Bana Kahve Falı Bakanın Falına Bakarım..

emirlove90

sonsuza kadar sen <3
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2011
1.488
0
kızlarrr eğer sizde falınıza bakılmasını istyorsanız bakın falıma b $IMG_4097.jpg $IMG_4110.jpg $IMG_4107.jpg $IMG_4106.jpg $IMG_4104.jpg $IMG_4103.jpg $IMG_4102.jpg $IMG_4101.jpg $IMG_4100.jpg $IMG_4099.jpg $IMG_4098.jpg $IMG_4111.jpg ende sizlerin falına bakayım :))))))))))))

falında ayrılık görüyorum cnmmm :KK31::KK31: ma uzun süreli olmaycakkk allhtann. esmer uzun boylu hafif göbekli, bir erkekleee problemleriniz olabilir ailecek . ailenizde yadaaa yakın akrabalarınızda hasta ve yaşlıı biri var mı yatan hasta bir bayan var faındaa :KK31: maddi bakımdan feraha çıkacaksınız .sanırım bir erkek arkdasın vr veee aranıza girmeye çalışan kumral bir bayn var bence uzk dur bu kadından ufak ufak hediye paketlerinnn vr 2 tane uzun yolun var fakat dahaaa zamanı var bu kadr görüorum cnmm :KK34:

falında ayrılık görüyorum cnmmm :KK31::KK31: ma uzun süreli olmaycakkk allhtann. esmer uzun boylu hafif göbekli, bir erkekleee problemleriniz olabilir ailecek . ailenizde yadaaa yakın akrabalarınızda hasta ve yaşlıı biri var mı yatan hasta bir bayan var faındaa :KK31: maddi bakımdan feraha çıkacaksınız .sanırım bir erkek arkdasın vr veee aranıza girmeye çalışan kumral bir bayn var bence uzk dur bu kadından ufak ufak hediye paketlerinnn vr 2 tane uzun yolun var fakat dahaaa zamanı var bu kadr görüorum cnmm :KK34:

ayrılık derken ben bu ayrılığı ne anlamda nasıl yaşicam yani aileden ayrılmak mı erkek arkadaşdan ayrılmak mı dicem ama erkek arkadaşım yok sevdiğim var ?
ayrıca koy falını bende sana bakim canım

ayrılık derken ben bu ayrılığı ne anlamda nasıl yaşicam yani aileden ayrılmak mı erkek arkadaşdan ayrılmak mı dicem ama erkek arkadaşım yok sevdiğim var ?
ayrıca koy falını bende sana bakim canım

cnm bi ayrılık var amaaaa ben öğrenimle alakalı gördüm şehir değiştirebilirsin

iki tane uzun yolun var senin ama cok uzak bu yollar ikiside birbirine bağlanıyor yolun sonunda ayrıca cok uzaklardan sana cok uzak olan bir adam var bu adam senin icin hep dua ediyor cok karışık cıkmış falın kafan hep örümcek ağlarıyla sorularla dolu ne yapcagını ne etcegini bilemez haldesin binbir tane sey geciyor aklından bir haber alıcaksın daha dogrusu nasıl diyim etrafından birinden bir laf duycaksın ve ağlicaksın gözyasın var ayrıca halında yatır gibi mezar gibi birşey gördüm cok ilginc ilk defa bir mezara ve yatıra benzer birşey gördüm daha önce tabut görmştüm ama bunları görmemştim mezar kahve falında hastalıkların etrafında dolaştıgını gösterir dikkatli olmalısın sen her duyduğun şeyi kafana takanlardansın sanırım oyüzden sana cok laf söylyorlar üzülmüşsün birine bir konuda senin yanında olmadığı icin ama bu üzüntün gidicek cnkü sevinc gözyasları görüyorum birde brşeyi cok beklyorsun öyle bir bekleyişdesinki bu ne bekleyişi anlamadım birde iri yarı bir adam var uzun boylu o adamın evlilikle ilgili bir durumu söz konusu gördüklerim bunlar cnaım :KK16:

canım ben b akmayı bilmiyorum ama sen bana bakabilirmisin koysam resimlerini ?:KK17::18:

