Diyet bitti şimdi sıra sohbette...

slm kızlar dün kontrole gittim herşey normal
koca yanaklı bir kızım var kime benziycek çok merak ediyom:44::KK1:
Şu an için normal doğum adayısın dedi,hayırlısı artık.

Canım seni merak ediyordum,kayınvaliden gittimi annen geldimi eşin geldimi:KK9:
Nasıl gidiyor hamileliğin son zamanları?kocaman yanaklı Ela çok tatlı olucak ıssırmalık

Canım seni merak ediyordum,kayınvaliden gittimi annen geldimi eşin geldimi:KK9:
Nasıl gidiyor hamileliğin son zamanları?kocaman yanaklı Ela çok tatlı olucak ıssırmalık

kayınvalide pazartesi gitti aynı gün eşimde geldi,
Annemde bu pazar günü gelicek inşallah.
Evet elamız tatlı olucak çok sabırsızım doğsun istiyorum.
Göbek iyice çatladı daha 4 hafta var offf napıcam ya.
Doktorum hurma yememi tavsiye etti, bilimsel olarak normal doğumu kolaylaştıtdığını söyledi
Araştırdım kuran-ı kerimde doğumu kolaylaştırdığı yazıyormuş.

kayınvalide pazartesi gitti aynı gün eşimde geldi,
Annemde bu pazar günü gelicek inşallah.
Evet elamız tatlı olucak çok sabırsızım doğsun istiyorum.
Göbek iyice çatladı daha 4 hafta var offf napıcam ya.
Doktorum hurma yememi tavsiye etti, bilimsel olarak normal doğumu kolaylaştıtdığını söyledi
Araştırdım kuran-ı kerimde doğumu kolaylaştırdığı yazıyormuş.

Gözün aydın eşin gelmiş annende geliyor keyif yap artık:))Bol bol nemlendirip hafif masajlar yap,hadi inşallah normal doğuracaksı sanırım:))
Hurmayı duymuştum faydalı ye canım.Ben Mersindeyim hep birlikte geldik

Gözün aydın eşin gelmiş annende geliyor keyif yap artık:))Bol bol nemlendirip hafif masajlar yap,hadi inşallah normal doğuracaksı sanırım:))
Hurmayı duymuştum faydalı ye canım.Ben Mersindeyim hep birlikte geldik

ahhh keşke bende oralarda olsam canım kebap,tantuni,içli köfte, sahilde balık ekmek istiyooo,:KK43:
Tatlı istiyoooo:KK43: benim yerime ye hepsinden öpüyorum canım

ahhh keşke bende oralarda olsam canım kebap,tantuni,içli köfte, sahilde balık ekmek istiyooo,:KK43:
Tatlı istiyoooo:KK43: benim yerime ye hepsinden öpüyorum canım

Ya şimdi hamile halinle yazma öyle canın çekiyor bak.Hem ben sen doğurana kadar yemicem işte:KK52:

:KK37:
Ya şimdi hamile halinle yazma öyle canın çekiyor bak.Hem ben sen doğurana kadar yemicem işte:KK52:

hahaaa sen ye canım afiyet olsun,
ahh kaç aydır canım çekio zaten buralarda bulamıyoz, annem gelince içli köfte yapar merak etme
Artık tartıya çıkmıyom saldım kendimi şiştim valla :KK36:

:KK37:

hahaaa sen ye canım afiyet olsun,
ahh kaç aydır canım çekio zaten buralarda bulamıyoz, annem gelince içli köfte yapar merak etme
Artık tartıya çıkmıyom saldım kendimi şiştim valla :KK36:

Ben de hamileyken canım çekiyordu 1 ylı geçti şimdi evde temizlik var daha bişey yiyemedim sadece künefe yedim:))
İçli köfteyi anneannem güzel yapar o da Antalya da.
Hamilelik bitmek üzere normal bu kadar şiş hissetmen bir de normal doğum yaparsan inşallah doğumda çoğu gidicek.
Ben 67 kiloyum ama burada alıcam galibaa:))

