2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
slm canlar bugün nasılız biz hala yataktayız hastayım morAlim bozuk . şmdiden süt kesilmesi olurmu benim çok akıodu şimdi hiç gelmio sıksamda

bende hala yataktayım kocamın uyanmasını bekliyom çoooook acıktım :KK43: canım niye sıkıyosun yaw sıkılır mı göğüsle oynamak rahim kaslarını gevşetir. erken doğuma neden olur

gunaydınn kızlar hepınıze hayırlı saglık mutlu huzurlu bır pazar gunu dılıyorum:KK16::KK16:bende gece uyuyamadım gobegımın etlerı agrıyor resmen oglum sol taraftaydı saga gectı seklınde bı degısklı oldu ama cozemedım nefes almaktada zorlanıyorum tam gogsumun altıında oglum otururken bıle baskı yapıyormusum onu rahatsız edıyormsum gıbı gelıyor:KK53::KK53:

benimki de sol tarafa geçti canım sola yatınca da nefesim kesiliyo zaten kendi de rahatsız oluyo veriyo tepiği anasına...bende mecburen sağ tarafa yatıyorum otururken sıkıştırma bende de var kaburgalraıma baskı yapıyo nefes alıp verirken zorluk çekiyorum..

Günaydın canım. Yorma kendini. Arada yemek, cat vs molası ver :KK66: Teyzenle konuştun mu?

o kadar çok yoracak bir alış veriş yapmadım canım bir buçuk saat sürdü ama ne kadar uzun sürdü anlatamam..ayakta artık durmak zorlaşıyo demek ki...kışlıklar gelmiş kızlar bilginize olsun. bir kaç parça alıp hemen eve kaçıverdim...dün annemle konuştum canım annemi aramış teyzem beni de aramışta uyuyordum geriye döndüğümde yine müsait değildi herhalde bakamadı...hamilelikte normal demiş..abartı olmadığı müddetçe...sıkıntı yapmasın demiş..bende sıkıntı yapmıyorum artık..uyarılmadan dolayı oluyormuş kızlar...cuma günü çamaşırım biraz sıkıydı ve hiç çıkartmadım herhalde ondan dolayı oldu...

slm canlar bugün nasılız biz hala yataktayız hastayım morAlim bozuk . şmdiden süt kesilmesi olurmu benim çok akıodu şimdi hiç gelmio sıksamda

Geçmiş olsun canım..niye moralini bozuyorsun şimdiden olmaz süt kesilmesi.birde göğüsleri sıkmamak lazım.benimde ilk başlarda daha fazla oluyordu.şimdi arada geliyo.merak edip kafana takma şimdiden.bebişlerimiz gelince onlarda dolu dolu akar inş:emir_bebek::emir_bebek:

bende hala yataktayım kocamın uyanmasını bekliyom çoooook acıktım :KK43: canım niye sıkıyosun yaw sıkılır mı göğüsle oynamak rahim kaslarını gevşetir. erken doğuma neden olur
benim kocada uyuyo daha. canım zatebiliyorumda akmıo meraktan işte
Geçmiş olsun canım..niye moralini bozuyorsun şimdiden olmaz süt kesilmesi.birde göğüsleri sıkmamak lazım.benimde ilk başlarda daha fazla oluyordu.şimdi arada geliyo.merak edip kafana takma şimdiden.bebişlerimiz gelince onlarda dolu dolu akar inş:emir_bebek::emir_bebek:
inşallah canım

canım sakın gögüslerinle oynama...

tmm oynamm bi daha

aynen canım o endişe hep var ya sütüm gelmezse ya bebek ememezse artık rüyalarıma giriyo :KK43:
Hiç endişe etme canım. Bebek dogunca hemen gelir insallah.
Canım sut kesilmez onceden. Benim daga hic gelmedi. Sıkma sakın yoksa rahmi uyarır.
benimki de sol tarafa geçti canım sola yatınca da nefesim kesiliyo zaten kendi de rahatsız oluyo veriyo tepiği anasına...bende mecburen sağ tarafa yatıyorum otururken sıkıştırma bende de var kaburgalraıma baskı yapıyo nefes alıp verirken zorluk çekiyorum..

o kadar çok yoracak bir alış veriş yapmadım canım bir buçuk saat sürdü ama ne kadar uzun sürdü anlatamam..ayakta artık durmak zorlaşıyo demek ki...kışlıklar gelmiş kızlar bilginize olsun. bir kaç parça alıp hemen eve kaçıverdim...dün annemle konuştum canım annemi aramış teyzem beni de aramışta uyuyordum geriye döndüğümde yine müsait değildi herhalde bakamadı...hamilelikte normal demiş..abartı olmadığı müddetçe...sıkıntı yapmasın demiş..bende sıkıntı yapmıyorum artık..uyarılmadan dolayı oluyormuş kızlar...cuma günü çamaşırım biraz sıkıydı ve hiç çıkartmadım herhalde ondan dolayı oldu...

