Ankarada sgk ile anlaşması olan iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum

iyi bir doktor bulmak zor sanırım.balgat koru hast. AYDAN BİRİ adlı bir doktor var önceden gazi ünivrstesinin doktorlarından aydan hanım hakkında hep güzel seyler duydummm ama dogum ücretleri ve muayene ücretleri felan ne kadar bilmiyorum aklımda suan için orası var ama arastırmaya devam edicez bebişle beraberr..7haftalık hamileyim ama bende simdiden doktor arastırıyorum.hakkımızda hayırlısı olsunnn..

Ben HRS hastanesinden ömer ALTUN'a gidiyorum.. bugünkü sezeryan doğumu 3850 dediler.. gelecek yıl ocak ayında daha da artar sanırım.. ama doktorumdan çok memnunum.. süreç...

şükran hanıma gideniniz avr mı hanımlar?
doğumu nerelerde yaptırıyor?
şu an olsa doğum ücreti ne kadardır acaba?
birde en önemlisi normal doğum yaptırıyor mu?

Merhaba,

Ben yakın zamanda yaşadığım bir tecrübeden bahsetmek istiyorum. Kime gitmeniz gerektiğini bilmem ama kime gitmmeniz gerektiği konusunda bir tavsiyede bulunacağım.

Eğer gebeliğinizle ilgili herşey yolunda gidiyorsa Akay hastanesinde çalışan Nezih Durmazlar oldukça ilgili bir doktor. Fakat maalesef tecrübe konusunda sıkıntıları var. Yani eğer onun tıp kitaplarında yazandan farklı bir durum yaşıyorsanız çok doğru teşhis ve tedavi yöntemleri uygulayamıyor. Ben dış gebelik geçirdim bir süre önce. Gebeliği sonlandırmak için iğne yapıldı. Hiç gerek olmadığı halde kürtaj yaptı bana. Eğer erken şüphelenmeseydim neredeyse ameliyat edip tüplerimden birini alacaktı hiç gerek olmadığı halde. Farklı bir doktordan tavsiye aldıktan sonra kafam aydı ve akay hastanesinden kaçarak uzaklaştım. Rutin kontrol için gidilebilir ama benimki gibi ciddi durumlarda itibar edilmemesi gereken bir doktor ve hastane.

X