Ben de hamileyken canım çekiyordu 1 ylı geçti şimdi evde temizlik var daha bişey yiyemedim sadece künefe yedim:))
İçli köfteyi anneannem güzel yapar o da Antalya da.
Hamilelik bitmek üzere normal bu kadar şiş hissetmen bir de normal doğum yaparsan inşallah doğumda çoğu gidicek.
Ben 67 kiloyum ama burada alıcam galibaa:))

inşallah canım 3 hafta kaldı şu an göbek deliğim çoook kaşınıyor,çatlıyor.
Baktım içine çökmüş normalde dışarı pörtlek duruyordu neden acaba.:44:
Sende iyi kilo vermişin alsanda en fazla 2-3 kilo alırsın önemli değil,yemeklerin tadını çıkar.

inşallah canım 3 hafta kaldı şu an göbek deliğim çoook kaşınıyor,çatlıyor.
Baktım içine çökmüş normalde dışarı pörtlek duruyordu neden acaba.:44:
Sende iyi kilo vermişin alsanda en fazla 2-3 kilo alırsın önemli değil,yemeklerin tadını çıkar.

Hadi çok az kalmış benim 7.ay da göbek pörtlek duruyordu 9. ay göremedim ki:KK9:
66.6 çıktım ama bugün yedim:))iştahım acayip acık napcam ben

Hadi çok az kalmış benim 7.ay da göbek pörtlek duruyordu 9. ay göremedim ki:KK9:
66.6 çıktım ama bugün yedim:))iştahım acayip acık napcam ben

benimde pörtlekti ama biraz çöktü, bugün kontrole gidicez annemde görücek,:KK16:
Üstümdeki gerginlik gitmiyor,az önce anneme söylendim sanırım kırıldı ama belli etmiyor.:KK17:
Elanın elbiselerini yıkadık ama toplayıp ütülemek bile içimden gelmiyor,
Az önce çanta hazırlıycaktık yanımızda götürmek için ama bunaldım götürmiycem dedim off neden böyle gerginim.

Kilon gayet iyi ben o kiloya ne zaman düşerim acaba:44::44:

benimde pörtlekti ama biraz çöktü, bugün kontrole gidicez annemde görücek,:KK16:
Üstümdeki gerginlik gitmiyor,az önce anneme söylendim sanırım kırıldı ama belli etmiyor.:KK17:
Elanın elbiselerini yıkadık ama toplayıp ütülemek bile içimden gelmiyor,
Az önce çanta hazırlıycaktık yanımızda götürmek için ama bunaldım götürmiycem dedim off neden böyle gerginim.

Kilon gayet iyi ben o kiloya ne zaman düşerim acaba:44::44:

Doğumun yaklaştığı için böylesin canım sanırım korkuyorsun:KK17:Annen gelmis gözün aydın:KK16:kadıncağız yanında kırma bari yazık:))Beraber hazırlayın annen ütülesin sen katla yerleştir mesela gerçi benim hepsini annem yapmıştı mecburen.Sohbet ede ede güzel güzel hazırlık yapın.
Ayrıca bir an önce çantanı hazırla ne olur ne olmaz geç kalma sen bir kenarda dursun:)
Biliyosun ben kontrole diye gittim ve doğurdum geldim:))
Gerçi eve gittik çantamızı almak için bir kaç gün önce hazırlamıştık çantayıda.
Sen önce doğur emzir bebeğin biraz oyun çağına gelsin öyle kilo düşün şimdi herşey bebeğin için..
Sakin sakin şurada azıcık bir zaman var herşey yoluna girecek senin gerginliğin Ela ya yansır lütfen üzme onu annesi,hem anneannesine kızarsan küser sana:)))

Doğumun yaklaştığı için böylesin canım sanırım korkuyorsun:KK17:Annen gelmis gözün aydın:KK16:kadıncağız yanında kırma bari yazık:))Beraber hazırlayın annen ütülesin sen katla yerleştir mesela gerçi benim hepsini annem yapmıştı mecburen.Sohbet ede ede güzel güzel hazırlık yapın.
Ayrıca bir an önce çantanı hazırla ne olur ne olmaz geç kalma sen bir kenarda dursun:)
Biliyosun ben kontrole diye gittim ve doğurdum geldim:))
Gerçi eve gittik çantamızı almak için bir kaç gün önce hazırlamıştık çantayıda.
Sen önce doğur emzir bebeğin biraz oyun çağına gelsin öyle kilo düşün şimdi herşey bebeğin için..
Sakin sakin şurada azıcık bir zaman var herşey yoluna girecek senin gerginliğin Ela ya yansır lütfen üzme onu annesi,hem anneannesine kızarsan küser sana:)))