İyi hadi canım. Ben evde hemen çıkarıyorum sutyeni, dışarıda sıkıyor rahatsız ediyor. Demek o bile etkiliyor.

Slm
NAsılsınız hanımlar benim buğün belimde
Adet sancısı gibi ağrı Var belim çok acıyor
Karnım da:KK14:

Bitse de gitsek:)
ne bitcek kız :))
Hiç endişe etme canım. Bebek dogunca hemen gelir insallah.

Canım sut kesilmez onceden. Benim daga hic gelmedi. Sıkma sakın yoksa rahmi uyarır.

İyi hadi canım. Ben evde hemen çıkarıyorum sutyeni, dışarıda sıkıyor rahatsız ediyor. Demek o bile etkiliyor.

anladım canım tmm korkuya gerek yok ozaman kesilecek diye

Slm kızlar moralim bozuk biraz dün doktora gittik 1 haftada 2 kilo 700 gr almışım daha önce 1 ayda 1 kilo almıştım doktorda bu normal değil dedi elim ayağımda şiş olduğu için eplempsi miydi adı ondan şüphelendi idrarda protein bakcaz 24 saat idrarını bi kapta biriktircen içinden örnek alıp buraya getircen dedi bide kanda ldh değerine bakalım dedi eğer öyle bişey varsa bu değerde yüksek oluyomuş dün hemen ölçtürdüm değerim normal çıktı ama bugün idrar biriktiriyorum yarın sabah gidip vercem inşallah bişey çıkmaz eğer çıkarsa bebeğimi erken alcakmış daha bebişim çok küçük 2 kilo 128 gr boyuda 44 cm dün tam 33+ 0 dık biraz daha beklesin normalde 38 de sezeryanla alcaktı bebişimi inşallah bişey çıkmazda tam zamanında gelir

kızlar şimdiye kadar benden hiç süt falan gelmedi yani göğsümden bilmiyorum siz yazınca tedirgin oldum şimdiye

merhaba kızlar nasılsınız dün cok yorucu ama bi o kadar da güzel bigün geçirdim kızımın yatağını kurduk kıyafetlerini yerleştirdik hastane çantamızı hazırladık cok yorulduk ama değdi biliyosunuzdur ben oda yapmadım görümcemden aldığım park yatak ve büyüyen beşik almıstık büyüyen beşiği kurduk odamıza sığdı Allah tan park yatağa gerek kalmadı öle yani her şey yonundadır umarım herkesin keyfi yerindedir mutlu pazarlarrr:KK9::KK9::KK9:

benımde kuzu kafa asagıda saağda sırtı solda ayakları vardı bu hafta gıttık sola geçmiş solda sırtı çok az kaldı artıkk ınan korku heyecan hrşey bırbırıne gırmiş durumda
benımkıde saga gıttı sankı totosu walla ben her gun bugun dogururmuyum acaba dıye uyanıyorum:KK53::KK53:

Supermis eşinin sor bakalım foruma demesi :) alıştı o da demek. Bende hep anlatıyorum 3 doğurdu, biri söyle yaptı, digeri rahatsız vs diye. Bizimki de alıştı iyice :)

Bizimki de bazen poposunu sag tarafıma bit dayiyor. Kocaman bir çıkıntı oluyor :)

Günaydın :)

Hayır olsun canım, bebekleri ruyada görmek cok mutlu ediyor bizi.
Sut gelecek ki diye endişe ediyorsun demek, ki rüyana girdi. Hic düşünme canım gelir Allah'ın izniyle.