Sana yakın olan bir adam var. Ama son günlerde sırtını dönmüş sanki sana. Sen de herşeyinle ona yönelmişsin. Çok temiz ve saf bir niyetin var ona karşı. Çok sıkıntı çekmişsin ama sıkıntıların bitecek. Bu adamdan sana haber getiren birisi var. Onun söyledikleriye uyduğun taktirde başarılı olacaksın. Birbirinize mekan olarak çok yakınsınız ama şuan adam kalp olarak yakın değil sana. Dikkatini çekmişsin ama beklemen lazım. Adamın adı veya soyadında S harfi olabilir. Bir de 8 rakamı çıkmış. malûmun 8 vakiti temsil eder bu da. Umarım 8 gündür. :) Denize kıyısı olan bir yerde mi oturuyorsun? veya denize kıyısı olan bir yere gideceksin bir müddet. Büyük küçük kısmetlerin var. Evine küçük bir miktar nakit girişi olacak. Belki bir alacağın var onu tahsil edeceksin. Kafan biraz karışık ama her zaman kendini motive etmeyi biliyor içini çok karartmıyorsun. Herşeyin pozitif yanını görüyorsun. S ve N harfleri çıkmış bu harfleri taşıyan kişi sana çok mutlu olacağın bir haber getirecek. 3 vakte kadar da bu adamla daha yakın ilişki içinde olacaksın adam seni sosyal arkadaşı olarak görüyor şuan ama sana aşık olacak ve çok mutlu olacaksın. Seni çekemeyen birisi var etrafında dikkatli ol. Her sırrını herkesle paylaşma.

Benden bu kadar :KK66:

Sana yakın olan bir adam var. Ama son günlerde sırtını dönmüş sanki sana. Sen de herşeyinle ona yönelmişsin. Çok temiz ve saf bir niyetin var ona karşı. Çok sıkıntı çekmişsin ama sıkıntıların bitecek. Bu adamdan sana haber getiren birisi var. Onun söyledikleriye uyduğun taktirde başarılı olacaksın. Birbirinize mekan olarak çok yakınsınız ama şuan adam kalp olarak yakın değil sana. Dikkatini çekmişsin ama beklemen lazım. Adamın adı veya soyadında S harfi olabilir. Bir de 8 rakamı çıkmış. malûmun 8 vakiti temsil eder bu da. Umarım 8 gündür. :) Denize kıyısı olan bir yerde mi oturuyorsun? veya denize kıyısı olan bir yere gideceksin bir müddet. Büyük küçük kısmetlerin var. Evine küçük bir miktar nakit girişi olacak. Belki bir alacağın var onu tahsil edeceksin. Kafan biraz karışık ama her zaman kendini motive etmeyi biliyor içini çok karartmıyorsun. Herşeyin pozitif yanını görüyorsun. S ve N harfleri çıkmış bu harfleri taşıyan kişi sana çok mutlu olacağın bir haber getirecek. 3 vakte kadar da bu adamla daha yakın ilişki içinde olacaksın adam seni sosyal arkadaşı olarak görüyor şuan ama sana aşık olacak ve çok mutlu olacaksın. Seni çekemeyen birisi var etrafında dikkatli ol. Her sırrını herkesle paylaşma.

Benden bu kadar :KK66:
canım cok teşekkürederim koy hadi resmini canım bende sana bakayım

Bakabildiğim kadar yorumlayayım.:)
Yanaklarınız belirgin mi? Zihniniz çok yoğun.. İstediğiniz şeye odaklanmışsınız. Çevrenizde size yönelmeye çalışanlarla ilgilenmiyorsunuz. Ancak biri amacına ulaşamasa da çabalamaya devam ediyor. İlgilendiğiniz kişi çok kısmetli, size bu yönünü göstermiş. Ve sanırım bu şansının büyüklüğü gösterişi de sizi ona yönlendirmiş. Ancak adamın yüzü başka birine dönük. yüzünü döndüğü kişi çok uzun değil belki ufak gibi ama akıl olarak çok büyük. Ondan akıl almaya çalışıyor. İri yapılı bir kız da o adama yönelmiş. Yanlız ayağında kalp var. Sanırım hoşlandığınız kişiye ilgisi var. ve o adama sanki hoşlandığınız kişi gibi yaklaşıp dikkatini çekmeye çalışacak. Aşırı sadık bir düşmanınız varmış. Varlığından haberdarsınız. Her ne kadar şuan karşınızda olmasa da baya yer etmiş sizde. Birine zamanında çokta önemli olmayan bir davranış, jest yaptınız mı ? Bu ümitlenmek isteyene selam bile jest gelir.:) Belli belirsiz bişeyi büyütmüş yeşertmiş kocaman bi aşk yapmış. Ona tutunup inatla duruyor. Fakat siz başka yoldasınız. Yüzü hafif uzun pes etmeyen boyu kısa olmayan biri artık diz çökmüş sana ulaşmak için ufak tefek birine yalvarıyor. İsyan eder gibi. Bu erkek sana onun haberini ulaştıracak. Üzerinde sorumluluğu mu çok işkolik mi bilmem ama yüklü çıkmış bu kişi isminin içinde u var. yüzü vucuduna göre küçük vucudu iri. Sanırım yolu senle kesişecek :)

