Genetik Testi Engeline Takılan Oldu Mu?

merhaba benimde eşimde azfc,delesyonu var Kaan aydosla prengly iğne tedavisi gördük sperm çıkışı oluyor artık sizede öneririm.tüp bebek deniyoruz bizde gerçi hala tutunan bir embriyomuz olmadı ama en azından umudumuz,çabalamak için bir nedenimiz var artık.

çok sevindim,en azından biraz daha umut veriyor insana.Biz de Kaan bey ile mail yolu ile görüşmeye başladık.Biz İzmir deyiz.Sağolsun hemen cevap veriyor.Şimdi randevu alıcaz.Bize de ilaç tedavisi önerdi.Bakalım kısmet.Tutunan embriyo yoksa dna testi öneriyolar.Gerçi biliyorsundur.Allah çabalarımızı boşa çıkarmasın.

çok sevindim,en azından biraz daha umut veriyor insana.Biz de Kaan bey ile mail yolu ile görüşmeye başladık.Biz İzmir deyiz.Sağolsun hemen cevap veriyor.Şimdi randevu alıcaz.Bize de ilaç tedavisi önerdi.Bakalım kısmet.Tutunan embriyo yoksa dna testi öneriyolar.Gerçi biliyorsundur.Allah çabalarımızı boşa çıkarmasın.

embriyomuzada dna testi yapıldı cillop gibiydi ama tutmadı bir ben genetik yaptırmamıştım,bende bugün yaptırdım bakalım sonuçları göreceğiz.Kaan hoca paraya hiç önem vermeyen akademik başarı için çabalayan bir doktor,bizimle üzüldü her başarısız tüp denememizde.oğlumuz olursa adı belli şimdiden.sizin sorununuz neydi inşallah basit bir şeydir.

embriyomuzada dna testi yapıldı cillop gibiydi ama tutmadı bir ben genetik yaptırmamıştım,bende bugün yaptırdım bakalım sonuçları göreceğiz.Kaan hoca paraya hiç önem vermeyen akademik başarı için çabalayan bir doktor,bizimle üzüldü her başarısız tüp denememizde.oğlumuz olursa adı belli şimdiden.sizin sorununuz neydi inşallah basit bir şeydir.

hayırlısı olsun inş.Bizde Kaan beyden bugün randevu aldık.Mayısta gidiyoruz Ankara'ya.İnş güzel şeyler olur.Benim eşimde azfc delesyonu var.Azosperm.Tüp bebeği nerde yaptırdınız?biz bahçeci fulya düşünüyoruz.

hayırlısı olsun inş.Bizde Kaan beyden bugün randevu aldık.Mayısta gidiyoruz Ankara'ya.İnş güzel şeyler olur.Benim eşimde azfc delesyonu var.Azosperm.Tüp bebeği nerde yaptırdınız?biz bahçeci fulya düşünüyoruz.

aynıymış sorunlarımız,Ankara ünv.,veni vidi,genart bundan sonrada bahçeci fulya.keçi boynuzu,çakşır otu bizde işe yaradı gibi sizde Bi deneyin isterseniz.İnşallah güzel haberlerle dönersiniz ama Kaan hoca zaten o kadar pozitif Bi insan ki ister istemez onunla konuştuktan sonra kuş gibi çıkıyor insan suratta da kocaman Bi gülümsemeyle.En kötü günlerimizde bile yüzümüzü güldürdü Allah razı olsun.Zaten bizim sorunumuzda o kadar kötü bir şey değilmiş bu genetik sorunların en hafifiymiş.

Merhaba Esma,
Bizde de sizinle aynı problem var.Genetik testte AZF c delesyonu çıktı.Sİzin sonuç nasıl.Tedavi oldunuz mu?

merhaba canımmm azfc delasyonu çok çeşitli oluyor
bizde mikrotesede sperm çıktı şimdi tedavi görüyoruz
1 2 tane sperm görülüyor
siz tedavi oluyormusunuz?

merhaba canımmm azfc delasyonu çok çeşitli oluyor
bizde mikrotesede sperm çıktı şimdi tedavi görüyoruz
1 2 tane sperm görülüyor
siz tedavi oluyormusunuz?

Ne oldu Bi gelişme var mı sizde?hiç sesiniz çıkmıyor canlar?

X