Hadi bakalım kolay gelsin. Yorma kendini cok. Misafirler gelince de öyle fazla koşturma.
ıste o cıkıntı benım sag tarafta hep var bız rahatsızlar yerlerı daraldı dıyoruz ama bence onların keyfı gayet yerınde totlarını daya daya yatıyorlar:21::21:

benım herıfte hergun soruyor doguran varmı forum arkadaslarından dıyor:KK52::KK52:

demekkı bu donemler yer degıstıyor bebekler sezınınkıde sola gecmıs...ben ne turlu yatsam rahatsız oluyor sankı tepıklıyor durmadan saga donuyorum sagdan sola donuyorum soldan sırt ustu yatıyorum kımıl kımıl ne yapıyor ıcerde cok merak edıyorum:KK31::KK31:
Slm
NAsılsınız hanımlar benim buğün belimde
Adet sancısı gibi ağrı Var belim çok acıyor
Karnım da:KK14:
canım uzan bıraz dınlen bu aralar oluyor bende de oluyor bıraz uzanınca gecıyor dogum sancısı olsa dınlenınce gecmezmıs dınlen bakalım ıns gecer

Merhaba arkadaşlar,mutlu pazarlar herkese:KK3::KK51:

selamm canımm hosgeldınn:KK3::KK3:

Son düzenleme:
Slm kızlar moralim bozuk biraz dün doktora gittik 1 haftada 2 kilo 700 gr almışım daha önce 1 ayda 1 kilo almıştım doktorda bu normal değil dedi elim ayağımda şiş olduğu için eplempsi miydi adı ondan şüphelendi idrarda protein bakcaz 24 saat idrarını bi kapta biriktircen içinden örnek alıp buraya getircen dedi bide kanda ldh değerine bakalım dedi eğer öyle bişey varsa bu değerde yüksek oluyomuş dün hemen ölçtürdüm değerim normal çıktı ama bugün idrar biriktiriyorum yarın sabah gidip vercem inşallah bişey çıkmaz eğer çıkarsa bebeğimi erken alcakmış daha bebişim çok küçük 2 kilo 128 gr boyuda 44 cm dün tam 33+ 0 dık biraz daha beklesin normalde 38 de sezeryanla alcaktı bebişimi inşallah bişey çıkmazda tam zamanında gelir
İnsallah iyi çıkar sonucların canım.
Merhaba arkadaşlar,mutlu pazarlar herkese:KK3::KK51:
Hosgeldin. Sana da mutlu pazarlar.
kızlar şimdiye kadar benden hiç süt falan gelmedi yani göğsümden bilmiyorum siz yazınca tedirgin oldum şimdiye
Benim de hic gelmedi. Takmıyorum ben. Bebek dogunca gelir insallah.
merhaba kızlar nasılsınız dün cok yorucu ama bi o kadar da güzel bigün geçirdim kızımın yatağını kurduk kıyafetlerini yerleştirdik hastane çantamızı hazırladık cok yorulduk ama değdi biliyosunuzdur ben oda yapmadım görümcemden aldığım park yatak ve büyüyen beşik almıstık büyüyen beşiği kurduk odamıza sığdı Allah tan park yatağa gerek kalmadı öle yani her şey yonundadır umarım herkesin keyfi yerindedir mutlu pazarlarrr:KK9::KK9::KK9:

Bebek icin birsey yapınca yorulsak da onemli olmuyor.
Tatlı yorgunluk :)

sıkıntı yapma canım bende de gelmedı hrekesten gelecek dıye bısey yokk ıns dogunca bol bol gelırr...tılsımmm 20 gun kalmıss canımm senın yaaa heyecan yaptırmak ıstemm ama ben bıle heyecanlandımm:18::18::18:

benımkıde saga gıttı sankı totosu walla ben her gun bugun dogururmuyum acaba dıye uyanıyorum:KK53::KK53:

ıste o cıkıntı benım sag tarafta hep var bız rahatsızlar yerlerı daraldı dıyoruz ama bence onların keyfı gayet yerınde totlarını daya daya yatıyorlar:21::21:

benım herıfte hergun soruyor doguran varmı forum arkadaslarından dıyor:KK52::KK52:

selamm canımm hosgeldınn:KK3::KK3:
Bence de keyfleri yerinde :KK66:

Kocalar da alıştı foruma :)

slm kızlar nasılsınız bakalım bız ıyız oturyoz bıraz önce tv de aktaş dıye beledıgım turkusunun fılmını ızledım agladım ya hungur hungur :KK14::KK14::KK14:rabbım herkeze ısteyen herjeze bebek versın yarabbım bızlerede bebeklerımıze sag saglım kavusmamızı nasıp etsın rabbım :KK14::KK14::KK14::KK14:

X