2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bu korku bende son zamanlarda çok var, ama benim korkum aslında bakamamaktan yana değil. İşe başladıktan sonra ne olacağı konusunda, kayınvalidem bakıcak bebeğe bir aksilik çıkmaz ise, normalde kadınla aramda herhangi bir problem yoktur ama artık sanırım daha fazla incelemeye başladım onu, kadından beklentilerim arttı çünkü, hatalı bir iş yaptığını görmek istemez oldum ki normalde böyle şeyleri takmam kafama ve acaba bakabilir mi yavruma diye endişe etmeye başladım. Eskiden dikkat etmediğim şeyler şimdi daha çok gözüme batar oldu. Ne yapacağım nasıl olacak bilmiyorum. En geç bebiş 5 aylıkken işe dönmüş olurum ben. Bir yandan kreş araştırıyorum ama çok küçük bebişler kreş için, bakıcı desen tanıdık kimsem yok, kayınvalideler bizim oraya taşınacaklardı hala taşınmadılar, benim evimde sürekli kalınsında istemiyorum. Bu kaos olur benim için:) Ay sizinde başınızı şişirdim kızlar çok şey istiyorum sanki dimi:KK43::KK43:

Aynı dert bende de var kayınvalideme veya anneme baktırmak istemiyorum çünkü onlar bakarsa benim evimde yatılı kalıcaklar düzenim çok bozulur gibi geliyo ben de bir bakıcı araştırcam artık inşallah düzgün birilerini bulurum ben de en fazla 7-8 aylık olana kadar bakabileceğim galiba :KK43:

bi de bayram temizliği mi düşünüyosunuz kızlar daha zaruri ihtiyaçlarımızı görmekte zorlanırken. bence hiç kasmayın ben evime normal süpürge takabileceğimi bile tahmin etmiyorum kocamın insafına kalmış takarsa evimiz temiz olur, yoksa zaten 1 odayı süpürsem ben iptal olurum akşamları ayakta kalıpta iki tencere yemeği zor yapıyorum

aynen bende yapmıyorum yapmaycmda zaten canım burnumda :)

O BENDE DE OLUYOR AMA ANLAMADIM SOLA YATINCA HIC RAHAT DEGILIM SANKI BUTUN YUK KALBIME BINIYO.SAĞ TARAFTA DAHA RAHATIM.HERHALDE HAFIF KIRECLENMEDIR BENM GIBI TAKIP EDER DR.UN MIDEM FENA YANIYO BUGUN ILACTA FAYDA ETMEDI

benim sol kolumda acayip bir uyuşma var yarın dr gidip söylecm harekte ettirmede çok zorlanıyorum :KK43:

temilzik yapıcaz derken kendınızı cok yormayın güzel anneler
kımse bu haldeyken biizi ayıplamaz bence
olduğu kadarı yeter:)

Merhabalar, ben keçe bebek şekeri ve nikah şekeri yapıyorum, bebek şekerini kendisi yapmak isteyenler ne mutlu size, ama yapmak isteyip vakti olmayan veya eli yatkın olmayan, veya sabrı olmayanlar için ben buradayım :) görmeyen ve duymayanlar için tekrar blogumu tanıtmak isterim, vakit ayırdığınız için teşekkürler, hadi size tatlı hamişlikler şimdilik hoşçakalın :KK66:

$IMG_2985-001.jpg $IMG_2976.JPG $IMG_2900-001.jpg $IMG_3003-001.jpg RNA TASARIM keçe bebek şekeri, keçe nikah şekeri

Son düzenleme:
Aynı dert bende de var kayınvalideme veya anneme baktırmak istemiyorum çünkü onlar bakarsa benim evimde yatılı kalıcaklar düzenim çok bozulur gibi geliyo ben de bir bakıcı araştırcam artık inşallah düzgün birilerini bulurum ben de en fazla 7-8 aylık olana kadar bakabileceğim galiba :KK43:

aslında keske fırsatımız olsa da kendımız bakabılsek:KK43::KK43::KK43:
benım kızıma da Allah kısmet ederse 10aylık olana kadr ben bakacagım
sonra da annemın saglııgı yerınde olursa o bakacak
anneler de artık yaslandılar soncta bı bebekle ılgılenmekde kolay degı:KK43:
ama annem Allah korusun bakamayacak durumda olursa kres yada bakıcı devreye gırecek ve cok zor olucak emınım:KK43::KK43::KK43::

Kizlar bugun kontrolum vardi dogum tarihi belirledik 26 agustos bebegin gelisimine gore daha one cekebiliriz dedi doktor.3 kilo olmus tosun kizim.benden haberler boyle.tarih belirlenince bi rahatladim nedense.

kısslar nasılsınz bugün dr.a gittik 34+0 2550 gr olmus mınık kızım 48 cm eylulun ılk haftası dogum alacak ınsallah coook heyecanlıyım:)))
derya ve vectra maşallah kızlarınıza :nazar: ne güzel tarihler belli olmuş. derya 20 güncük kalmış senin vuslata ohhh hayırlısıyla gelsin o günler :KK16:

yok yok merak etme bende varım bayram temizlği yapmayan hadi gel bayram temizlği yapmayanlar grubu kurak :KK52: bugün yemek yapıcam eve yarında bi süpür bi sil o kadarcıkkkkkk yapcak bişey yok hicc te kasamıycam.o ağrıları benden başkası cekmiyor
bende varım bayram temizliği yapmayan ve de yapmayacak olan :KK9::KK9: zaten burda çok tanıdık yok kim gelecek zaten, gelende arkadaşlar olur onlarda kusura bakmasın valla :KK19: 2 gün önce babamız temizledi evi o bayramı geçirir :KK1: sonrada oğluş için yapılacak temizlik var onunda çoğu babamızın ellerinden öper :KK76::KK16:

derya ve vectra maşallah kızlarınıza :nazar: ne güzel tarihler belli olmuş. derya 20 güncük kalmış senin vuslata ohhh hayırlısıyla gelsin o günler :KK16:

bende varım bayram temizliği yapmayan ve de yapmayacak olan :KK9::KK9: zaten burda çok tanıdık yok kim gelecek zaten, gelende arkadaşlar olur onlarda kusura bakmasın valla :KK19: 2 gün önce babamız temizledi evi o bayramı geçirir :KK1: sonrada oğluş için yapılacak temizlik var onunda çoğu babamızın ellerinden öper :KK76::KK16:

gel gell yaklaşş bızım gruba temızlık yapmayanlar grubuna :KK1: gelen arkadasları oturma odasından dısarı cıkarmayız olur biterr :KK16:

Slm kizlar bn agustos annesi olucm ins sezeryan.tarihim.16 agustos ama bn.eylülün cok yaknda gelecegini dusunuyorm cnku 1 cm.acilmam.var.bzm.topikte temmuzda cok dogum oldu hatta agustosta dogum ypicak.az kisi kaldik 38. Hftadayim artk birak yatmayi oturmkta bile zorlaniyorm.allah hepimo hyrlisiyla kavistursn.bebislerimize ins

Slm kizlar bn agustos annesi olucm ins sezeryan.tarihim.16 agustos ama bn.eylülün cok yaknda gelecegini dusunuyorm cnku 1 cm.acilmam.var.bzm.topikte temmuzda cok dogum oldu hatta agustosta dogum ypicak.az kisi kaldik 38. Hftadayim artk birak yatmayi oturmkta bile zorlaniyorm.allah hepimo hyrlisiyla kavistursn.bebislerimize ins

oyyyyyyy oyyyy bu haftalarda zor gelıyor bana da kendımı son haftalarda dusunemıyommmmmmmm...saglıklı gıne ınsallah kucagnıza alırsınız eylulunuzu

ayyy böyle günü azcık kalmış olanlara çok özeniyorum inşallah bizde o günlere erişiriz.. hayırlısıyla hepimiz kavuşalım miniklerimize.. :KK16:

oyyyyyyy oyyyy bu haftalarda zor gelıyor bana da kendımı son haftalarda dusunemıyommmmmmmm...saglıklı gıne ınsallah kucagnıza alırsınız eylulunuzu

Cnm cepten giriyorm hftani goremedm bde bnm.erkrn dogum riskm vrdi cok sukur bu hftaya gldm..bebis hareket ederkn bile agrilar oluyo onlarida kasilma ve sancidan ayiramiyorm acemilik iste..

ayyy böyle günü azcık kalmış olanlara çok özeniyorum inşallah bizde o günlere erişiriz.. hayırlısıyla hepimiz kavuşalım miniklerimize.. :KK16:

Cnm son gunler hc gecmiyo gun sayiyorm resmen..kontrol gunlerini iple cekerdm smdi artk kontrole degil doguma gdeyim istiyorm gelsn artk dogsun kizm diyorm bencillk ediyrm o daha icerde mutlu demekki.uykuszluktan otrdgm yerde uyukluyorm babannem gbi..hamile kalmk isteyenlere son 3 aylarini yaza denk getirmemelerini tavsiye edicm:-) hepimz mis kokulularimiza hayrlisiyla kavusalm ins su mubarek gunlerde dualrm butun hamislere

Cnm son gunler hc gecmiyo gun sayiyorm resmen..kontrol gunlerini iple cekerdm smdi artk kontrole degil doguma gdeyim istiyorm gelsn artk dogsun kizm diyorm bencillk ediyrm o daha icerde mutlu demekki.uykuszluktan otrdgm yerde uyukluyorm babannem gbi..hamile kalmk isteyenlere son 3 aylarini yaza denk getirmemelerini tavsiye edicm:-) hepimz mis kokulularimiza hayrlisiyla kavusalm ins su mubarek gunlerde dualrm butun hamislere
bende çoktandır sabırsızca bekliyorum günler geçmiyor gerçekten, ama onlar için en iyisi ne zamansa ozaman gelsin diyorum bende. az kalmış biraz daha sabret annesi çok yakında dünyanın en güzel şeyi seninle olacak :KK16:

Cnm cepten giriyorm hftani goremedm bde bnm.erkrn dogum riskm vrdi cok sukur bu hftaya gldm..bebis hareket ederkn bile agrilar oluyo onlarida kasilma ve sancidan ayiramiyorm acemilik iste..

32.haftalardayım ben..yaklasık bır hftadır sırt ve bel agrılarım cok var.o yuzden cok korkuyom son haftalarım ıcın.bebıs harket ederken de mı agrı oluyor vay vayy anammm olsun saglıklı gelsınlerde popolarını ısırarak alcam bugunlerın rovansını :KK16:

bende çoktandır sabırsızca bekliyorum günler geçmiyor gerçekten, ama onlar için en iyisi ne zamansa ozaman gelsin diyorum bende. az kalmış biraz daha sabret annesi çok yakında dünyanın en güzel şeyi seninle olacak :KK16:

Saol cnm hayirli zamnda gelsnler onemli olan.o bu kdr ay bkledk.azcik.daha bkleyelim.artk napalm:-)

X