korku yok gibi hatta biran önce sancılanmayı bekliyorum doğurup rahatlıyayım,:KK1:
Çamaşırları ütüledik çantalar hazır artık, annem ne istesem yapıyo hatta şu an karşımda hamur açıyo kahvaltı için,:KK16:
Ama ne dese huysuzluk yapıom normaldede öyleyim gerçi,:KK19:
Neyse herşey yoluna girecek haklısın canım,

korku yok gibi hatta biran önce sancılanmayı bekliyorum doğurup rahatlıyayım,:KK1:
Çamaşırları ütüledik çantalar hazır artık, annem ne istesem yapıyo hatta şu an karşımda hamur açıyo kahvaltı için,:KK16:
Ama ne dese huysuzluk yapıom normaldede öyleyim gerçi,:KK19:
Neyse herşey yoluna girecek haklısın canım,

Bende bir an önce doğsun isterdim ama içimde yine bir korku olurdu:)))Ohh oh afiyet olsun canım.Herşeyiniz hazır içinde rahat olur artık,38.hafta Ela artık hazırdır zaten sezeryan olsan alırlardı bugünlerde.Huysuz olma bak Ela sana çekmesin.Bizimki çok inat çok babasına çekmiş ama babasından daha inat oldu ona göre.

Bende bir an önce doğsun isterdim ama içimde yine bir korku olurdu:)))Ohh oh afiyet olsun canım.Herşeyiniz hazır içinde rahat olur artık,38.hafta Ela artık hazırdır zaten sezeryan olsan alırlardı bugünlerde.Huysuz olma bak Ela sana çekmesin.Bizimki çok inat çok babasına çekmiş ama babasından daha inat oldu ona göre.

evet benim doktor sezeeyan olacakları bekletmiyor 38de alıyormuş.
Bizimkide babasına çekerse yandım çok yaramazolur :KK1::KK1:
Gelişmeleri yazarım tatlım öptüm:KK16:

kontrole gittik çatı muayenesi yapıldı herşey normal bebeğin keyfi yerinde hiç doğmaya niyeti yok gibi :KK1:
Haftaya tekrar gel dedi sona yaklaştıkça gerginlik başladı,ufak tefek eksikler bile kafamı yoruyor,:KK50: bebek şekeri sipariş etcem bi türlü karar veremedim modeline:44:

kontrole gittik çatı muayenesi yapıldı herşey normal bebeğin keyfi yerinde hiç doğmaya niyeti yok gibi :KK1:
Haftaya tekrar gel dedi sona yaklaştıkça gerginlik başladı,ufak tefek eksikler bile kafamı yoruyor,:KK50: bebek şekeri sipariş etcem bi türlü karar veremedim modeline:44:

Ne yapıcam dünyaya gelip diyor:))annenle beraber seçin çok güzel modeller oluyor dımı?

Ne yapıcam dünyaya gelip diyor:))annenle beraber seçin çok güzel modeller oluyor dımı?

evet cnm güzel modeller var bi tane kelebekli lavanta kesesi beğendim,mıknatıslı olanlardan
50 tane yeter mi, bide ayrıca normal çikolatamı ikram etcem yoksa çikolatalarda mı süslü olmalı?
Sen nasıl yapmıştın canım.

annem geleli 2 hafta oldu yapılacak işler bitti bebişin karyolasıda hazır,
sadece ıvır zıvır çikolata lokum siparişleri kaldı,
Annem iyice sıkıldı ve bunu söylemektende çekinmiyor,
Burayı beğendiniz mi diyenlere bile sıkıldım diyor.
O rahat olmadıkça ben iyice strese giriyom kavga ediyom onunla laf söylüyom rahat ol diyom.
Komşuluk yokmuş burda hapis gibiymiş,herkes kendi evinde rahatmış falan filan sinir etti beni,
Bir an önce doğursamda çocukla ilgilense bari vakit geçirir.

Senin annen nasıl kaldı bu kadar zaman,bizimki niye sıkılıyor?
Eşimde çok iyi biridir,annemden hiç rahatsız değil,surat asmaz güleryüzlüdür
Artık çok fazla dolaşamıyom o yüzden gezdiremedik annemi,eşiminde işleri yoğun bu günlerde
Öğleden önce 1 saatliğine çarşıya çıktık bi kaç iş vardı hallettik,
Şimdide iş arkadaşlarımla tanıştırmaya götürcem.
Daha napim ben anlamadım offf.

Son düzenleme:
X