zaman sonra evlenecektik..Noldu şimdi arattım da?:KK31:
Hanımlar az sakin olun Allahaşkına...
Bir paylaşım ağına bu kadar anlam yüklenir mi yahu:44:

soluğum kesildi sandım..

Ben öyle diyorum kendimde yaptım ama önemsiz bi merak.
Sen yinede rahatlamak için konuş nişanlınla.
Art niyeti olsa bir defa değil her gün arar tarardı.

Ben de bir ara eski segilimi aratmıştım, yazlıktan bir ortak arkadaşımı gördüm, aaa dedim aklıma geldi arattım...Hala aynı hödükmüş gördüm kapattım...Hayatımda da eşim vardı ve çok az bir zaman sonra evlenecektik..Noldu şimdi arattım da?:KK31:
Hanımlar az sakin olun Allahaşkına...
Bir paylaşım ağına bu kadar anlam yüklenir mi yahu:44:

hiç yapmazdım ama paylaşımı açan arkadaş dürttü resmen..

soluğum kesildi sandım..

canım ben de bazen bakarım sırf meraktan yani, başka bir anlamı yok. ama bence şöyle bir konu arasında sorabilirsin belki, hiç faceten bakmışlığın oldu mı eski kız arkadaşına diye..

Elif öyle bir konu açtın ki bacım :KK1: peşinden bir kaç kişiyi de sürüklüyorsun .

Ama gerçekten mühim olmayan şeyler bunlar.Adamın içinde olsun yeter açar bi face o kız senin bu kız benim dolanır.

Azıcık güvenin şu adamlara

canım ben de bazen bakarım sırf meraktan yani, başka bir anlamı yok. ama bence şöyle bir konu arasında sorabilirsin belki, hiç faceten bakmışlığın oldu mı eski kız arkadaşına diye..

Bence sormasın.Çünkü doğru cevabı alamaz.Nişanlısı çekinir baktım demeye.Bende çekinirim durduk yere sinir bozmaya gerek yok diye misal.Bir de yalan söylüyor bana diye üzülür
Direk soracaksa ben bunu bunu gördüm niye baktın diye sorsun.Fakat ona bile gerek yok

Söyledim dedim kızmayacağım belki merak etmişsindir falan. yok diyor aratmadım. birde bağırıyor yani ayıp ediyorsun diyor.. kızlar arattırma sayfasının fotografını yükleyecektim kb düşük diye yüklenmedi..

İlk basta aratılan isim komutanın isim soyismi komutan girmiş olsa neden ilk kendi ismini aratsın ki ? hem neden basta öğlenin facebooka girdiğini söyledi sonra telefon komutanda oldu ? arattıysa neden yalan söylüyor yaa birde dedim ki ben aratayım erkek ismi yada eski erkek arkadas sen gör naparsın. arat arat hatta ekle flan diye bagırdı.. kendi facebookunuda dondurmuş.. bende donduracakmışıımmm

soracam sormasınada cvp korkutuyor işte

Bence sormasın.Çünkü doğru cevabı alamaz.Nişanlısı çekinir baktım demeye.Bende çekinirim durduk yere sinir bozmaya gerek yok diye misal.Bir de yalan söylüyor bana diye üzülür
Direk soracaksa ben bunu bunu gördüm niye baktın diye sorsun.Fakat ona bile gerek yok

haklısın stillexte öyle o.uruktan nem kapan biride değilim çok da güvenirim hatta.. böyle arayışlarada hiç girmezdim :KK43:

X