7 gün icerisinde, uzun süredir bekledigin bir haber alacaksin, güzel bir haber bu. Sana sürekli dua eden bir kadin var ve senin icin cok güzel dilekler diliyor. Birsey icin cok sabrettigini gördüm ama mükafatini da alacaksin. Olmasini istedigin 2 sey var ama burda senin aklina girmeye calisan birini görüyorum, seni olumsuz etkiliyor. Her isin icinden cikiyor sanki. Düsüncelerin karisik, bulanik. Netlik kazanmayi bekleyen durumlar söz konusu. Inisli cikisli bir hayatin var su dönemlerde. Bir de hedefin var yavas yavas tirmaniyorsun, ilerliyorsun. Kontrolü eline alman gereken bazi konular var. Birisi senin sirtina yük bindirecek gibi görünüyor, sorumluluk alman gereken durumlar var. Diledigin 2 sey de gerceklesecek insallah. 2 muradin da sana cok yaklasmis, ard arda 2 si de geliyor. Bir de üzerinde nazar var aman dikkat et.

Tabak: Burada güclü birinden destek aliyorsun, sana bazi konularda yardim ediyor. Basta biraz korkuyorsun ama sonradan rahatliyorsun. Maddi anlamda da bir rahatlama söz konusu. Hakkinda dedikodu yapan bazi kisiler var ama sen pek umursamiyorsun. Duygusal bir insansin ve bazen duygularinla mantigin arasinda kaliyorsun. Ama mantigini sectigin zaman kazanacagini da biliyorsun.Öyle körü körüne inanmiyorsun birseylere. Genel anlamda temiz bir falin var. Allah her zaman yar ve yardimcin olsun :-)

Bakabildiğim kadar yorumlayayım.:)
Yanaklarınız belirgin mi? Zihniniz çok yoğun.. İstediğiniz şeye odaklanmışsınız. Çevrenizde size yönelmeye çalışanlarla ilgilenmiyorsunuz. Ancak biri amacına ulaşamasa da çabalamaya devam ediyor. İlgilendiğiniz kişi çok kısmetli, size bu yönünü göstermiş. Ve sanırım bu şansının büyüklüğü gösterişi de sizi ona yönlendirmiş. Ancak adamın yüzü başka birine dönük. yüzünü döndüğü kişi çok uzun değil belki ufak gibi ama akıl olarak çok büyük. Ondan akıl almaya çalışıyor. İri yapılı bir kız da o adama yönelmiş. Yanlız ayağında kalp var. Sanırım hoşlandığınız kişiye ilgisi var. ve o adama sanki hoşlandığınız kişi gibi yaklaşıp dikkatini çekmeye çalışacak. Aşırı sadık bir düşmanınız varmış. Varlığından haberdarsınız. Her ne kadar şuan karşınızda olmasa da baya yer etmiş sizde. Birine zamanında çokta önemli olmayan bir davranış, jest yaptınız mı ? Bu ümitlenmek isteyene selam bile jest gelir.:) Belli belirsiz bişeyi büyütmüş yeşertmiş kocaman bi aşk yapmış. Ona tutunup inatla duruyor. Fakat siz başka yoldasınız. Yüzü hafif uzun pes etmeyen boyu kısa olmayan biri artık diz çökmüş sana ulaşmak için ufak tefek birine yalvarıyor. İsyan eder gibi. Bu erkek sana onun haberini ulaştıracak. Üzerinde sorumluluğu mu çok işkolik mi bilmem ama yüklü çıkmış bu kişi isminin içinde u var. yüzü vucuduna göre küçük vucudu iri. Sanırım yolu senle kesişecek :)

evet yanaklarım belirgin zihnim de cok yoğundur canım :)) ağzına sağlık cnaım benm falını koyarsan bende sana bakarım

X